قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
571
نام
محمد
دوستان ترو خدا کمکم کنید میخام یک دستگاه xbox بخرم به نظر شما الان بخرم یا نه قیمتشون میاد پایین تر ترو خدا جواب منو بدید ممنون میشم

دادا الله اعلم
والا احتمالش هست که بیاد پایین اما از اونور میتونه بالاتر هم بره هیچ کس نمیتونه بهت بگه!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان ترو خدا کمکم کنید میخام یک دستگاه xbox بخرم به نظر شما الان بخرم یا نه قیمتشون میاد پایین تر ترو خدا جواب منو بدید ممنون میشم

دادا الله اعلم
والا احتمالش هست که بیاد پایین اما از اونور میتونه بالاتر هم بره هیچ کس نمیتونه بهت بگه!
البته با این شرایطی که وجود داره مخصوصا به علتی اینکه دلار قیمت ثابتی نداره بعید میدونم که کنسول ارزون نشه که هیچ تازه گرون تر هم بشه.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۱/۰۵/۲۸

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 250gig ا ۷۸۰ تومان

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 4GIG
ا ۶
۶۵ تومان

Xbox360 slim 4gbباندال کینکت ۸۸۰ تومان

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان از این ها آکبند چنده؟:d
xbox-360-controller-2

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۱/۰۵/۳۱

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 250gig ا ۷۸۰ تومان

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 4GIG
ا ۶
۶۵ تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۹۸۰ تومان

Xbox360 slim 4gbباندال کینکت
۸۸۰ تومان

amirgoodarzi

کاربر سایت
Aug 23, 2012
8
نام
amir
سلام بچه ها من امروز از نمایندگی تهران یک ایکس باکس 360 اسلیم4 گیگ با کینکت با گارانتی خریدم یک میلیون و 200 هزار تومان بعد من نمیدونم گارانتیش کجاست توی جعبش نبود فقط روی جعبه یک برچسب شبنم کد کالا رو روی ایکس باکس چسبونده حالا اون گارانتیه ؟

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

لطفا سریعتر جواب بدید

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,319
نام
سروش
سلام بچه ها من امروز از نمایندگی تهران یک ایکس باکس 360 اسلیم4 گیگ با کینکت با گارانتی خریدم یک میلیون و 200 هزار تومان بعد من نمیدونم گارانتیش کجاست توی جعبش نبود فقط روی جعبه یک برچسب شبنم کد کالا رو روی ایکس باکس چسبونده حالا اون گارانتیه ؟

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

لطفا سریعتر جواب بدید

انداختن بهت

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

لطفا سریعتر جواب بدید
ایکس باکس محصول شرکت مایکروسافته و این شرکت هیچ نمایندگی در ایران نداره دوست عزیز! شما بهتر بود قبل از خرید تحقیق میکردید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر