قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
با سلام به همه بچه های فروم ...
من مارمولک ام ...
بازی کال آف مدرن 3 میزنم ...الان میخوام قرار بزاریم که سرور میسازم از بچه های فروم هر کی دوست داشت آیدی میدم و یا شماره میدم و آیدیتونو واسم اس ام اس کنید تا ادد کنم تا یه سرور کاملاً ایرانی در کنار هم داشته باشیم ...
شماره ام 09189269618 آیدیتونو واسم اس ام اس کنید تا ادد کنم ..
marmolak_dializi اینم psn منه هر کی هم خواست میتونه منو ادد کنه و پیام بده هرکی ادد کرد یا درخواست ادد فرستاد بهم اس ام اس بده ممنون...
خب حالا ساعات بازی: ...
هر روز ظهر ساعت 2 تا 5 عصر ....
هر شب ساعت 11 ( چون بیشتر سریال ها هم اون موقع داده و تموم شده ) تا 4 صبح الی بیشتر هر کی خوابش نمیاد تا صبح پایه ایم ...
پس از دوستان عزیز خواهش میشه یا به شماره ام آیدیتونو اس ام اس کنید یا از توی پلی استیشن به آیدیم پیام بدین ...
خواهشن اینم بگم که هر روز یا هر شب حضور و غیاب میشه پس سعی کنید هر روز باشید چون به امید خدا از اونایی که بازیشون خوب هست تیم انتخاب میشه و با کشور های خارجی میتونیم مسسابقه بدیم ...
با تشکر از همه دوستان مارمولک

سرور ساخته شده و آماده بازی کردنه ( یارگیری شروع شده هرکی اومد و خواست بازی کنه قبلش بهم اس بده واسه حضور و غیاب )

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
با سلام به همه بچه های فروم ...
من مارمولک ام ...
بازی کال آف مدرن 3 میزنم ...الان میخوام قرار بزاریم که سرور میسازم از بچه های فروم هر کی دوست داشت آیدی میدم و یا شماره میدم و آیدیتونو واسم اس ام اس کنید تا ادد کنم تا یه سرور کاملاً ایرانی در کنار هم داشته باشیم ...
شماره ام 09189269618 آیدیتونو واسم اس ام اس کنید تا ادد کنم ..
marmolak_dializi اینم psn منه هر کی هم خواست میتونه منو ادد کنه و پیام بده هرکی ادد کرد یا درخواست ادد فرستاد بهم اس ام اس بده ممنون...
خب حالا ساعات بازی: ...
هر روز ظهر ساعت 2 تا 5 عصر ....
هر شب ساعت 11 ( چون بیشتر سریال ها هم اون موقع داده و تموم شده ) تا 4 صبح الی بیشتر هر کی خوابش نمیاد تا صبح پایه ایم ...
پس از دوستان عزیز خواهش میشه یا به شماره ام آیدیتونو اس ام اس کنید یا از توی پلی استیشن به آیدیم پیام بدین ...
خواهشن اینم بگم که هر روز یا هر شب حضور و غیاب میشه پس سعی کنید هر روز باشید چون به امید خدا از اونایی که بازیشون خوب هست تیم انتخاب میشه و با کشور های خارجی میتونیم مسسابقه بدیم ...
با تشکر از همه دوستان مارمولک

سرور ساخته شده و آماده بازی کردنه ( یارگیری شروع شده هرکی اومد و خواست بازی کنه قبلش بهم اس بده واسه حضور و غیاب )

لیست اعضا فعلی :
marmolak_dializi
robinhood1989
deltastatic
javad2012

1bahman1

کاربر سایت
Aug 12, 2011
57
نام
حسن
سلام دوستان
هيچ كس اين جا starhawk بازي نمي كنه؟؟؟ من پايم .
id : hassanbahman

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام
اقا هيچ كس starhawk انلاين بازي نمي كنه ؟؟؟ من*پايم.
id. : hassanbahman

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان هر کی پایه کیل زون 2 هست بیاد بازی کنیم بدجوری الان داره به من حال میده ایدیم هم هست هر کی پایه بود ادد کنه >:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من دارم ولی تو سرورا نمیتونم برم !!!!:(

والا فعلا اینترنت مشکل داره من هم با کابل امتحان کردم و هم با وایرلیس
ها نه صبر کن ببینم اینکاری داره با وایرلیس جواب میده و با لن نه عجیبه بزار ببینم میتوانم برم توی کیل زون 2 یا نه و ایدتو هم ادد میکنم خدایش خیلی احتیاج دارم یه یکی که کمکم کنه توی کیل زون 2 اون لعنتی های خارجی خیلی برای خودشون کلاس میزارند والا

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
والا فعلا اینترنت مشکل داره من هم با کابل امتحان کردم و هم با وایرلیس
ها نه صبر کن ببینم اینکاری داره با وایرلیس جواب میده و با لن نه عجیبه بزار ببینم میتوانم برم توی کیل زون 2 یا نه و ایدتو هم ادد میکنم خدایش خیلی احتیاج دارم یه یکی که کمکم کنه توی کیل زون 2 اون لعنتی های خارجی خیلی برای خودشون کلاس میزارند والا

لول آره نشونه گیری هم توش باحاله هم فوق العاده سخت ولی میچسبه !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر