قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
کسی نیس جواب بده ؟
ببین اینا دیگه تولید نمیشن
اگه بخوای اکبند گیر بیاری که باید بازار رو بگردی و اینکه مطمئن باشی که حتما اک هست چون از این بازاری ها هیچی بعید نیست که یه فت کارکدره تمیز رو به جای اک قالب میکنند به مردم!:-"
اگه نه دسته دوم میخوای ، که الان قیمت های فت با کپی شدن همه اسلیم ها اومده پائین مثلا آرکید : 330-360 و الایت : 360-400 البت اینا احتمالی هست ها ممکنه که ارزونتر یا گرون تر باشه:)
راستی میتونی واسه اینکه یه ذره قیمت دستت بیاد به بازارچه سایت سر بزنی که ببینی بقیه چند میفروشن ( البت همچین روش درست حسابیی نیست:D)
موفق باشی ;)

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام.
دوستان یه الایت دارم که 1 سال کارکرده،چه قدر میارزه؟؟؟
دستگاه نو نویه لطفا سریع جواب یا پ.خ بدید.
فردا میخوام ببرم توپخونه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان قبل اینکه پست بدید حد اقل یک پست بالاتر رو بخونید راجب قیمت ها بچه ها خوب اپدیت کردن .
قیمت ها هم انقدر بی حسابه که نمی شه دقیق گفت .مثلا در مورد ارکید من چند جا شنیدم اگه گیر بیاد گرونتر اسلیم هست دلیلشونم اینه که راحت کپی خور می شه نرم افزاری..حالا طبق گفته بعضی ها ارزونتره...مهم اینه که اصلا دیگه نیست و تولید نمی شه پس نمی شه قیمت گذاشت هر کی هر چقدر خواست دیگه اگه داشت.

بهترین راه همون تو بازار از دو تا مغازه دار که سوال می کنی قیمت دستت می یاد چقدر می خرن...کلا با فروختن به مغازه دار مخالفم چون مفت می خره ازت! و کلی می زاره روش می فروشه
با فروش فقط ضرر می کنید چه یک ماه کار کرده باشه چه 2 سال ..البته 2 سال هم خیلی تو سر قیمت می زنه..
من دوستم یک جاسپر داشت دقیقا یک سال عمر کرد! 3 چراغه معروف
در کل اصلا ارزش فروختن نداره اگه بخوای بعدها دوباره بخری!مخصوصا با این بازار اسلیم.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
قیمت کنسولهای اسلیم special edition مثلا ماله Geow3 یا Driver چنده تو ایران ؟؟ اصلا گیر میاد ؟؟؟ چون 320 گیگه . کپی میشه ؟

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
قیمت کنسولهای اسلیم special edition مثلا ماله Geow3 یا Driver چنده تو ایران ؟؟ اصلا گیر میاد ؟؟؟ چون 320 گیگه . کپی میشه ؟

گیر میاد ولی کمی دیر تر با قیمتی بسیار بالا.
من خودم می خواستم بیارم،که تو آمازون انگلیس نبود مجبور شدم اسلیم 250 بگم بیاره.
کپی شدنش هم به درایو مربوط میشه باید دید درایورش چیه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
قیمت ها تغییر نکرده؟
ای تی 2 هک شه بالاتر میره؟
اولا به جای پسته پشته هم میتونید پسته قبلی رو ویرایش کنید
ثانیا ای تی نیست و ال تی هست
و ال تی هک نمیشه بلکه خودش فرم ویره هک شده هست که c4eva مینویستش

در رابطهبا قیمت هم باید بگم بالا نمیره ( اگر اتفاق خاص و خارق العاده ای نیوفته )
بلکه تا اواخره مهر به پایینترین حده خودش خواهد رسید

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اون زمان که ارکید جاسپر 235هزار تومن بود منظورم نووش هست قیمت خارج کشور مگه 199دلار نبودپس حالا چرا کنسول اسلیم 4گیگ که 199دلاره دارن میندازن 440هزار تومن؟
مگه الان بیشتر از یک ماه نیست اسلیمها هک شده چرا قیمتها بر نمیگرده رو روال عادی؟
مثل سابق...

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
اولا به جای پسته پشته هم میتونید پسته قبلی رو ویرایش کنید
ثانیا ای تی نیست و ال تی هست
و ال تی هک نمیشه بلکه خودش فرم ویره هک شده هست که c4eva مینویستش
اگه زمانش زیاد نگذشته باشه خودش اضافه میشه مگر نه اگه ویرایش می کردم تاپیک آپ نمی شد.
ای تی هم اشتباه تایپی بوده،دیگه ای تی رو از ال تی تشخیص میدم.
اصطلاح هک رو هم اشتباه به کار بردم ولی عرضه ی ال تی 2 مصادف هست با هک قفل XGD3،واسه همین اصطلاح هک باب شده.
;)
شما خودت عالم تر از مایی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر