قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دوست عزیز کنسول های Refrubished هیچ مشکلی ندارن ! من خودم از آلمان یه الایت آکبند Refrubished خریدم . البته هنوز به دستم نرسیده ! در ضمن شما نمیتونید بگید همه اینا تعمیری هستن . چون ممکنه 1 نفر از 360 خوشش نیومده رفته پس داده ! اونا هم چون نمتونن آکبند بفروشن میفرستن کارخونه آکبند میشه میذارن برای فروش ! اونایی که تعمیری خود مایکروسافت تعمیر کرده ! یعنی به بهترین شکل ممکن تعمیر شده . و اینکه اون قسمت هایی که تعمیر شده خیلی جزئی هست ! نه اینکه مثلا مشکل در Board باشه ! به هر حال این کنسول ها با معمولی هیچ فرقی ندارن . البته کنسول های Pro 20 gb شاید ! چون ماردبردشون جاسپر نیست ! ولی اینی که من گرفتم مادربرد جاسپر :biggrin1:

در هر صورت خریدش ریسک دار هست و این فروشنده ها هم که نمیگن کنسول رفرشی هست و با همون قیمت مدل های اصلی میفروشند

الان 4 گیگ خام چنده ؟

حرفه ای شدن خام نمیفروشند میخوان یک پولی هم از کپی خور بزنن جیب

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
در هر صورت خریدش ریسک دار هست و این فروشنده ها هم که نمیگن کنسول رفرشی هست و با همون قیمت مدل های اصلی میفروشند

دوست عزیز خریدش هیچ مشکلی نداره ! ولی خرید Pro اره درسته اون ریسک ! چون هم مادربرد جاسپر نیست هم خروجی HDMI نداره ! ولی الایت هیچ مشکلی نداره ! اخه مایکروسافت مگه مرض داره بیاد دستگاه خراب با ریسک بالا بده بیرون ! همچین چیزی نیست . هیچ فرقی با معمولیا ندارن ! البته مدل الایت . موفق باشید .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دوست عزیز خریدش هیچ مشکلی نداره ! ولی خرید Pro اره درسته اون ریسک ! چون هم مادربرد جاسپر نیست هم خروجی HDMI نداره ! ولی الایت هیچ مشکلی نداره ! اخه مایکروسافت مگه مرض داره بیاد دستگاه خراب با ریسک بالا بده بیرون ! همچین چیزی نیست . هیچ فرقی با معمولیا ندارن ! البته مدل الایت . موفق باشید .

مدل رفرشی همیشه مشکل داشته و یک ریسک بود و به خاطر همین ارزون تر از مدل معمولی هست.. شما هم اولین نفر هستی تو دنیا که میگی مشکلی نداره..!

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
مدل رفرشی همیشه مشکل داشته و یک ریسک بود و به خاطر همین ارزون تر از مدل معمولی هست.. شما هم اولین نفر هستی تو دنیا که میگی مشکلی نداره..!

دوست عزیز این حرف من نیست از هر کی میخوای بپرس . مثلا چه مشکلی باید داشته باشه !!!! این تاپیک رو هم بخون . علریضا جان لطف کردن توضیح دادن ! شما علمی صحبت نمیکنید ! یکی از مشکلاتی که کنسول Refurbished داره رو به منم بگید بدونم !!!!!!

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44952

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دوست عزیز این حرف من نیست از هر کی میخوای بپرس . مثلا چه مشکلی باید داشته باشه !!!! این تاپیک رو هم بخون . علریضا جان لطف کردن توضیح دادن ! شما علمی صحبت نمیکنید ! یکی از مشکلاتی که کنسول Refurbished داره رو به منم بگید بدونم !!!!!!

اگر رفرشی ها مشکل نداشتن MS خیلی از شرکتهای دیگه اونها رو به جای مدل معمولی میفروختن و هیچ کس هم نمی فهمید..

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
اگر رفرشی ها مشکل نداشتن MS خیلی از شرکتهای دیگه اونها رو به جای مدل معمولی میفروختن و هیچ کس هم نمی فهمید..

چه دلیل علمی واقعا !!! عزیز MS مثل ایرانیا نیست که دروغ بگه !! اصلا چه لزومی داره دروغ بگه ! علیرضا جان هم گفتن اینکار برای MS صرفه اقتصادی چشمگیری داشته . حالا کنسول من میاد استفاده میکنم میبینی که هیچ مشکلی نداره ! لطفا بحث رو تمام کن . ممنون . موفق باشید .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
الان دیگه همه فروشگاها زرنگ شدن هک میکنن بعد میفروشن خدارو شکر من قبل اینا خریده بودم 10 تا 310 تومن شانس اوردم الانم 9 تاشو فروختم 470 یکیشم برا خودم برداشتم الان همه دیگه زرنگ شدن ماشالله .

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دوستان یه سوال داشتم. این کنسول های اسلیمی که کپی خور شدن ، فرقی با کنسول های قبل از نظر اجرای بازی های کپی ندارن؟ یعنی دنگ و فنگ خاصی ندارن که یه بازی رو اجرا کنن یکی رو اجرا نکنن و هرروز لازم باشه یه چیزی روشون نصب کنیم؟

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اتفاقا از لحاظ بازی دنگ و فنگشون خیلی بیشتر از قدیمیاس
چه دنگ و فنگی!؟
البته اینو بگم که سیستم امنیتی اسلیم به هر جهت بیشتر هست تا فت ها !
برای همین شاید سری فت از چشم ماکرو افتاده باشن و به فکر داغون کردن فت های کپی نباشه اما اسلیم رو شاید بتونه چوب لای چرخ کپی ها بکنه اما از اون ور هم حکرها همینطوری که ننشستن!

پ.ن : این نظر من جنبه ی احتمال دارد.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ای بابا نگیریم چیکار کنیم انقدر منتظر سونی موندیم هک نشد خسته شدیم.کارای اینام معلوم نمیکنه که ولی به قول دوستمون دیگه 250 گیگ پاینتر از 370-80 نمیاد که جالب اینجاس که 4 گیگش 40 تومن فرقش بود.اینجا جاش نیست ولی سونی هم ارزون شده بود .حالا تا نسل جدید بیاد کمه کم دو سالی مونده
اخه همچین اش دهن سوزی نیست.البته برای کسی که اولین بارشه ایکس باکس می خره بد نیست ... لااقل برای بازی های انحصاریش . ولی برای کسی که بار دوم و سومش هست هیچ جوره این قیمت نمی صرفه فکر کن مثلا من برای 4 تا بازی انحصاری بیام 550 بدم! هیچ توضیح اقتصادی نداره

راستی چند ماه پیش قیمتش 370 بود ؟
بچه ها کسی قیمت جدید داره 250 گیگ اسلیم و 4 گیگ ش..
و یک سوال هارد 20 کنسول قدیمی به 4 گیگ می خوره یا نه؟؟

آخرین ویرایش:

mos2010

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10
آقا من جوگیر کینکت و ورزش و تحرکش شدم
به نظرتون ارزش داره xbox بخرم 600 پیاده شم واسش؟

خیلی گیمر نیستم. در حد تفریح و سرگرمی فقط
نظرتون واسه دست دوم خریدنش چیه؟

یه سوال دیگه، کلا هارد xbox چه فایده ای داره؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آقا من جوگیر کینکت و ورزش و تحرکش شدم
به نظرتون ارزش داره xbox بخرم 600 پیاده شم واسش؟

خیلی گیمر نیستم. در حد تفریح و سرگرمی فقط
نظرتون واسه دست دوم خریدنش چیه؟

یه سوال دیگه، کلا هارد xbox چه فایده ای داره؟
دست دوم که زیاد جالب نیست اسلیم با کنکت و هارد خیلی بیشتر این قیمت می شه البته قیمت های جدید رو ندارم و کسی هنوز اعلام نکرده .
ولی وقتی قیمت این دستگاه یه سال پیش ارکید بدوه 250 تومن بهتره یکم صبر کنیم شاید دوباره ارزون شه اگه نشد هم که به نظرم اصلا ارزش خرید نداره ..
الان تو بخش اخبار یکی از مسئولان ماکروسافت صحبت از کنسول بعدی کرده ولی مشخص نکرده کی ..به احتمال زیاد واسه e3 سال بچه ها حدس زدن که ایکس باکس جدید معرفی می شه ..البته ماکروسافت گفته به ساپورت همین 360 ادامه می ده ولی می دونیم که خیلی کمرنگ می شه..
هارد هم تو لود سریع تر بازی ها کمک می کنه البته تاثیرش درحد 3-4 ثانیه بستگی به بازی داره مثلا فیبل 2 من یادمه 10 ثانیه زودتر لود می شد و همین طور جی تی ای 5..
ولی بقیه بازی ها اصلا لازم نبود به جز اون صدا کنسول کمتر می شه دی وی دی نمی چرخه..
موفق باشید

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
سلام من قبلا xbox 360 fat primium داشتم که فروختم و دیروز از یکی از دوستان xbox 360 slim 4 gig + kinect + یک دسته اضافه + 10 تا بازی ( کنسول طبق فاکتور 1/5 ماه کار کرده ) خریدم 500 هزار تومان

چند تا سوال داستم:

1. قیمت به نظر خودم خوب بود نظر شما چیه؟

2. تو یک ریویو خارجی که در مورد اسلیم بود خوندم که برای کاینکت نیازی به وصل کردن آداپتور نیست و برقشو از خود دستگاه می گیره ، ولی با این دستگاه اینطوری نیست!

3. چیپش 9402 یا 9502 هست دقیق یادم نمیاد که دوستم می گفت اولین سری که کپی خور شد، مشکلی نداره این چیپ؟

4. دستگاه قبلی من بن شده بود اینو چه کنم که بن نشه؟ فریمور الانشو از کجا می تونم چک کنم؟ باید LT+ 1.91 باشه دیگه؟

5. پیش بینی افت قیمت دستگاه بعد از تموم شدن تابستون چقدره؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
سلام من قبلا xbox 360 fat primium داشتم که فروختم و دیروز از یکی از دوستان xbox 360 slim 4 gig + kinect + یک دسته اضافه + 10 تا بازی ( کنسول طبق فاکتور 1/5 ماه کار کرده ) خریدم 500 هزار تومان

چند تا سوال داستم:

1. قیمت به نظر خودم خوب بود نظر شما چیه؟

2. تو یک ریویو خارجی که در مورد اسلیم بود خوندم که برای کاینکت نیازی به وصل کردن آداپتور نیست و برقشو از خود دستگاه می گیره ، ولی با این دستگاه اینطوری نیست!

3. چیپش 9402 یا 9502 هست دقیق یادم نمیاد که دوستم می گفت اولین سری که کپی خور شد، مشکلی نداره این چیپ؟

4. دستگاه قبلی من بن شده بود اینو چه کنم که بن نشه؟ فریمور الانشو از کجا می تونم چک کنم؟ باید LT+ 1.91 باشه دیگه؟

5. پیش بینی افت قیمت دستگاه بعد از تموم شدن تابستون چقدره؟

1- دستگاه مورد نظر نو اون 600 تومن هست که با توجه به یک دسته اضافی و تمیز بودن قیمت بدی نیست..
2- زیاد مهم نیست ولی معمولا کنسولهای اسلیم احتیاج به آداپتور ندارن..
3- این چیپست مشکلی نداره البته بعد از آپدیت به یک ورژن دیگه تغییر میکنه که کپی خورش میپره ولی به راحتی دوباره کپی خور میشه..
4- باید هم فرمور جدید بریزی هم دیسک ها رو چک کنی..
5- زیاد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر