قشنگترین آواتاری که تا حالا تو بازی سنتر دیدید .....

قشنگ ترین آواتار ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
برام جالبه مدیریت اجازه میده این تاپیکا فعال باشن برام علامت سوال هستش . اخه به دردم نمیخوره اخه تاپیک .

دقیقا به نکته مهمی اشاره کردی !!

موندم اینجا برای فعالیت یا چیزی یاد گرفتن از دنیای بازیه یا فیس بوک و دوست یابی و از این حرفا !!!

( یه انقلاب فرهنگی میخوایم !:d)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
برام جالبه مدیریت اجازه میده این تاپیکا فعال باشن برام علامت سوال هستش . اخه به دردم نمیخوره اخه تاپیک .
بعضی وقت ها انقدر از بازی سنتر خسته میشم که دیگه حالم ازش بد میشه! یه مدت که داخل چنین تاپیک هایی پست میدم، حالم بهتر میشه و میتونم کم کمش به بخش اخبار یه نگاهی بندازم!

دقیقا به نکته مهمی اشاره کردی !!

موندم اینجا برای فعالیت یا چیزی یاد گرفتن از دنیای بازیه یا فیس بوک و دوست یابی و از این حرفا !!!
تمومش کنید این حرفا رو دیگه! این حرفا رو به یکی بگید که داخل این سایت عضو نباشه! هممون خوب میدونیم که اینجا نه چیزی از دنیای گیم یاد میگیریم نه چیزی یاد میدیم!!! این ماسکی که شما گذاشتی رو من خیلی وقته که از روی صورتم برداشتم؛ اینجا به جز اینکه چندتا اخبار در رابطه با تاریخ ریلیز، ناشر و سازنده ی گیم ها میخونیم و از بازی ها و سبک ها و کنسول های مورد علاقه مون حمایت میکنیم و مشکلات نصب و اجرامون رو واسه راهنمایی مطرح میکنیم هیچ کار دیگه ای انجام نمیدیم! به جز اینکه بعضی ها اجناس شون رو به فروش میذارن و بلاگ های تفریحی میزنن!

یه انقلاب فرهنگی میخوایم !:d
شما چرا جمع میبندی؟ همه که انقلاب فرهنگی نیاز ندارن!!!!

arena93

کاربر سایت
Dec 24, 2011
37
نام
Ellen Page
واقعا ناراحت شدم هر چند نظرت واسم هیچ اهمیتی نداشت (آواتار که خیلی عالیه فقط یه کم هنر فوتوشاپ میخواد که من ندارم. نظرتو میذارم پا حساب انحصاری بودن God of war) >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر