قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه ارکید میخوام که ریجنش پال باشه. ولی قیمتشم مثل این الیت ها باشه که پالش اینقدر ارزونتره.حالا کسی سراغ داره ؟؟؟:balloon:
می تونید از آقا پیام بخرید.فکر کنم الان هم موجودی داشته باشن با این ریجن.قیمتش رو هم 430 میدن.

اینم تاپیکشون :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516&page=142

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بخوام 430 بدم ارکید. 480 میدم الیت.خوبش سراغ دارم.

تو این وضعیت دنبال قیمت خوب نباش...می خوای ارزون بخری برو دوبی 215 آرکید بخر...
الان حداقل قیمت برای آرکید توی بازار 380-390 هست.
الایت هم 450 هست...

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
دوستان این قیمتها از تابستون بگذریم ارزونتر هم میشه من خودم اول تابستون یه الایت خریدم550 میخاستم بدونم بازم کاهش قیمت داره یانه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان این قیمتها از تابستون بگذریم ارزونتر هم میشه من خودم اول تابستون یه الایت خریدم550 میخاستم بدونم بازم کاهش قیمت داره یانه

بله کاهش قیمت هم هست.توی پاییز و زمستون قیمت ها پایین تر از این ها هم میاد...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام بچه ها من امروز از تهران اومدم رفتم از کنج یه الیت گرفتم هم فالکونه هم درایوش بنکیو و کپی خور شده.اونم با قیمت 435000 تومن.:eek: زود برید تا تموم نشده.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
mahmoodrj13، amirhosine

به جای اینکه تعجب کنید بهتر نیست یک زنگ بزنید

من همین الان که این پست رو خوندم یک زنگ زدم این قیمت ها رو به مشتری عادی داد

Eilte PAL 480T (benq)
Arcade J 475T
Permium J 535T

ویرایش:
fardin_b
قطعاً خواسته به شما حال بده، این رو بدونید که همیشه جای تخفیف وجود داره
بخصوص روی همچین دستگاهی که اینها به راحتی بالای 150 تومن سود میکنند

تذکر: لطفاً در ارسال پست بیشتر دقت کنید، فاصله زمانی دو پست آخر شما بسیار کم هستش
نیازی نیست برای هر چیزی یک پست جدا ارسال کنید، کافی است پست قبلی خود را ویرایش کنید

در آخر مبارک باشه برای شما

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آره بچه ها من خودمم بعد از گفتن بچه ها هنوز شک داشتم.پا شودم از تبریز رفتم تهران تا مطمئن شم.وقتی رفتم تو مغازه و اونام گفتن 435 تومن بازم شک کردم.بهشون گفتم اگه اجازه بدین می خوام از فالکون بودنش مطمئن بشم.اونام چیزی نگفتن و منم از زیر توش چراغ انداختم و مطمئن شدم.الانم تو خونه باز کردم و دیدم فالکونه.
دلیلش هم می گفتن می خوایم بارمون رو تموم کنیم و در ضمن با فروشگاه های دیگه کل کل داریم.

قیمت پرمیموم هم همون 520 تومن بود.چون تازه اورده بودن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
mahmoodrj13، amirhosine

به جای اینکه تعجب کنید بهتر نیست یک زنگ بزنید

من همین الان که این پست رو خوندم یک زنگ زدم این قیمت ها رو به مشتری عادی داد

Eilte PAL 480T (benq)
Arcade J 475T
Permium J 535T

اااا چه جالب دیدن مشتریشون زیاد شده گرون کردن.اما بازم به نظر من الیت با قیمن 480 تومن پیدا نشه.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
کی گفته پیدا نمیشه؟ الان شما یه سری به فروشگاه مجازی بزن اقا پیام داره میده 450 الیت رو
در ضمن دوستان جریان چیه؟پرمیوم که هارد 20 داره بالای 500 هست اما الیت با هارد 120 قیمتش 480 به پایین هست؟مربوط به ریجن میشه؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
کی گفته پیدا نمیشه؟ الان شما یه سری به فروشگاه مجازی بزن اقا پیام داره میده 450 الیت رو
در ضمن دوستان جریان چیه؟پرمیوم که هارد 20 داره بالای 500 هست اما الیت با هارد 120 قیمتش 480 به پایین هست؟مربوط به ریجن میشه؟

به ریجین هم بستگی داره ولی اگه اقا پیام رو میگی قضیه اینه که الایت های اقا پیام درایورشون لایت ان هست که هنوز کپی نشده ;)

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
اااا چه جالب دیدن مشتریشون زیاد شده گرون کردن.اما بازم به نظر من الیت با قیمن 480 تومن پیدا نشه.

1شنبه رفتیم با پسر عمم خریدیم 450 تومن.کنسولم هم هیچ مشکلی نداشت. درایوش هم بین کیو بود. ریجنش هم پال.;)
منم میخوام !!!! :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر