فعال سازی Face Time روی آیفون 4 ( 100 % تست شده ) با اپراتور ایرانسل

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
با اجازه مدیران محترم این بخش
------------------------------------
----- داشتن WiFi و و اینترنت وایرلس الزامیست :d ---------
خوشبختانه فعال سازی فیس تایم در ایران اونم روی اپراتور ایرانسل عملی شد . فقط کافیه برید به Setting --> Phone و فیس تایم رو On کنید . یه SMS فرستاده میشه 150 تومنی ، بعد زیر فیس تایم Waiting to Activation رو نوشته . در اینجا home رو بزنید و از منو Safari رو باز کنید و برید به این آدرس : facetime-accept:// XXXX جای XXXX نام فرد مورد نظر رو باید بزنید . ( طرف مقابل هم باید این کارها رو انجام بده ) . به همین راحتی . من خودم رو آیفون 4 خودم و دوستم امتحان کردم راحت مثل هلو جواب داد . ( ورژن من 4.3.3 و دوستم 4.3.5 بود ) عجب کیفیت صدا و تصویری هم داره...!
در ضمن این کارها روی پارت نامبر امارات و کشورهای عربی جواب نمیده چون فیس تایم ندارن . برای من پارت نامبر هنگ کنگ بود .
وقتی که این کارها رو کردید توی Contact ها یه گزینه فیس تایم زیرش اضافه میشه که اونو میزنید و چنتا گزینه میاد که باید به شماره موبایل طرف زنگ بزنید .

--------------------------------------------------------------
ظاهرا فیس تایم در iOS 5 با ایمیل راحت اکتیو میشه .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تستش کردم ، جواب داد ! فقط از همین راه میشه رفت یه نوع دور زدن فیس تایم هستش این ! :D

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوست عزیز آیکون فیس تایم تو منو نمیاد . موقعی که به یکی زنگ میزنید تو کانتکت گزینه فیس تیم هم اضافه میشه .
دوستان چنتا عکس هم گذاشتم ببینید . شما اون کارایی که گفته شده رو انجام بدید و تو سافاری هم اون کد رو بزنید و نام کانتکت مورد نظر ( همونی که تو Contact ذخیره کردید دقیقا با همون املا ) رو بزنید خودکار صفحه تماس فیس تایم با شخص مورد نظر میاد .

y2av743io09ay7xm0pt6.jpg

1fl0dmtclgwc1lemelei.jpg

d024x45u7i8gb900vle.png

امیدوارم این مطلب واضح بوده باشه و همگی استفاده کرده باشید .
این IR MCI هم که نوشته سرکاریه ها ... سیم کارتم ایرانسله با Fake Operator عوضش کردم...! :d

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوست عزیز آیکون فیس تایم تو منو نمیاد . موقعی که به یکی زنگ میزنید تو کانتکت گزینه فیس تیم هم اضافه میشه .
دوستان چنتا عکس هم گذاشتم ببینید . شما اون کارایی که گفته شده رو انجام بدید و تو سافاری هم اون کد رو بزنید و نام کانتکت مورد نظر ( همونی که تو Contact ذخیره کردید دقیقا با همون املا ) رو بزنید خودکار صفحه تماس فیس تایم با شخص مورد نظر میاد .

y2av743io09ay7xm0pt6.jpg

1fl0dmtclgwc1lemelei.jpg

d024x45u7i8gb900vle.png

امیدوارم این مطلب واضح بوده باشه و همگی استفاده کرده باشید .
این IR MCI هم که نوشته سرکاریه ها ... سیم کارتم ایرانسله با Fake Operator عوضش کردم...! :d
مرسی بابت عکسا !
من اون آیکونش رو دوس داشتم ! :(

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
فردا ایرانسل قیمتش 10 برابر میشه...! :))
با همراه اول هم نمیشه دیگه چون فیس تایمه با سیم ایرانسل فعال شده . من که خودم کلی کیف کردم با رفیقم 1 ساعتی داشتیم باهاش ور میرفتیم...! فک کن تو خیابون فرضا تخت پوشش WiFi هم باشه ( که نیست :d ) داری با فیس تایم حرف میزنی مردم چی میگن...! :))=)) در کل دم باعث و بانیش گرم ... خدا تو این ماه مهمانی و اینا .... () بهش خیر بده کاره یه ملت رو راه انداخته...!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
نمیدونم با آیپد کار نکردم ولی فک کنم داشته باشه . چون اگه iOS 5 داشته باشه میشه با ایمیل اکتیو کرد و دیگه شماره تماس نمیخواد .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
کسی میدونه چرا پارت نامبر های امارت شوتایم نداره؟؟؟
چه پارت نامبره های دیگه ای نداره؟
برای اینکه غیر قانونی هست و دولت محترم این اجازه رو نداده !
دیگه فکر نکنم جای دیگه مشکل Face Time داشته باشن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان رویios 5.0.1 کسی فعال کرده؟

بعد ios 5 نیاز به این کار نیست چون با Apple id هم میشه Facetime call کرد رو آیفون ، این واسه قبل 5 هست...

من هرچی میزنم میگه با اکانت apple id فعال کن ایمیل رو میزنم پسووردم رو میزنم بهش ایراد میگیره . فک کنم چیز پی میخواد که منم این چند بار زدم همش قطع بود .
جدیدا تست نکردم ولی قبلا که مشکلی نبوده !

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
من هرچی میزنم میگه با اکانت apple id فعال کن ایمیل رو میزنم پسووردم رو میزنم بهش ایراد میگیره . فک کنم چیز پی میخواد که منم این چند بار زدم همش قطع بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر