قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقایون میخوام از هند برام بیارن قیمت هنوز به من نگفتن گمرکی نمی گیرن دیگه نه؟؟؟

این لینک بخش هندوستان سایت XBox.Com هست ولی من قیمت توش پیدا نکردم :

Code:
http://www.xbox.com/hi-IN/default.htm

در مورد گمرکی هم اگر 1 دونه باشه خیر نمی خوره.بهتره توی بار هم گذاشته نشه.توی دست بگیرن بیارن بهتره ...

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
مرسی اونجا ارزون تره یا توی ایران .اگر از نمایندگی بخرن قیمت جهانی میدن؟یعنی ارکیدو میدن 279 دلار؟ آقای پدرام اگه گمرکی بگیرن میام از خودت میگیرما:p

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرسی اونجا ارزون تره یا توی ایران .اگر از نمایندگی بخرن قیمت جهانی میدن؟یعنی ارکیدو میدن 279 دلار؟ آقای پدرام اگه گمرکی بگیرن میام از خودت میگیرما:p

قیمتش به صورت قیمت جهانی J هست.شما توی بخش اخبار سایت بگردید خبر مربوط به کاهش قیمت J رو می بینید.قیمتش همون حدود هست.
1 دونه که بیارید گمرکی نمی خوره.
مثل اينكه تا سه تا رو ميشه بدون گمركي اورد

با 1 پاسپورت فقط یکی میشه آورد.
شما اگر وسایل برقی زیادی بخری و بخوای بیاری به عنوان وارد کننده به حساب میاید و گمرکی میزنن رو همه وسایل برقی غیر از یکی.

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
شما منو شاد کردین تا بیست روز دیگه میارن راستی با مادربرد فالکون بگم یه کولر هم بیارن دسته بی سیم و کولر قیمت جهانی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما منو شاد کردین تا بیست روز دیگه میارن راستی با مادربرد فالکون بگم یه کولر هم بیارن دسته بی سیم و کولر قیمت جهانی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هم می تونید بگید اینترکولر بیارن هم می تونید 12 ولت کنید.من 12 ولت رو پیشنهاد می کنم به دلیل خنک کنندگی بیشتر.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
میشه قیمت X360 Arcade Pal رو تو تهران بگید ! ؟
وست گیم با گرانتی قکر کنم 450 تومن بود همین حدودا شما از پیام جان بگیر ارزونترین جای که میشه
کنسول خرید هست یه زمانی 340 تومن میدادن !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
در مورد این دوازده ولت کردن تاپیکی هست در ضمن در ایران کجا ارزونتر کپی خور می کنه

دوست عزیز اینجا جای سوال کردن در مورد 12 ولت کردن نیست.بهتر هست بگردید.به این تاپیک زیر مراجعه کنید.آموزش توش هست و همچنین سوالات مربوط به انجام این روش هم توی همون تاپیک مطرح کنید :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=84

فروشگاه پرتو با 15000 تومان درایو BenQ رو کپی خور می کنه و با 30000 تومان درایو Hitachi رو.NextGen هم قیمتش فقط یه مقدار فکر کنم از این فروشگاه پرتو گرون تر باشه برای کپی خور.این 2 جا معتبر هستن و مطمئن هستن برای این کار.

میشه قیمت X360 Arcade Pal رو تو تهران بگید ! ؟

فعلا فقط وست داره همونطور که علی جان هم بهت گفت.اما جاهایی هم پیدا میشه که قیمت مناسب تر از این بدن.
با فروشگاه Pixel385.Com و MaxGame.IR تماس بگیر و بپرس ببین اگر موجود دارن چه قیمتی میدن. ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پیام کیه ! ؟

ایشون یکی از کاربران همین سایت هستن که بوشهر زندگی می کنن و از دوبی کنسول های بازی میارن. ;)
خیلی هم مطمئن هستن...

این هم تاپیکشون :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=441006#post441006

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Elite J کجا داره ؟ و قیمتش چنده؟

به فروشگاه NextGen.IR تماس بگیر.البته فروشگاه های زیر هم هستن :

WestGame.IR
MaxGame.IR
Pixel385.Com
در ضمن اگر قیمت خیلی مناسب میخوای Region PAL بگیر از PartoGames.Com که میده 530 هزار تومان.
قیمت Elite ریجن J باید 600 هزار تومان به بالا باشه. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر