قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
دوستان این قیمتا چرا دوباره بالا رفت پایین ترین قیمتی که ممکنه بیاد چنده و چه زمانی؟ میخواستم از xboxworld بگیرم که قیمت 4 گیگش 360 شده:(

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
دوستان این قیمتا چرا دوباره بالا رفت پایین ترین قیمتی که ممکنه بیاد چنده و چه زمانی؟ میخواستم از xboxworld بگیرم که قیمت 4 گیگش 360 شده:(
چقدر تو پست های قبلی من گفتم الان بهترین موقع خریده !
من که تو ارزونی خریدم رو کردم یه 4 گیگ.
اصلا ارزش صبر کردن نداشت چون احتمال اینکه گرون تر بشه خیلی بیشتر این بود که ارزون تر بشه نهایتشم 10 تومن ارزون تر می شد
دلیلشم مشخصه پر حرفی نکنم فقط یه پست بود راجب قیمت جهانیش گفته بودم تو همین تاپیک اگه تبدیل کنید خودتون هم به همین نتیجه می رسیدید...
به هر حال موفق باشید

• Like
Reactions: nathan mckane

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
ایکس باکس 360 اسلیم 320 گیگ گرز اف وار (باندل) کپی شده 700 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با کینکت (باندل) کپی شده 525 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 345 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 425 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

pafj

کاربر سایت
Feb 21, 2011
8
من امروز خریدم با تخفیف 410 تومن 25 Gb رو ! یه سوال ! هر جا می رفتم ، همه جعبه ها از قبل باز شده بود و کپی خور کرده بودن، که دیگه مشتری معطل نشه ! همه جا همین طوره ؟!

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
دوسته عزیز منم امروز خریدم با سه تا بازی به شرط لوازم اصلی و قید کردن تو فاکتور340 تومن دستگاه دوباره گرون شده
شما اگه اینجوری حساب کنی درست خریدی

مبارک باشه دوست عزیز، من اون روز قیمت کردم همه 330 و 320 می گفتن و همه هم میگفتن داره میره بالا. این یکی رو من از 290 باهاش سر و کله زدم تا 310 تمومش کردم. که آخرش سر این آپدیته کرد تو پاچم که خوب حقمه چون نمی دونستم سرکاریه یا نه.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
من امروز خریدم با تخفیف 410 تومن 25 Gb رو ! یه سوال ! هر جا می رفتم ، همه جعبه ها از قبل باز شده بود و کپی خور کرده بودن، که دیگه مشتری معطل نشه ! همه جا همین طوره ؟!
تمامی دستگاه های کپی خور تو بازار باز میشن کپی میشن دوباره میره تو جعبه:d

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
از دوستان کسی خبر داره قیمت کنسول کی کم میشه؟؟
من میخوام arcade رو بفروشم slim250 بگیرم به نظرتون کی اقدام کنم

تنت میخاره مگه ؟؟ آرکید چشه خوب . یک هارد براش بگیر دیگه . بیخودی دردسر درست نکن برای خودت . آپدیت اسلیم خیلی دنگ و فنگ داره باو(Baw) :D .

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
تنت میخاره مگه ؟؟ آرکید چشه خوب . یک هارد براش بگیر دیگه . بیخودی دردسر درست نکن برای خودت . آپدیت اسلیم خیلی دنگ و فنگ داره باو(Baw) :D .

میدونی میترسم 3 چراغ بده آخه چند روز پیش مال دوستم اینجوری شد مال منم داره اینجوری میشه فعلا مال دوستم به رحمت ایزدی نرفته!!
در حین بازی 3 چراغ داد بعد کابلها رو دوباره وصل کردم درست شد؟؟؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
میدونی میترسم 3 چراغ بده آخه چند روز پیش مال دوستم اینجوری شد مال منم داره اینجوری میشه فعلا مال دوستم به رحمت ایزدی نرفته!!
در حین بازی 3 چراغ داد بعد کابلها رو دوباره وصل کردم درست شد؟؟؟
هر سه چراغی که اون سه چراغ نی!
درصد سوختن جاسپر ها در حده صفره

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
تائید میشه
شاید بخاطر بالا رفتن قیمت جهانی هارد باشه !!! { چه ربطی داره ؟ تو ایران همه چیز یه ربط بی ربطی به هم داره }
هر سه چراغی که اون سه چراغ نی!
درصد سوختن جاسپر ها در حده صفره
تائید میشه . در حد صفر یعنی لیمیتش گرایش به صفر داره ! اما غیر ممکن نیست . در کل خیلی خوب دیزاین شدن .

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
تائید میشه

شاید بخاطر بالا رفتن قیمت جهانی هارد باشه !!! { چه ربطی داره ؟ تو ایران همه چیز یه ربط بی ربطی به هم داره }

تائید میشه . در حد صفر یعنی لیمیتش گرایش به صفر داره ! اما غیر ممکن نیست . در کل خیلی خوب دیزاین شدن .

بابا دوست من تعمیر کاره بردیم دستگاتهها رو پیشش گفت مال دوستم اشکالش از gpu اون و آداپتورش هست که یکم خرج داره اونم بیخیال شد گذاشت دکور
مال منم اشکالی نداشت چون من هارد نداشتم الان هم که گیمهایی که میان برای بهتر بودن texture ها باید رو هارد نصب کنی منم تصمیم گرفتم برم اسلیم 250 گیگ بخرم بجای هارد:d..اسمش رو نبر 3 رو رو هارد نصب کنم با گرافیک عالی بازی کنم همه ی گیمها رو ولی این چاسپر ها که میگید نمیسوزه میخواهید ما یدونه سوخته داریم میفروشم بهتون:d

jirjirak

کاربر سایت
Sep 29, 2010
17
بچه ها من میخوام تو این هفته یه اسلیم بگیرم.. ;)
اما میترسم با این خبرا که راجبه نسل جدیده! اگه بدونم 2012 میاد الان بیخیال خریدن میشم.
به نظرتون میاد امسال؟؟؟ یا برم بگیرم؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید. دمتون گرم...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
بچه ها من میخوام تو این هفته یه اسلیم بگیرم.. ;)
اما میترسم با این خبرا که راجبه نسل جدیده! اگه بدونم 2012 میاد الان بیخیال خریدن میشم.
به نظرتون میاد امسال؟؟؟ یا برم بگیرم؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید. دمتون گرم...
در زودترین حالت ممکنه 2013 نسل جدید تو بازار باشه که اونم هنوز قطعی نیست

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بابا دوست من تعمیر کاره بردیم دستگاتهها رو پیشش گفت مال دوستم اشکالش از gpu اون و آداپتورش هست که یکم خرج داره اونم بیخیال شد گذاشت دکور
مال منم اشکالی نداشت چون من هارد نداشتم الان هم که گیمهایی که میان برای بهتر بودن texture ها باید رو هارد نصب کنی منم تصمیم گرفتم برم اسلیم 250 گیگ بخرم بجای هارد:d..اسمش رو نبر 3 رو رو هارد نصب کنم با گرافیک عالی بازی کنم همه ی گیمها رو ولی این چاسپر ها که میگید نمیسوزه میخواهید ما یدونه سوخته داریم میفروشم بهتون:d
تو بازارچه بزارین واسه فروش یا پ.خ بدید ، بله با تمام تشکیلاتش من میخرم .
شما مطمئنید اسلیم رو اگه 24 ساعت پشت سر هم بازی کنید نمیسوزه ؟
مطمئن باشید در صورت رعایت نکات جاسپر دووم بالایی داره !
چندتا عکس از بردهای ملت به شما نشون بدم که چون رعایت نکردن توی کنسول پر از تار عنکبوت و گرد و خاک هست ، فن ها تا خرخره دورشون گرد و خاک نشسته ؟ :)
====
دوستان قیمت جدید کسی نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر