قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
من دقیقه پارسال یک آرکید اکبند خریدم 230 تومن و تو کل ایران هم همین قیمت بود حالا یکی از این فروشنده ها بیاد من توضیح بده چه طوری شده در عرض 1 سال از 230 تومن قیمتش شده 500 تومن..!

آیا قیمت جهانی بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا پول گمرکی بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا پول حمل و نقل بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا دلار بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا درجه دزدی شما بالا رفته..؟ چقدر..؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
عزیزم این چه طرز حرف زدنه ؟
تمام فروشنده هایی که تو این سایت عضو هستن دوستان ما حساب میشن

ولی جواب شما رو من میدم
دلار که رفته بالا ، نوسان داره حدودا 150 تومن - گمرکی هم به نسبت دلار رفته بالا

ولی دلیل اصلی چیز دیگه ایه
اون موقع که SLIM تولید شد کپیخور نشده بود و تولید FAT هم متوقف شده بود برای همین طبق معمول توی ایران بازار سیاه راه افتاده بود
تا جایی که قیمت ایکس باکس با کینکت به 1 تومن هم رسیده بود
الان قیمت ها داره فروکش میکنه
تا آبان هم قیمت ها درست میشه

آخرین ویرایش:

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
من دقیقه پارسال یک آرکید اکبند خریدم 230 تومن و تو کل ایران هم همین قیمت بود حالا یکی از این فروشنده ها بیاد من توضیح بده چه طوری شده در عرض 1 سال از 230 تومن قیمتش شده 500 تومن..!

آیا قیمت جهانی بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا پول گمرکی بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا پول حمل و نقل بالا رفته..؟ چقدر..؟
آیا دلار بالا رفته..؟ چقدر..؟
من حرفی که آقای محمد امین میزنند قبول دارم واقعا بعضی از فروشنده ها ...... خوبی هستند:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اون موقع که اسلیم 0225 کپی خور نبود حدود 350 بود . الانم مشکل کپی خورشونه . چون چند مدل درایو دیگه هم هست . اگه همین قضیه JTAG عملی بشه باید قیمتشش حدود 350 بیاد . دلارم گرون شده .

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
آاقای مهندس چرا پرت و پورت میگی ؟ امروز قیمت میدن 500 فردا زنگ میزنی میگن شده 700 تومن .... تو یه روز قیمت بنزین و این جور چیزا میره بالا ؟ نخیر اون 3 تا تحفه ایی که من میشناسمشون و منبع اصلی هستن نشستن زیر باد کولر و هر روز بر اساس باد معدشون قیمت تایین میکنن .
گمرک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه اینا قاچاقی میاد گمرک کیلو چنده ؟ ااقا اونور آب میخره دونه ایی 170دلار با یه عالمه گیم که رو کنسول ها مجانی بهشون میدن میاد اینور میده 400 تومن به فروشنده بعدم فروشنده 300 تومن میکنه روش . مساله پیچیده ایی نیست که ...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
آاقای مهندس چرا پرت و پورت میگی ؟ امروز قیمت میدن 500 فردا زنگ میزنی میگن شده 700 تومن .... تو یه روز قیمت بنزین و این جور چیزا میره بالا ؟ نخیر اون 3 تا تحفه ایی که من میشناسمشون و منبع اصلی هستن نشستن زیر باد کولر و هر روز بر اساس باد معدشون قیمت تایین میکنن .
گمرک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه اینا قاچاقی میاد گمرک کیلو چنده ؟ ااقا اونور آب میخره دونه ایی 160-70 دلار با یه عالمه گیم که رو کنسول ها مجانی بهشون میدن میاد اینور میده 400 تومن به فروشنده بعدم فروشنده 300 تومن میکنه روش . مساله پیچیده ایی نیست که ...
من همه ی مغازه دار هارو نمیگم دکتر . بله یک سری هستن پول خون پدرشون رو میدن ولی فروشنده با انصافم هست .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اجاره مغازه گرون شده گمرک گرون شده هزینه راه گرون شده (بنزینش ) . برق مغازه گرون شده .

اصلا تا حالا تو این موارد بحث نکردم ولی اتفاقی این پستت را دیدم برام مخسره اومد ! هزینه کرایه و برق و.............چه ربطی داره که تو قیمت بکشی بالا ؟! پس از این به بعد شکلات که بوده 10 تومان با این حساب باید بدن 50 تومان ؟! همه جا وسایل برقی میارن از tv گرفته تا ماشین لباس شویی و دوربین عکاسی و .......... اونم با گارانتی ! و این مغازه دار ها هم همشون پول فیش برق و هزینه های اضافی میدن! ولی قیمت ها چه بالا و چه پایین همیشه یکسان بوده و تا حالا نشده که یدفعه قیمت ها 2 برابر بشن !

حالا دلایل گرون شدن 360 سر چی هست خبر ندارم ولی این بهانه های پول برق و ....................را نگو که مسخره بازیه و برای همه صدق داره جالبش اینه که این مسائل و مشکلات فقط واسه فروشنده های 360 بوجود میاد lol !

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اصلا تا حالا تو این موارد بحث نکردم ولی اتفاقی این پستت را دیدم برام مخسره اومد ! هزینه کرایه و برق و.............چه ربطی داره که تو قیمت بکشی بالا ؟! پس از این به بعد شکلات که بوده 10 تومان با این حساب باید بدن 50 تومان ؟! همه جا وسایل برقی میارن از tv گرفته تا ماشین لباس شویی و دوربین عکاسی و .......... اونم با گلارانتی ! و ااین ن مغازه دار ها هم همشون پول فیش برق و هزینه های اضافی میدن! ولی قیمت ها چه بالا و چه پایین همیشه یکسان بوده و تا حالا نشده که یدفعه قیمت ها 2 برابر بشن !

حالا دلایل گرون شدن 360 سر چی هست خبر ندارم ولی این بهانه های پول برق و ....................را نگو که مسخره بازیه و برای همه صدق داره جالبش اینه که این مسائل و مشکلات فقط واسه فروشنده های 360 بوجود میاد lol !
باشه بابا ما اشتباه کردیم و چرط گفتم :D . ولی دلار تاثیر داره ولی نه اینقدر . اینم قبول دارم خیلی گرون میدن و 500 نمی ارزه اصلا .
بهترین کار اینه که وقتی گرونه نخره ! خود فروشنده ارزون میکنه بعدش .

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
همه اینهایی که میگید درست، ولی جای بحث اقتصاد ایران در اینجا نیست، به همین دلیل لطفا این بحث همینجا تموم بشه و به موضوع اصلی که قیمت در فروشگاهها هستش برگردیم.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
همه اینهایی که میگید درست، ولی جای بحث اقتصاد ایران در اینجا نیست، به همین دلیل لطفا این بحث همینجا تموم بشه و به موضوع اصلی که قیمت در فروشگاهها هستش برگردیم.
چشم .
یست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 465 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 520 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پک کامل کینکت به همراه اداپتور167هزار تومان
حقیقت :
به روز رسانی: ۱۳۹۰/۶/۱

کینکت (kinect)رجین پال : ۱۷۰ تومان

اسلیم کپی 250gig با درایو 0225 ۵۲۵ تومان

اسلیم کپی 4GIG با درایو 0225
۴۷۰ تومان

هارد ۲۵۰ گیگ مخصوص اسلیم ۱۰۰ تومن
هارد ۱۲۰ گیگ مخصوص اسلیم ۷۵ تومن

DC :
آخرین تغییرات 5 شهریورماه

Xbox 360 Slim ( New version ):

X360 Slim 4GB = 449 Toman ( کپی خور )
X360 Slim 4GB = 280 Toman ( غیر کپی خور )
X360 Slim 250GB = 505.000 Toman ( کپی خور )
X360 Slim 4GB + Kinect = 590.000 Toman ( کپی خور)
X360 Slim 250GB + Kinect = 640.000 Toman ( کپی خور )

X360 Slim 250GB Halo Edition ( 250GB + 2 controller ) = 850 Toman ( کپی خور )
این روی دسته و بدنه دستگاه چاپ مخصوص داره و نقره ای رنگ هستند

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
آقا وضعیت این غیر کپی خور ها چجوریاس ؟
زیاد از مدلای درایو اسلیم ها نمیدونم
اما فکر کنم یه سری درایوش فریمور هک شده براش نیومده
آره ؟
این مشخصاتش چیه ؟
اگه دوستان یکم توضیح در مورد این مدل 280 تومنی بدن ممنون میشم !

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
آقا وضعیت این غیر کپی خور ها چجوریاس ؟
زیاد از مدلای درایو اسلیم ها نمیدونم
اما فکر کنم یه سری درایوش فریمور هک شده براش نیومده
آره ؟
این مشخصاتش چیه ؟
اگه دوستان یکم توضیح در مورد این مدل 280 تومنی بدن ممنون میشم !
فکر کنم درایو هیتاچی باشه . اگه روش JTAG بشه این مدل هم کپی خور میشه .

Last edited by a moderator:

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
فکر کنم درایو هیتاچی باشه . اگه روش JTAG بشه این مدل هم کپی خور میشه .
ممنون از جوابتون
کلا هکر ها این درایو رو غیر قابل هک میدونن و قیدش رو زدن؟
یا مثل بقیه درایو ها بالاخره هک میشه اما مدتی طول میکشه؟
منظورم هک با فریمور هست بدون جی تگ کردن
چون دلم نمیاد پول بابت درایو بدم ! این 280 اون یکی 449 ! همش قیمت واقعیش یکیه ! فقط اینو باز کردن مدل درایوشو دیدن فریمور نیومده براش ! اونو باز کردن دیدن کپی خور میشه ! خیلی جالبه این بازار !
(ببخشید میدونم اینجا جای سوالاتم نیست , دیدم دوستان اطلاعات دارن منم همینجا پرسیدم ! مرسی )

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ممنون از جوابتون
کلا هکر ها این درایو رو غیر قابل هک میدونن و قیدش رو زدن؟
یا مثل بقیه درایو ها بالاخره هک میشه اما مدتی طول میکشه؟
منظورم هک با فریمور هست بدون جی تگ کردن
چون دلم نمیاد پول بابت درایو بدم ! این 280 اون یکی 449 ! همش قیمت واقعیش یکیه ! فقط اینو باز کردن مدل درایوشو دیدن فریمور نیومده براش ! اونو باز کردن دیدن کپی خور میشه ! خیلی جالبه این بازار !
(ببخشید میدونم اینجا جای سوالاتم نیست , دیدم دوستان اطلاعات دارن منم همینجا پرسیدم ! مرسی )
هکش هنوز شروع و کار خواصی نکردن واسش . هیچ تاریخ دقیقی هم نداره ولی 100% میاد کی خدا میدونه . نمیدونم . شاید از سریال نامبر فهمیدن شاید باز کردن خودت بپرس . JTAG مشکلی نداره و خیلی هم خوبه . یک سیستم مثل Live داره ولی مجانی ! (ولی خوب Live نیست ) اطلاعاتشم تو تایپیک خودش بخون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر