قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
یه وضعیت خنده داری پیش امده در بازار. از یه طرف 9504 ها رو کلا کپی خور کردن با تعویض درایو که یه تعدادی تمام بازیها رو اجرا میکنه (نوع درایوش و AP2.5) و تعداد معدودی هم هستن که AP2.5 رو اجرا نمیکنن (نوع درایوش :D). اپدیت جدیدی هم که اومده (یا میاد :D) تمام کنسولهای درایو تعویضی رو از کار میندازه. درنتیجه فروشنده و خریدار باهم ضرر کردن چون درایو اصلی کنسول دسته تعمیرکار مونده !!.
قیمت 0255 هم که خامش گیر میاد (تک و توک) رو به افزایشه. یعنی از 265 تومن تا 300 رفته فعلا :D.
یه سری هم هست که میگن کپی نمیشه به هیچ وجه که اونها رو با 240 تومن هم میشه گیر اورد (!!).

با هک شد 0225 قیمت این نوع به شدت افزایش پیدا میکنه به علت کمبود این مدل و قیمت کنسولهای قدیمی افت میکنه.

پیشنهاد نگارنده: اگر کنسول قدیمی دارید به هیچ قیمتی نفروشید. اگر پول دارید سریع یک عدد 0225 تهیه کنید.

پایان این بخش خبری :D.

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
درود
یه وضعیت خنده داری پیش امده در بازار. از یه طرف 9504 ها رو کلا کپی خور کردن با تعویض درایو که یه تعدادی تمام بازیها رو اجرا میکنه (نوع درایوش و AP2.5) و تعداد معدودی هم هستن که AP2.5 رو اجرا نمیکنن (نوع درایوش :D). اپدیت جدیدی هم که اومده (یا میاد :D) تمام کنسولهای درایو تعویضی رو از کار میندازه. درنتیجه فروشنده و خریدار باهم ضرر کردن چون درایو اصلی کنسول دسته تعمیرکار مونده !!.
قیمت 0255 هم که خامش گیر میاد (تک و توک) رو به افزایشه. یعنی از 265 تومن تا 300 رفته فعلا :D.
یه سری هم هست که میگن کپی نمیشه به هیچ وجه که اونها رو با 240 تومن هم میشه گیر اورد (!!).

با هک شد 0225 قیمت این نوع به شدت افزایش پیدا میکنه به علت کمبود این مدل و قیمت کنسولهای قدیمی افت میکنه.

پیشنهاد نگارنده: اگر کنسول قدیمی دارید به هیچ قیمتی نفروشید. اگر پول دارید سریع یک عدد 0225 تهیه کنید.

آره خیلی خنده دار شده داستان!
تازه حالا با داشبرد جدید همه چی رو سره این بازاریها خراب میشه !حقشونه !بیچاره اونی که کنسول درایو تعویضی خریده !همین دیروز رفته بودم بازار یه بنده خدایی که داشتن بش اسلیم میندازن 600 تومن کشیدمش کنار کاملا توجیهش کردم و نزاشتم بخره بنده خدا خوب گناه داره خبر از چیزی نداره یارو هم میگفت آخرشه بخر !ولی یه چیزه این داستان جوبه که دست همه اونایی که دستگاه درایو تعویضی فروختن رو میشه !
این بازاریهای نامرد البته بعضیاشون کنسول رو میخرن با پایین ترین قیمت میفروش به بالاترین قیمت !آرکید اسلیم 4 گیگ رو اونور جمله میخرن دونه ای 170 دلار میفروشن خدا تومن !اینرو من از خود بازاریها شنیدم !تازه کسی دیگه میگفت قیمت کنسول خام اسلیم 4 گیگ از این قیمت هم پایین تر هست یعنی حدود 160 دلار !

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
درود

داداش فری متوجه نشدم
الان کنسول با درایو لایتون چه مزیتی داره که نگهش داریم
در صورتی که c4 قول تابستونی بی دغدغرو به اونوریا داده
ینی یه ماه دیگه کمتر یه چیزی:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
الان کنسول با درایو لایتون چه مزیتی داره که نگهش داریم
کنسول های قدیمی (Fat) ارزش زیادی دارن. حتی اگر بن هم شده باشه با Lt+ 1.1 میتونید همه بازی رو اجرا کرد.
گفتم اگر کسی داره فعلا در فروش یا تعویضش دست نگه داره. اشتباهی که کردم رو مرتکب نشن و ضرر نکنن.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
عجب شانسي دارم من. 2 ماه پيش كنسول آركيد رو گرفتم 290 (اون زماني كه 320 تومن بود، از يه مغازه غير معروف گرفتم ،طرف هم خودش كنسول رو 230 گرفته بود ، رفتم ميخ شدم گفتم 290 بيشتر ندارم ، آخرش هم كنسول رو گرفتم ، بيچاره طرف ميگفت 30 تومن بهت تخفيف بدم:-/) الان هم كه شده 420 تومن. طرف هر وقت منو ميبينه ميگه عجب اشتباهي كردم يه هفته صبر ميكردم 150 تومن بيشتر ميفروختم.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
کنسول های قدیمی (Fat) ارزش زیادی دارن. حتی اگر بن هم شده باشه با Lt+ 1.1 میتونید همه بازی رو اجرا کرد.
گفتم اگر کسی داره فعلا در فروش یا تعویضش دست نگه داره. اشتباهی که کردم رو مرتکب نشن و ضرر نکنن.
این بلا دو بار سر منم اومد :)

عجب شانسي دارم من. 2 ماه پيش كنسول آركيد رو گرفتم 290 (اون زماني كه 320 تومن بود، از يه مغازه غير معروف گرفتم ،طرف هم خودش كنسول رو 230 گرفته بود ، رفتم ميخ شدم گفتم 290 بيشتر ندارم ، آخرش هم كنسول رو گرفتم ، بيچاره طرف ميگفت 30 تومن بهت تخفيف بدم:-/) الان هم كه شده 420 تومن. طرف هر وقت منو ميبينه ميگه عجب اشتباهي كردم يه هفته صبر ميكردم 150 تومن بيشتر ميفروختم.
این چیزها عادیه تو همین شهر ما فروشنده های گاگول دارن زیر قیمت میدن ولی نمیدونن قیمت ها رفته بالا یه بار منم از فتحی آرکید خریدم 280 دو روز بعدش شد 350 خودممم تعجب کردم چون هنوز دستم نرسیده بود تو راه بود :)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همه بازيسنتري هاي عزيز
قصد اختلال تايپك نداشتم گفتم مرتبط ترين جا اينجاست
با توجه به افزايش قيمت xbox به ...
من يك xbox 360 arcade برد فالكون با دو دسته دارم ميخواستم بدونم چند ازم ور ميدارن با 30 بازي حدودا؟ قصد تبليغ يا فروش ندارم فعلا فقط ميخواستم امار دستم باشه براي خريد ps3 يكبارم باهاش به نت وصل نشدم كه بن بشم اهل انلاين نيستم

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام به همه بازيسنتري هاي عزيز
قصد اختلال تايپك نداشتم گفتم مرتبط ترين جا اينجاست
با توجه به افزايش قيمت xbox به ...
من يك xbox 360 arcade برد فالكون با دو دسته دارم ميخواستم بدونم چند ازم ور ميدارن با 30 بازي حدودا؟ قصد تبليغ يا فروش ندارم فعلا فقط ميخواستم امار دستم باشه براي خريد ps3 يكبارم باهاش به نت وصل نشدم كه بن بشم اهل انلاين نيستم

به مغازه دار که نمیتونی بفروشی چون تاریخ دستگارو ببینه حسابی میزنه تو سرش!
ولی به دست تا 300 تومن با دو دسته هم میتونی بفروشی!
من ارکید 6-7 ماه کار کرده 365 بدون بازی و دسته اضافه رد کردم. :d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
به مغازه دار که نمیتونی بفروشی چون تاریخ دستگارو ببینه حسابی میزنه تو سرش!
ولی به دست تا 300 تومن با دو دسته هم میتونی بفروشی!
من ارکید 6-7 ماه کار کرده 365 بدون بازی و دسته اضافه رد کردم. :d

عجب فه فه ای بوده
یکی هم خدا گیر ما بندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر