قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
800
نام
behrooz
سلام دوستان میخواستم یه ایکس باکس Arcade بگیرم گفتم بپرسم ببینم از کجا بگیرم بهتره و اینکه قیمتش الان چقدره ؟؟؟؟:-/
توی پاساژ لباف اگر فروشگاه مطمئنی میشناسید معرفی کنید البته برای اینکه تبلیغ نشه پ.خ کنید
منتظر کمکتون هستم متشکرم:d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
قیمت امروز فروشگاه تصویر:
آرکید : 240 هزار تومان.
الایت : 340 هزار تومان.
هر 2 با برد جسپر هستند.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
چرا اینا قیمت ها رو کم نمیکنن Arcade الان 150 دلاره و Elite 250$ تازه NTSC-UC ش PAL و J که ارزون تر هم هست

من قیمت Xbox 360 Slim 250 GB NTSC-UC میخوام کمترین قیمت چنده تو بازار

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
من متوجه نمیشم مگه نگفتم اسلیم کپی خور بشه آرکید و الایت میکشه پائین الان که برعکس شده ! :-/
هنوز كه كپي خور نشده تازه firmware رو هك كردن وقتي كامل كپي خور و به صورت عمومي كپي خورش تو ايران رليز شه اونوقت ببين چجوري قيمتا افت مكنه b-)

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Arcade NTSC-UC با دو بازی 149.99$ Sold Out

Arcade Link
=============================================
Elite SplinterCell Bundle 250 GB NTSC-UC با یک بازی 249.99$ Sold Out

Elite Link
Xbox 360 Slim 250 GB NTSC-UC 299.99$

Xbox 360 250 GB Slim Link
Xbox 360 Slim 4 GB NTSC-UC 199.99$

Xbox 360 4 GB Slim Link
نکته 1 : Xbox 360 ‌های طرح قدیم Sold Out شدن این به این معنی‌ نیست که نمیتونید تو آمریکا پیدا کنید از سایت‌ های دیگه و فروشگاه ‌ها می‌شه پیداشون کرد نمونش من Killzone 2 PS3 رو تو سایت پیدا نکردم اکبند شو ولی تو فروشگاه چرا.

نکته 2 : بین 4 تا 8 درصد هزینهٔ مالیات به قیمت کلّ اضافه می‌شه دلار هم 1050 تومانه.

نکته 3 : قیمت NTSC-J Asia چون برای چین هست ارزون تره دقیقا مثل نینتندو Wii کره ای. معمولا وقتی‌ یک کنسول تو یه کشوری Release رسمی‌ می‌شه به این معنی که اون کمپانی با در نظر گرفتن شرایط مالی مردم اون کشور قیمت کنسول رو تعیین می‌کنه همین طور در مورد Pal , Pal یی که تو کشور انگلیس فروخته می‌شه به مراتب از NTSC-UC گرون تره چون واحد پول اون کشور پوند ـه و پول قوی‌ تریه قیمت دلار 1050 ـه و پوند 1600-1700 هستش و این Pal یی که از دوبی‌ میخرن دقیقا مثل Pal ایی‌ که تو انگلیسه نسبت به قدرت خرید مردم دوبی‌ تعیین شده و قیمتش از NTSC-UC هم ارزون تره دلیل این که NTSC-UC رو اخه ‌ کردن تو ایران اینه که گرون تر تموم می‌شه , به شما میگن ارکید 200 دلاره 50 تومن هم هزینه خورده و ما هم 270 میفرشیم اما دستگاه یا NTSC-J ـه یا Pal و مسئله اینه که اگر بهشون گیر بدی و بگی‌ من ارکید NTSC-UC می‌خوام میگه باشه 350 تومن می‌خوای بیارم از این جا معلوم می‌شه 20 هزار تومان سود نمیکنن بیشتر از این حرفاست الان قیمت Xbox 360 Slim 250 GB NTSC-UC چهارصد و نود هزار تومانه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر