قرعه كشى در FUT 13|PS3

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
به نام خدا
به ذهنم زد تا كساني كه نمي توانند در مسابقات مقام بياورند و به كوين برسند هم بتوانند به كوين برسند اما نه ،با شركت در مسابقه بلكه شركت در قرعه كشي!;;)حتي كساني كه برندهي مسابقات هم هستند مي توانند شانس خود را محك بزنند ;) تا به كوين برسند و بتوانند بازيكن مورد علاقه ي خود رو تهيه كنند
قرعه كشي به اين صورت است كه همه ي نفراتي كه مي خواهند شركت كنند هر نفر ،١٠/٥ ك (با احتساب ماليات كه به برنده كامل برسه)
امكان داره ،ورودي كمتر يا بيشتر بشه
تعداد نفرات شركت كننده در دور اول هم حد اكثر ١٠ نفر است
اينجوري نفر منده ١٠٠ ك خالص بدست مياورد
ريسكش هم بهتر از پك واز كردنه
و اگر دوستان موافق باشند نفر برنده ،در سه دوره ي بعدي شركت داده نمي شود اما موظف است در دوره هاي آتي (حد اقل آن سه دور). شركت كند.
به نظر خودم مي تونه خيلي جذاب و مهيج باشه.
قرعه كشي هم هر هفته يا هر ١٠ روز يكبار انجام مي شه.
كسي كه قرعه كشي را انجام مي دهد به انتخاب خود شركت كننده ها است.
دوستاني كه موافقند ، يك پست بدهند كه من هستم
موفق باشد;)
پ.ن: امكان تغيير هاي كوچك در موارد بالا وجود دارد.

- - -ویرایش - - -

نظر هاي خودتون رو بديد تا بهتر برگزار كنيم!

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
خیلی عالی و جالب هست مثل قرعه کشی توی فامیل و خانواده
ولی شما باید کسانی رو وارد قرعه کشی کنید که از لحاظ اعتبار پیش خودتون و بچه ها اعتبار داشته باشند مثلا بچه های که هم خودتون میشناسید و هم عملکردشون تا الان ثابت کرده
چون ما هم توی فامیل قرعه کشی داریم اینا که توی فامیلمون هستند همین طور بهانه میارن موقع پول دادن وقتی هم که بهشون بیافته دیگه زورشون میاد پول بدن

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
خیلی عالی و جالب هست مثل قرعه کشی توی فامیل و خانواده
ولی شما باید کسانی رو وارد قرعه کشی کنید که از لحاظ اعتبار پیش خودتون و بچه ها اعتبار داشته باشند مثلا بچه های که هم خودتون میشناسید و هم عملکردشون تا الان ثابت کرده
چون ما هم توی فامیل قرعه کشی داریم اینا که توی فامیلمون هستند همین طور بهانه میارن موقع پول دادن وقتی هم که بهشون بیافته دیگه زورشون میاد پول بدن
علي جان حتماً هم اين رو لحاظ مي كنيم
براي مثال يه كاربري تو انجمن ٤ تا پست بيشتر نداده و همينجوري مياد شركت كنه قاعدتاً ،شركت داده نمي شه!
من دوست دارم بچه هايي كه تو مسابقات بودند و بچه هاي تاپيك بياند
(مصطفي،اميد،محسن،سينا،شما،سعيد،محمد،خودم،محمود،حسن،مهدي،امين،مهدي(٢), عبدالله،......) هركي يادم بود گفتم كسي ناراحت نشه!

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من دیگه پول ندارم :D یادمه این قرعه کشیا باره اول به بی پولا میرسید :D عاغا دوره اول واسه من :D نبـــــــــــود :D شوخی میکنم بزار یه دو زار درارم هستم

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
پس ما هم سریع بریم پول جمع کنیم چون اینای که شما نام بردی و اینهایی که تا الان اعلام آمادگی کردن حداقل از من یکی اعتبارشون بیشتره

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
پس ما هم سریع بریم پول جمع کنیم چون اینای که شما نام بردی و اینهایی که تا الان اعلام آمادگی کردن حداقل از من یکی اعتبارشون بیشتره

علي شمايي!

- - -ویرایش - - -

1 نفر دیگه فقط!بشتابید دوستان!
باری قرعه کشی از نرم افزار the hat استفاده میکنید؟

٥ نفر ديگه
معلوم نيست

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
همونطور که قبلا گفتم دستگاه من سوخته ولی اگر تا قبل از تکمیل درست شد من هم هستم فعلا پاورشو فرستادم واسه تعمیر تا ببینم چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر