قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
خیلی جالب بود به خدا خودم پرسیدم چندتا پاساژ بغل الاعدین یارو الیت رو میداد 650 اونوقت بهش گفتم الیت رو خودت چند میخری از مردم گفت 250-60تومن واقعا چه وضعیه!!!!!!!!!!!
واقعا که ..... :-o
چه قدر بعضی از انسان ها دزد تشریف دارن

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
همون حرفی که یه چن تا از دوستان گفتن:بابا برین یه دستی به سیستمتون بکشین یه دسته سیسم دار ایکس باکسم بگیرن که بازی با دسته ش واسه تون عقده نشه.چه کاریه آخه الان کسنول گرفتن از این حروم لقمه ها اونم با این قیمتای نجومی!!!

M A M A D

کاربر سایت
Nov 13, 2009
39
پایین میار اقا شرط میبندم تا ابان میرسه به 430

من خودم دارم له له میزنم چون یک ساله کنسول ندارم منتظرم 250 گیگ اسلیم افت قیمت بکنه

jirjirak

کاربر سایت
Sep 29, 2010
17
نام
reza
من پارسال الایتمو 350 خریدم یک سال باهاش صفا کردم... >:d< امسال تو تیر 400 فروختم! :>
الانم فعلا بیخیال شدم از خریدن! تو آبان و آذر حتما افت میکنه!
فقط کمی صبوووووووووووووووووووووور باشید... ;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
الان همه اسلیم ها هک می شه؟ قیمت هکش چه قدره؟ بعد اینکه کسی قیمت جدید گرفته دیگه کسی جرئت اپ کردن قیمت ها رو نداره ظاهرا قیمت های سابق بهشون چسبیده

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
در مورد آداپتور کینکت زیاد اطلاع ندارم ولی تا اونجای که من میدونم مدل اسلیم آداپتور نمیخوره..
در مورد نوع فریمور کاربر sAsAn.K چنین توضیح داده:

شما یه بازی AP 2.5 مثل COD BO رو که آخرین پچ ABGX رو داره بزار تو دستگاه ، اگه سریع بالا اومد بازی که 1.91 داری شما ، اگه 1 دقیقه طول کشید 1.9 هستش .

شما میتونید از دو تا فلش مموری تا ظرفیت هر کدوم 16 گیگ استفاده کنید..

آقا مممنون بابت جواب دادنت به بچه های سایت خیلی کمک می کنی

کاینکتو بدون آداپتور راه اندختم

در مورد اجرای بازی از روی هارد میشه هارد اکسترنال 500 بهش وصل کرد؟ یا فقط همین فلش میشه؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دوستان اگر میتونید یک راهنمایی بکنید، من تا پایین اومدن قیمت xbox صبر کنم(که البته تو بازار ایران یک رؤیای دست نیافتنی هست)، یا با اندک پس اندازم، یک VGA بگیرم؟(مدل 6870ati برند sapphire مد نظرم هست).در ضمن در حال حاضر کارت گرافیکم، HD4890 هست، فکر کنم یه مدت دیگه جواب کارم رو بده.
ممنون میشم اگر کمکم کنید، چون دیگه نمیتونم تصمیم بگیرم، گیج شدم!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بهترين كار صبر كردنه ، فك نميكنم بازي نكردن براي يه مدت 1 ماهه 40 روزه اونقد به آدم فشار بياره.
معمولا كنسول تابستون گرون ميشه ، اين تابستون هم كه خورد به شرايط بد و ضريب خورد به گرونيش ، صبر كنيد پاييز و بهترين موقش يعني اول زمستون.

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
دوستان گل
زیاد به دلتون صابون نزنید بابت افت قیمت x360
اگه الان بابت تعطیلات تابستونی قیمت اینه
تو پاییز که قربونش برم هر چی بازی درست و حسابیه می خواد بیاد
مطمئنا این دستگاهها تا زمستون ارزان نخواهد شد .
بیخودی هم بازار رو پیش بینی نکنید .
من خودم چندین و چند ساله آشنام با این بازار و قیمت های کذاییش .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این بازار رو با بازار PC و یا TV مقایسه کنید می بینید که این قیمت ها به هیچ وجه توجیح پذیر نیست. بعضیا میان اینجا و می گن همه چیز گرون شده دلار رفته بالا و اینا هم تقصیر ندارن و ... همش حرف مفته
بازار کاملا تو دست یه سری آدم هست که کارشون رو خوب بلدن
این رو شک نکنید
کنسول بی پدر و مادری که هیچ مدل گارانتی و خدمات پس از فروش نداره و الانم که راحت هک میشه و 6 سال هم از عمر انتشارش گذشته هیچ دلیلی نداره که با 3 برابر قسمت واقعیش عرضه بشه!اینا میدونن طرف حسابشون کیه و بچه هم تحمل و طاقت نداره و هر چی بگه بابا و مامان جیک ثانیه واسش آماده می کنن. فکر کردید چند نفر میان اینترنت و توی این بحث ها شرکت می کنن؟ شاید 10 درصد هم نباشن و بیشتر مشتری های اینا بچه های ساده دل مدارس و دبیرستان ها هستن
من خودم کنسولم رو که الایت جاسپر هست آک 318 خریدم. وقتی نگاهم به قیمت های 600 تومنی و 700 تومنی بازار میفته خندم میگیره
الان آدم با این پول PC آپدیت کنه 100 درصد به نفعشه

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
درسته با 500 تومن میشه یه سیستم گیمینگ نیمه حرفه ای بست یا یه کارت گرافیک خوف خرید خود من هم کینکت خریدم ولی تا آبان صبر میکنم تا قیمت ها بکشه پایین ، باید تا 350 افت قیمت داشته باشه
دوستان دقیقا ایشون درست می گه! اقا از این 550 که میخواین کنسول بخرید 300 برید کارت گرافیک بخرید 250 شم نگهدارید تا سال دیگه شاید قیمت ها درست شد. می شه همون 550 و شما علاوه بر این که کنسول دار هم شدید یک کارت گرافیک خوب هم دارید یا اصلا 550 رو چرا نمی رید یک کیس ببندید ! هیچی هم از دست نمی دید بازی های انحصاری پی سی و مشترک مثل بتلفیلد 3 که رو پی سی بهتر هم هست رو هم بیشتر کنسول دار ها لذت می برید . کنسول هم بزارید به موقع اش.. پی سی هم بازی های خوبی و با کیفیتی داره مثلا کرایسیس 2 یا بتلفیلد 3 یا ویتچر یا elder IV starcraft

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
من که پس از 6 ماه انتظار دیگه صبرم سر اومد رفتم یه کارت گرافیک 5770 گرفتم به قیمت بسیار مناسب. هر وقت قیمت اسلیم اومد پایین 300 به من یه پی ام بدید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر