قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان من هم هستم بازی ها رو میگم
فقط قبلش بهم خبر بدید آنلاین بشم
KILL ZONE 2 , 3
UNCHARTED 2 , 3
CALL OF DUTY MODERN WARFIRE 3
, ...
ADD کنید منو
nimaprince

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
U2 کسی هنوز بازی می‌کنه؟ سرورهاش سرپاس؟ اگه خواستین منو ادد کنین aidin84
اگه کسی پایس من هستم. البته قدیم که بازی می‌کردیم خیلی اذیت می‌کرد، الان بهتره شده؟

---

ویرایش: خیلی بهتر شده، بازیکن هم داره. کسی بازی می‌کنه منو add کنه.

میخوام داستانی U2 رو دوباره برم، کسی پایه‌اس باهم بریم هم پایه‌ایم.

آخرین ویرایش:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان کسی Red dead نمیزنه ؟....من هرچی میرم تو مولتی هیچکس نیست....سرعتم 1 مگ هستش و خیلی از بازی ها رو راحت آنلاین زدم..........تو نرمال Free Roam رفتم و تو Hardcore Free Roam هم رفتم.....هیچ کس نیست.....چرااااااااااااااااااا ؟....
یکی بیاد با هم بریم مردم رو بکشیم و خونه هاشون رو آتیش بزنیم و زن و بچشون رو بدزدیم :d.......(میدونم میدونم , از بچگی بهم میگفتن که آدم خبیث و کثیفیم)........:d

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,272
دوستان کسی Red dead نمیزنه ؟....من هرچی میرم تو مولتی هیچکس نیست....سرعتم 1 مگ هستش و خیلی از بازی ها رو راحت آنلاین زدم..........تو نرمال Free Roam رفتم و تو Hardcore Free Roam هم رفتم.....هیچ کس نیست.....چرااااااااااااااااااا ؟....
یکی بیاد با هم بریم مردم رو بکشیم و خونه هاشون رو آتیش بزنیم و زن و بچشون رو بدزدیم :d.......(میدونم میدونم , از بچگی بهم میگفتن که آدم خبیث و کثیفیم)........:d

منم این مشکل رو داشتم و دارم . بهترین راه حل اینه که شما وارد free roam که میشی . وقتی کسی نبود . دوباره find a new free roam رو بزن تا پیدا کنه . چند بار پشت سر هم امتحان کن پیدا میکنه . اگه دیدی پیدا کرد
ولی جمعیت خیلی کمه بیرون نیا یه مدت ول بچرغ تو بازی یواش یواش زیاد میشن .!! . این مشکل واسه پینگ بالای شما هست که کسی رو پیدا نمیکنه .

منم زیاد بازی میکنم . add کن
ID : Lionsg69

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
U2 هرکاری کردم وصل نشد! اصلا به سرور وصل نمیشه :(

فکر نکنم مشکلی باشه.
چند بار امتحان کردی؟
معمولا آدم اونقدر زیاده که میشه به راحتی بازی کرد.حتی بعد از اومدنU3
شما یه بار امتحان کن، اگه پیدا نکرد یه بار دایره رو بزن که برگرده به اون قسمتی که میخوای نوع بازی رو انتخاب کنی و بعد دوباره بزن بازی پیدا کنه.من همیشه هر وقت که مثل شما چنین مشکلی رو دارم، همین کاری که گفتم رو انجام میدم، درست میشه.

منم این مشکل رو داشتم و دارم . بهترین راه حل اینه که شما وارد free roam که میشی . وقتی کسی نبود . دوباره find a new free roam رو بزن تا پیدا کنه . چند بار پشت سر هم امتحان کن پیدا میکنه . اگه دیدی پیدا کرد
ولی جمعیت خیلی کمه بیرون نیا یه مدت ول بچرغ تو بازی یواش یواش زیاد میشن .!! . این مشکل واسه پینگ بالای شما هست که کسی رو پیدا نمیکنه .

من هم یه بار رفتم کسی نبود.ولی به گفته این دوستمون عمل کن ایشالا درست میشه.
من رو هم ادد کنید.من تازه بازی رو خریدمو یه ذره از مراحل داستانی بازی رو رفتم.
آی دی psn
honestbud

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اي بابا پس دوستان انلاين فن انچارتد 3 كجا هستند ؟؟؟:d خب بياين تا بريم بتركونيم اين اجنبي ها رو:d

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
U2 هرکاری کردم وصل نشد! اصلا به سرور وصل نمیشه :(

فکر نکنم مشکلی باشه.
چند بار امتحان کردی؟
شما یه بار امتحان کن، اگه پیدا نکرد یه بار دایره رو بزن که برگرده به اون قسمتی که میخوای نوع بازی رو انتخاب کنی و بعد دوباره بزن بازی پیدا کنه.من همیشه هر وقت که مثل شما چنین مشکلی رو دارم، همین کاری که گفتم رو انجام میدم، درست میشه.

من هم یه بار رفتم کسی نبود.ولی به گفته این دوستمون عمل کن ایشالا درست میشه.
من رو هم ادد کنید.من تازه بازی رو خریدمو یه ذره از مراحل داستانی بازی رو رفتم.
آی دی psn
honestbud

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
از بچه ها کسی بازی medal of honor رو بازی میکنه؟میدونم مالی نیست ولی داریم با بچه های دیگه تروفی های انلاینش که سختن رو میگیریم.هر کس که داره یه ندا بده،ممنون

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
فکر نکنم مشکلی باشه.
چند بار امتحان کردی؟
نه نه من همون قسمت Connection گیر میکنه دقیقا این پیغام و میده
Error Syncing models
اصلا به سرورش وصل نمیشم

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من Bf3 آنلاین میزدم.......اما نمیدونم با ایرانی جماعت بازی میکردم یا با خارجی ها...........دوستان منم ادد کنید : Mehran_692
Red dead (البته اگه کسی یادمون بده چجوری بزنیم چون خودم رو جر دادم اما کسی نیست....) BF3 و MW3.............دوستان ترجیحا هماهنگ کنیم همه با هم بازی کنیم......مثلا Private کنیم........مثلا بگیم راس این ساعت بریم فلان بازی......
جون من red dead بریم بزنیم.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر