قرار داغ FIFA 12 ! فقط حرفه ای ها !!!

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام به دوستان فیفا باز و اقا ایمان گل . کسی هست فیفا رو در حد خیلی حرفه ایی بلد باشه ؟ چون حوصلمون سر رفت با این بازیها یی که میکن بچه ها . تنها کسی دیدم واقعا بازیش خوبه mery sunny یا همون مهرداد . اگه کسی دوست داشت من و add کنه گیمرتگ Mostafa Melo

ای خدا
از لایو فاصله گرفتن هم این نتایج رو هم در بر داره که دیگه مصطفی میاد از این حرف ها میزنه... =))
یه سلام گرم به علی ، ماهان ، سیاوش کاتال بی معرفت و مصطفی و (مصی سلام من رو به مهرداد هم برسون)
اقا ما که از لایو رفتیم ولی پرچم رو شما بالا نگهدارید
من الان رو PC بازی می کنم هر کی از بچه ها می خواست ادد کنه بزنم بترکونمش

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
ای خدا
از لایو فاصله گرفتن هم این نتایج رو هم در بر داره که دیگه مصطفی میاد از این حرف ها میزنه... =))
یه سلام گرم به علی ، ماهان ، سیاوش کاتال بی معرفت و مصطفی و (مصی سلام من رو به مهرداد هم برسون)
اقا ما که از لایو رفتیم ولی پرچم رو شما بالا نگهدارید
من الان رو PC بازی می کنم هر کی از بچه ها می خواست ادد کنه بزنم بترکونمش

سلام داش مسعود . کجایی پسر جات خالیه تو لایو . خداوکیلی pc بیخیال شو بیا لایو . خیلی دلم میخواد یه بازی با هم بزنیم .

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان یه سوال: من دستگاهم LT 3هست آیا میتونم با ال تی 3 بیام فیفا و آیا باید بازی فیفا را پچ کنم یا با همین نسخه که الآن دارم میتونم بدون مشکل بیام لایو؟
ممنونم

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام داش مسعود . کجایی پسر جات خالیه تو لایو . خداوکیلی pc بیخیال شو بیا لایو . خیلی دلم میخواد یه بازی با هم بزنیم .
چشب داش مصطفی
من کمتر از 20 روز دیگه دوباره میام لایو چون واقعا از نظر گرافیک و... pc بهتره ولی از نظر پارتی و چت xbox یه چیز دیگه است، واقعا هیچی xbox360 نمیشه

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

سلام
دوستان یه سوال: من دستگاهم LT 3هست آیا میتونم با ال تی 3 بیام فیفا و آیا باید بازی فیفا را پچ کنم یا با همین نسخه که الآن دارم میتونم بدون مشکل بیام لایو؟
ممنونم
اره، با همین شرایط برو لایو بازی تو کن راحت

doncarllo1

کاربر سایت
Jan 2, 2012
42
سلام خسته نباشید من مودم رو روی ppoe گذاشتم و تست هم گرفتم 3 تا گزینه رو تیکش رو میزنه ولی اخرش میگه باید 30 ثانیه چی رو بکشی از ایم چیزا وی نت به نظرم وصل هستش توی بازی mw3 وقتی میرم میرم قسمت مولتی بعد xbox live رو که میزنم وارد نمیشه دکمه A رو که میزنم که میره پروفایل بسازه پروفایل رو هم می سازم اخرش که ساخته شد باز 2 تا گزینه داره که اونا رو هم باز زدوم که باز پروفایل باید بسازم که باز ساختم ولی باز رفتم توی بازی xbox live رو میزنم وارد نمیشه مشکل از کجا هستش

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
واسه فیفا 12 بازی کردن ردیم کد میخواد؟؟؟ من قبلا با فیفا 10 لایو میرفتم و بازی میکردم اما مشکلی نبود الان وصل شدم لایو واسه فیفا 12 گفته 2 روز مجانی میتونی بازی کنی بعدش ردیم کد میخواد!!! باید چی کار کنم؟من که دیسکم اورجینال نیست LT+3 ریختم و رفتم لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر