فیزیکی یا دیجیتالی

به چه صورت گیم های خودتون رو خریداری میکنید؟

• دیجیتالی

• فیزیکی

Results are only viewable after voting.

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
335
سلام خدمت دوستان

هدف از ایجاد تاپیک این بود که مشخص بشه دوستان اکثرا به چه صورت (دیسک یا دیجیتال) گیم خودشون رو تهیه میکنن.

آخرین ویرایش:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
هر جفتشو گرفتم
اکانت خوب و بود و راحت و مشکل فروش مجدد هم نداشتم هیچوقت
دیسک به نظرم خرید و فروش و معاوضش راحتتره
بازی هایی که جنبه آنلاین دارن و می خوای طولانی نگهشون داری مثل بتلفید به نظرم اکانت بهتره

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
727
نام
Ramin
من خودم انحصاریا و مولتی پلتفرم های داستانی رو که دیسک میگیرم دو سه هفته بازی میکنم پلات میکنم بعدم میفروشم ، برای آنلاین و مولتی پلیر هم دیجیتالی میگیرم چون معمولا دو سال مشغول میشم و خیلی دیر پیش میاد بخوام بفروشم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
اگه مثل دوستمون اقا رامین زرنگ باشید فیزیکی میگیرید بعد ۲هفته با ۱۰۰ تومن کمتریابیشتر رد میکنید یا معاوضه با بازی هم سطح به شرطی که توشهری باشید که جمعیتش زیاد باشه نه شهرهای کوچک
دیجیتالی هم فقط اکانت هکی هم به صرفه هست بنده هم انلاین میزنم هم آفلاین خداروشکر شانسم ۴ماهه قفل نشده🧐

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
اگه مثل دوستمون اقا رامین زرنگ باشید فیزیکی میگیرید بعد ۲هفته با ۱۰۰ تومن کمتریابیشتر رد میکنید یا معاوضه با بازی هم سطح به شرطی که توشهری باشید که جمعیتش زیاد باشه نه شهرهای کوچک
دیجیتالی هم فقط اکانت هکی هم به صرفه هست بنده هم انلاین میزنم هم آفلاین خداروشکر شانسم ۴ماهه قفل نشده🧐
سلطان فروش دیسک خیلی سخت شده ملت هم میخوان با مرغ و خروس معاوضه کنن شانس بیاری با تی تاپ
کدوم بازی جدیدی رو با ۱۰۰ یا کمتر جا به جا میکنن؟!؟!

• Like
Reactions: محمود.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
دیسکی برای اونایی که بیکارن خوبه .... برای من که سرکار میرم شاید یک بازی حداقل یکماه طول بکشه تموم کنم. و بصرفه نیست .
دیجیتالی هم نمیگیرم فقط یه پلاس اکسترا ترکیه گرفتم بازیای اونو انجام میدم برای بازی های AAA که روی پلاس شاید نیان هم اکانت هکی میگیرم خیلی کمتر میوفته

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
سلطان فروش دیسک خیلی سخت شده ملت هم میخوان با مرغ و خروس معاوضه کنن شانس بیاری با تی تاپ
کدوم بازی جدیدی رو با ۱۰۰ یا کمتر جا به جا میکنن؟!؟!
آیدین خان عزیز من بازی nfs unbound رو من تو شهرخودمون گرگان با ۱۵۰تومن با بازی Dead space هفته پیش معاوضه کردم...
هنوز زنده هستن کسایی که فیزیکی بالا و پایین میکنن ولی با این حال بازی های قدیمی رو اکانت هکی میگیرم

• Like
Reactions: L O R D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر