فوری: تریلر GTA VI به صورت رسمی منتشر شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
آپدیت ۳:
با لیک شدن برنامه های راک استار تغییر کرده و از همین لحظه می‌توان تریلر این عنوان را تماشا کرد
لینک پخش تریلر بازی در یوتیوب:

آپدیت ۲:

اولین تریلر بازی در تاریخ سه شنبه، چهارده‌ام آذر ساعت ۱۷:۳۰ منتشر خواهد شد.
1000017671.jpg
با تشکر از @AchyTunic

آپدیت خبر:
راک استار به صورت رسمی بیانه ای مبنی بر انتشار تریلر نسخه جدید GTA VI را منتشر کرد. با این اوصاف اولین تریلر بازی در ماه آینده به مناسبت سالگرد ۲۵ سری منتشر خواهد شد.
1000014804.jpg

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام این هفته شاهد معرفی ششمین نسخه از بازی محبوب GTA خواهیم بود. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

به گزارش جیسون شرایر تحلیلگر معتبر سایت بلومبرگ، شرکت راک‌استار قصد دارد تا آخر این هفته بازی GTA VI را معرفی کند. همچنین تریلر بازی هم یک ماه بعد و در ماه دسامبر به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سری GTA منتشر خواهد شد.

1000014746.jpg

پنجمین نسخه از بازی GTA در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و با واکنش مثبت منتقدان و طرفداران این سری همراه بود. از آن زمان تا کنون GTA V موفق شده‌است رکورد های مختلفی را در زمینه فروش جا به جا کند و برای هفته‌های متوالی در صدر فروش کشور های مختلف قرار گیرد. با این حال در چند سال اخیر طرفداران این سری بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه بعدی آن بودند.

در این مدت شایعات مختلفی مبنی بر معرفی بازی به گوش می‌رسید و حتی شاهد لیک شدن اطلاعات و عکس‌هایی از نسخه در حال توسعه بازی بودیم، که با واکنش تند راک‌استار همراه بود.

اما حالا به نظر می‌رسد زمان مناسب فرارسیده و در نهایت در طی چند روز آینده بازی GTA VI به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منبع

Attachments

• GTA.jpg
    GTA.jpg
    37.3 KB · مشاهده: 90
  • 1000014738.jpg
    1000014738.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 204
آخرین ویرایش:

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
چه حالی میده از سر کار خسته بیای خونه و یه دفعه همچین خبری بهت بدن
هر چی خستگی بود با خودش برد لعنتی
منتظر ابر شاهکار بعدی راکستار هستیم 😍

• Like
Reactions: Mostafa CJ

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,339
نام
یونس
اول شما گفتی شنبه میشه هفته بعد، الان میای میگی روز کاری
یک سوتی دادی قبول کن دیگه چرا توجیه میکنی کی دیدی برای معرفی یک بازی روز کاری و غیر کاری بگن :| اتفاقا روز تعطیل بهترین موقع برای معرفی بازی

ببینید عزیزان، این الان تقویم بلاد کفر و غرب وحشیه
امروز Wednesday، روز سوم هفته و هشتم نوامبره
من اگه تو شیطان بزرگ زندگی می‌کردم و به دوستم جورج میگفتم این هفته قراره ببینمت، منظورم از Wednesday تا Sunday بود که به تقویم ما میشه از امروز تا یکشنبه هفته بعد
View attachment 318027
FYI
تقویم میلادی Saturday-Sunday روز تعطیل و آخر هفته بنابر یکسری دلایل مذهبی و تقویم شمسی و اسلامی هم روز جمعه آخر هفته است بنابر یکسری دلایل مذهبی
داداش دنبال زیر بغل مار میگردی؟ نمی خونی چی نوشتم فقط تایپ می کنی باشه داداش من بی سواد! فقط شما می دونی تقویم میلادی چیه!
واضح نوشتم چنین معرفی های توی روزهای کاری انجام میشن منظورم از شنبه همین بود چون شنبه / یکشنبه تعطیل هست! اگه تا شنبه معرفی نمی شد می افتاد هفته بعد
عجیب که چنین موردی به این سادگی رو متوجه نشدی حالا باز بیا طومار بنویس که فلان سوتی دادی! :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
کیلی نمایششو گذاشته 4 صبح ایران، میشه 1:30 به وقت اروپای مرکزی.
یجورایی اروپا رو اسکیپ کرده، حس میکنم خیلی نمایش درست و حسابی نباشه. تهش dlc الدن و گاد اف وار و گیم پلی هلبلید هست.
که ممکنه هم نباشن.
______
سهام تیک تو هم یه رشد 7 درصدی داشت

View attachment 318056
The game awards هر سال ساعت ۱۶:۳۰ به وقت لس آنجلس برگزار میشه و امسال هم تغییری خاصی نکرده.
اتفاقا امسال به دلیل حضور این همه بازی بزرگ برای برنده شدن به عنوان بازی سال و احتمال معرفی کنسول جدید نینتندو، این مراسم می‌تونه جایگاه ویژه ای داشته باشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,058
نام
محمد حسین
The game awards هر سال ساعت ۱۶:۳۰ به وقت لس آنجلس برگزار میشه و امسال هم تغییری خاصی نکرده.
اتفاقا امسال به دلیل حضور این همه بازی بزرگ برای برنده شدن به عنوان بازی سال و احتمال معرفی کنسول جدید نینتندو، این مراسم می‌تونه جایگاه ویژه ای داشته باشه.

درسته. البته 2020 که دیدم 14:30 بوده و بعضی سالها 17:30 بوده. با sgf اشتباه کردم، اینقدر این ایونت داره خودش، ما هم نمیدونیم کدوم به کدومه.
_____
ولی هیچکی نمیاد اروپا رو اسکیپ کنه، این کارش احمقانه هست و کسی نمیاد یه نمایشو بزاره تو ایونتی که تو اروپای مرکزی نصفه شبه و فرداش روز کاریه.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
مطمئنی. پارسال شب بود نه نصف شب.
۲۰۲۳:
Thursday, December 7, with the Opening Act starting at 7:30p ET / 4:30p PT.

۲۰۲۲:
The Game Awards 2022 aired live on Thursday, December 8 at 7:30 PM ET / 4:30 PM PT.

۲۰۲۱:
The Game Awards 2021 started on Thursday, December 9 at 7:30 PM EST/4:30 PM PST

اطمینان هم که ۱۰۰٪ دارم چون خودم هر سال میرم دیگه.
سامر گیف فست معمولا اون طوریه که شب به وقت ایران برگزار میشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,058
نام
محمد حسین
۲۰۲۳:
Thursday, December 7, with the Opening Act starting at 7:30p ET / 4:30p PT.

۲۰۲۲:
The Game Awards 2022 aired live on Thursday, December 8 at 7:30 PM ET / 4:30 PM PT.

۲۰۲۱:
The Game Awards 2021 started on Thursday, December 9 at 7:30 PM EST/4:30 PM PST

اطمینان هم که ۱۰۰٪ دارم چون خودم هر سال میرم دیگه.
سامر گیف فست معمولا اون طوریه که شب به وقت ایران برگزار میشه.
تصحیح کردم. خوش میگذره یا نه.
ولی نمایشهاش بدرد نمیخوره، میارزه بری. ما عمدتا میخوابیم وسطاش. بجز دو سه تا عنوان معمولا فاجعه هست و پارسال بازم بهتر بود ولی دو سال قبل، بد بود.
2020 بهتر بود 14:30 بود، ولی gta بعید میدونم ، بیاد ایونتی که تو اروپا نصف شب باشه، یا حتی نینتندو بعدی.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
تصحیح کردم. خوش میگذره یا نه.
ولی نمایشهاش بدرد نمیخوره، میارزه بری. ما عمدتا میخوابیم وسطاش. بجز دو سه تا عنوان معمولا فاجعه هست و پارسال بازم بهتر بود ولی دو سال قبل، بد بود.
2020 بهتر بود 14:30 بود، ولی gta بعید میدونم ، بیاد ایونتی که تو اروپا نصف شب باشه، یا حتی نینتندو بعدی.
خوش که میگذره آره چون فضای سالن خیلی متفاوت نسبت به اون چیزی که استریم میشه و خب اکثر چهره های مطرح در زمینه ساخت و توسعه بازی ها هم اونجا حضور پیدا میکنند و در پایان شوکیس میشه چند دقیقه ای باهاشون صحبت کرد.
سال ۲۰۲۰ به خاطر کرونا دو ساعت زودتر برگزار شد.

....
برای این که از بحث دور نشیم جا داره یادی از @Gojira بکنم که دیگه بین ما نیست و قبل از عرضه GTV V کلی برای اون بازی هایپ بود و اون زمان یک مقاله هم با هم ترجمه کردیم:
100 ویژگی برتر در Grand Theft Auto V
امیدوارم روحش شاد باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر