قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
سلام
من شنبه میخام برم یه 360 واسه فامیلمون بخرم
منو به عنوان کارشناس میخاد ببره :D . یه جارو بگین که منصف باشه بازیسنتر هم بشناسه ،برم ازش بخرم
قیمتشم در حدود 305 تا 340 هست دیگه ؟
البته چند تارو میشناسم مثل همین فروشگاه سونی. ولی ادرسشو ندارم

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام
منو به عنوان کارشناس میخاد ببره :D . یه جارو بگین که منصف باشه بازیسنتر هم بشناسه ،برم ازش بخرم

250 گيگ رو راحت مي توني 400 بخري با يكي يا دو تا بازي رايگان
4 گيگ هم راحت زير 300 تومن
ولي بايد خودت رو خسته كني باهاشون چونه بزني والا هر قيمتي بخوان مي دن
اين قيمت هايي كه گفتن همراه با هك دستگاه و اجراي آخرين بازي ها هستش

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
سلام

به نظر من هیچ وقت به خاطر 10 یا 20 تومن کمتر از جایی که شناخته شده نیست خرید نکنید کنسول که تو ایران گارانتی نداره
پس موقع خرید حتما باید به فروشنده اعتماد داشته باشید همین جایی که خودتون گفتید و بهتر از اون میثم صیام فروشنده های خوبی هستند
و فروش بالایی دارن نمیان اعتبار خودشونو خراب کنن ولی بقیه مغازه های توپخونه دیگه خود دوستان میدونن چجور فروشنده های هستن
منم شنبه یکی میخام بگیرم از یکی از اینا الان که دیگه قیمتا درست شده حاضرم 10 تومن پول بیشتر بدم ولی از فروشنده معتبر بگیرم

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
چقدر ایکس باکس ارزون شد :D
پایتخت هم با گارانتی لادیز قیمتای خوبی میدن 360 اینطورا میتونین 4گیگ رو پیدا کنین البته با گارانتیش رو
( در ضمن پی اس 3 هم هک میشه بزودی مردم رو گمراه نکنین میخوان هزینه کنن :D )

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
جدی 320 مگه نمیگن شده 305 تومن من گفتم الان دیگه 290 هم پیدا میشه کمتر از این قیمت شما هیچ جا پیدا نکردید
فروشنده ها که 9همشون یکی هستن :D این قیمت های 300 تومن ماله تهران هست نه شهرستان! چون هزینه پست می خوره می زارن روش /:)

بچه ها به نظرم اگه کنسول می خواین بخرید الان بهترین موقع هست دیگه زیاد صبر نکنید چون فردا یه وقت دلار گرون شد قیمت ها خیلی بالا می ره! و الی من خودم می خواستم ابان بخرم!

از طرفی قیمت جهانیش 199 دلاره بخوای تبدیل کنی حدود 240 هزار تومن ما می شه .پس منتظر این نباشید مثل قبل بشه 240 تومن چون یه هزینه بار و کپی خور شدن بزاری روش دیگه کم کم می شه -90 -280 کمتر نمی شه!
منکه روش کپی خور شدن ساده تری بیاد..
اون موقع هم که قیمتش 240 شده بود تو ارکید ها دلار 1000 تومن بود تازه کیفیت اسلیم خیلی بهتره ارکید هست .
یه توصیه به کسایی که خرید دارن اصلا تو فکر اینکه این مغازه مطمئنه یا نیست نباشید پایین ترین قیمت رو دیدید بخرید اسلیم همشون مادر برداشون یکی هست دستگاه رو که می زاره جلوت تو داشبوردش که بری مشخصه که کسی بازی کرده باش یا نه واسه کپی خور بودنشم گرز 3 رو بگو برات اجرا کنه...همینطور تو نور یک نگاهی بش بندازی اگه خاک اینا روش فنش نباشه مشخصه که دستگاه نو هست..سریال نامپرشم چک کنید دیگه هیچ کاری نداره اینارو که چک کردی با خیال راحت بخرید

موفق باشید

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
با توجه به رشد قیمت دلار باز امکان افزایش قیمت شایــــــــــد ( خدا اون روزو نیاره ) باشیـــــــــم
آقا هول ننداز تو دل بچه ها دلار هنوز گرون نشده ضمنا من از یه فروشنده آشنا پرسیدم که تا 30-40 هزار تومن دیگه افت داره مطمئن باش ارزون تر نشه گرون نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر