قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان فعلا fifa14 و gtav بازی می کنم صبح تا عصر add کنین تا با هم یک دست بزنیم بعدا هم اگر وقت داشتم bf4
اگر رئالید بیاین خاطره 5تا زنده کنیم:d
PSNID:rezi_hotk

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
دوستان عزیز من behzadMZ هستم و COD Ghosts میزنم مارو هم اد کنید حال کنیم
راستی از دوستان یه سوال داشتم تویه سریه COD از چه طریقی میشه مود بازی رو عوض کرد و از حالت Any رویه حالت دیگه گذاشت تویه Xbox خیلی راحت بود
ولی PS3 اصلا نمیشه.با چه دکمه ایه؟ منظورم NAT Type : Any که پایین سمت راسته صفحه میاد وقتی که داره سرچ میکنه واسه Lobby؟دوستان اگه می دونن کمک کنن که خیلی گیرم با این پینگایهای خارجیا کفرم بالا اومده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان عزیز من behzadMZ هستم و COD Ghosts میزنم مارو هم اد کنید حال کنیم
راستی از دوستان یه سوال داشتم تویه سریه COD از چه طریقی میشه مود بازی رو عوض کرد و از حالت Any رویه حالت دیگه گذاشت تویه Xbox خیلی راحت بود
ولی PS3 اصلا نمیشه.با چه دکمه ایه؟ منظورم NAT Type : Any که پایین سمت راسته صفحه میاد وقتی که داره سرچ میکنه واسه Lobby؟دوستان اگه می دونن کمک کنن که خیلی گیرم با این پینگایهای خارجیا کفرم بالا اومده
تویه کال آف گوست فکر نمیکنم همچین چیزی داشته باشه
فکر کنم منظور شما با بلک آپس 2 هست درسته؟؟اگه آره که باید فکر کنم مربع رو بزنید تویه همون قسمتی که میخواین مود رو انتخاب کنید که بره برای سرچ،بعد رویه any بزارید

agent 75

کاربر سایت
Jul 21, 2013
76
نام
danial jhangiri
دوستان منم هستم
cod ghost
gtav
nfs rivals
در اینده gt 6
دوستان یه سوال هم داشتم چه چیز هایی توی اپدیت بیوند هست
psn id :SAMBAN75

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان منم هستم
cod ghost
gtav
nfs rivals
در اینده gt 6
دوستان یه سوال هم داشتم چه چیز هایی توی اپدیت بیوند هست
psn id :SAMBAN75
در نسخه اسپشیال ادیشنش چهار تا از ویدئو های بازی +چهار تا موزیک از بازی +30 min یه مرحله رکورد داره 6+ چهار تا آواتار

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام بروبچ انلاین اونایی که فیفا بازن که حتما هستم در خدمتشون بعد از فیفا 13 بن شدم همرو هستم.بازیای دیگرم splintercell و last of us خوراکمن خیلی وقتا میرم.بازیایم که مرحله این بهم بگین چیه اگه تمومم کرده باشمش ممکنه دوباره بریم تو کارش.خلاصه خیلی پایم.کوچیک شما libra_month

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
دوستان من NFS , BF4 , FIFA , و هر بازی ای شما بگین هستم . اد کنید ولی خواهشا حتما پایه باشید ! مثل بقیه دوستان ، اد نکنید برید بشینید تنهایی بازی کنید !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر