قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
اسلیم کپیخور با درایو 9504 بالای 600 تومن
اسلیم با درایو 0225 (کپی خور نشده) یا فروش ندارن یا به قیمتی بین 350-380 میفروشن.
اسلیم با درایو 0500 (کپی خور نشده) با قیمت مناسب 250-60 تومن بفروش میرسه.
البته مورد اخری در حال حاضر تاریخ مشخصی برای عرضه فریمور نداره.....

مجتبی جان سلام

این 0500 پک کینکت هم داره .؟قیمتش چقدر هست..؟
الان همه کنسولهای که MS میزنه همه 0500 هستن ..؟

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
سلام!
بچه ها یک ایکس باکس آرکید تقریبا 11 ماه کار کرده هست با دو دسته اصل ، 240 میده!
البته قبلا مال خودم بوده هفت هشت ماه پیش دادمش به این بنده خدا حالا میخوام ازش بردارم.
قیمت مناسبه به نظرتون؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
سلام!
البته قبلا مال خودم بوده هفت هشت ماه پیش دادمش به این بنده خدا حالا میخوام ازش بردارم.
قیمت مناسبه به نظرتون؟
SALAM
بردش جاسپره؟؟اگه آره بگیرش.درضمن گفتی برای خودت بوده.پس شک نکن.فقط ببین سالم هست.یعنی تو این 11 ماه طوریش نشده
قیمتش هم آره خوبه.میارزه

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام!
قیمت مناسبه به نظرتون؟
البته به اینم دقت کن که این ارکید که میخواید بخرید اپدیت نشده باشه ورژن جدید داشبورد بعد key رو هم باید ازش بگیری به این چیزها دقت کن تا با دست مبارکت نندازیش تو سطل زباله :d
icon17.gif

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
ممنون
آره دوستان جاسپره! تولیدش هم فکر کنم مال 2010 بود! ممنون جناب aha2012 و Captain Bl4ck3 !
جناب Captain Bl4ck3 میشه لطف کنید بگید چجوری Key رو بگیرم ازش؟ ، یعنی چجوری باید بدست بیارمش؟ و همچنین ورژن آپدیت داشبوردش باید چند باشه که مشکلی نداشته باشه؟!
ممنون!

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
ممنون
آره دوستان جاسپره! تولیدش هم فکر کنم مال 2010 بود! ممنون جناب aha2012 و Captain Bl4ck3 !
جناب Captain Bl4ck3 میشه لطف کنید بگید چجوری Key رو بگیرم ازش؟ ، یعنی چجوری باید بدست بیارمش؟ و همچنین ورژن آپدیت داشبوردش باید چند باشه که مشکلی نداشته باشه؟!
ممنون!

بدست اوردن key و اپدیت فریمور کار چندان ساده ای نیست که هرکسی به تنهایی
انجام بده اگر اطلاعاتی در این ضمینه ندارید دستگارو به یه تعمیرکار مطمئن نشون بدید بهتره!

http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=93

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
دوستان سلام!

کسی تا حالا از DigiKala کنسول خریده؟میدونید اسلیماش قابلیت کپی خور شدن دارن یا نه؟ چون اگه داشته باشن قیمتاشون خیلی خوبن:

Microsoft Xbox 360 Slim 4GB
Microsoft Xbox 360 Slim 250GB

دوست عزیز کلا الان اسلیم خریدن به صرف نیستش یعنی مایه ی دردسره! یک Fat بگیر خودتو راحت کن!;)
الان واسه همینم انقدر آرکید انقدر گرون شده دیگه!
بازم هرجور دوست داری!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوست عزیز کلا الان اسلیم خریدن به صرف نیستش یعنی مایه ی دردسره! یک Fat بگیر خودتو راحت کن!;)
الان واسه همینم انقدر آرکید انقدر گرون شده دیگه!
بازم هرجور دوست داری!

سوال من چیز دیگه ای بود اما مایه ی دردسر واسه چی؟! دو حالت که بیشتر نداره: یا مدلیشه که کپی خور میشه یا نمیشه(فعلا) . در ضمن من واسه کلوپ میخوام. در هر صورت ممنون از پیشنهادت.

پ.ن: حالا آرکید به غیر از ظاهر و بزرگتر بودنش چه تفاوتی با اسلیم داره و چنده قیمتش؟
پ.ن2: آیا مشکل 3چراغ به طورکلی حل شده تو X360؟ از چه مدل و تاریخی به بعد؟

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
از همه ی دوستانی که لطف کردن راهنمایی کردن تشکر میکنم!
دستگاه رو گرفتم ، صحیح و سالمه خدا رو شکر!
ممنون!
مبارکت باشه

سوال من چیز دیگه ای بود اما مایه ی دردسر واسه چی؟! دو حالت که بیشتر نداره: یا مدلیشه که کپی خور میشه یا نمیشه(فعلا) . در ضمن من واسه کلوپ میخوام. در هر صورت ممنون از پیشنهادت.

پ.ن: حالا آرکید به غیر از ظاهر و بزرگتر بودنش چه تفاوتی با اسلیم داره و چنده قیمتش؟
یکی از بچه های همینجا از اون سایتی که گفتی خرید کرده و راضی هست.گفت خیلی با احتیاط کنسولو براش آوردن
الان بهترین گزینه برای خرید 0225ه که فعلا کپی نمیشه.البته با تعویض درایو میشه کپیش کرد که اصلا پیشنهاد نمیشه
0225 هم اگه بخری باید نزدیک 1 ماه صبر کنی تا هک بشه.ولی اگه زود میخوای بخری برای کلوپت همین 9504 بخر که کپی میشه.ولی قیمتش بالاست.620 تومنه

آرکید هم چون براحتی کپی میشه و تولید دیگه نمیشه و خیلی کم هست قیمتش خیلی بالاست.حدود 480 تومن که نسبت به 620 تومن میارزه(به غیر از مواردی که گفتی،شکلو ظاهر هیچ تفاوتی با اسلیم نداره حتی یک سرسوزن(البته از نظر سخت افزاری گفتما))
خلاصه از تاریخ 2009 به بعد هیچ 360ای 3چراغه نشده و خیالت راحت.(برداشون همه جاسپرن)
به هر حال.....................موفق باشی
راستی این آدرس کلوپت کجاست ما یه سر بزنیم؟؟:)

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل

خب دردسرش همون کپی خور شدنشه دیگه! کلی باید بگردی 9504 پیدا کنی! 0225 و 0500 هم که کلا کپی خور نمیشن!
خواهش میکنم!

جواب پ.ن : کلا همه نوع ایکس باکس 360 از نظر سخت افزاری و نرم افزاری هیچ تفاوتی با هم نمیکنند!
جواب پ.ن 2 : از زمانی که برد جاسپر روی کنسول های ایکس باکس 360 اعمال شده کلا دیگه X360 رنگ سه چراغ رو هم ندیده! کلیه ی کنسول های آرکیدی که از نیمه ی دوم 2009 به اینطرف تولید شدن بردشون جاسپره!

mohsenp910

کاربر سایت
Sep 21, 2008
11
دوستان واقعا xbox های جاسپر دیگه 3 چراغ نمیشن؟ من از یکی از دوستام میخوام یکی بخرم تولید 6 2009 هست .به نظرتون قدیمی نشده و خریدش ریسک نیست؟ اینو مطمئنم طرف بازیباز نیست و شاید کلا 20 ساعت هم باهاش بازی نکرده باشه . با چندتا بازی بهم گفته 200 تومن .نظرتون چیه>؟ اگر ازش بخرم چند میتونم بفروشمش و برم یدونه نو بخرم؟

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان واقعا xbox های جاسپر دیگه 3 چراغ نمیشن؟ من از یکی از دوستام میخوام یکی بخرم دقیق نمیدونم یا تولید اواخر 2009 هست یا اوایل 2010 .به نظرتون قدیمی نشده و خریدش ریسک نیست؟ اینو مطمئنم طرف بازیباز نیست و شاید کلا 20 ساعت هم باهاش بازی نکرده باشه . با چندتا بازی بهم گفته 200 تومن .نظرتون چیه>؟
نه اقا 3 چراغ نمیشه خریدش هم با این قیمتی که گفتی نه ریسک نیست !
200 تومن بخر اقا الان Arcade زیر 400 پیدا نمیشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر