فریمور 3.56 هم هک شد!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
thumb.php

هکر معروف Mathieu Hervais در جدید ترین پیغامی که در تویتر خود گذاشته است اعلام کرده است که آخرین فریمور کنسول PS3 توسط وی هک شده است.
وی اذغان دارد که exploit ورژن 3.56 را بدست آورده به BootLoader و این نسخه کاملاً مسلط است.

اقداماتی که سونی در چند وقت اخیر علیه هکر ها به دنبال هک شدن کنسول PS3 انجام داده است باعث ترس این هکر برای انتشار نحوه هک این فریمور شده است تا جائی که وی گفته است هرگز این مهم را منتشر نخواهد کرد.
http://twitter.com/Mathieulh/status/44199017273507840
http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-hacker-mathieulh-finds-playstation-3-firmware-3-56-exploit/

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
بدبخت بیچار اگه هک رو منتشر کنه پسفرداش بیاد منتظر احضاریه دادگاه باشه بره چشم تو چشم سونی 10 هزار دلار به 10 هزار دلار قرامت بده :D کلا این خبرا دیگه خسته کننده شده تنها راه همون PS4 هست حداقل با PS4 یه 5 سالی از دست این هکرا راحت باشیم >:d<
مگه مجبور بود بگه کی هک کرده.خیلی راحت میتونست منتشر کنه بدون اینکه کسی متوجه بشه که کی هک کرده.
بحث فقط هک نیست بحث معروفیت و شهرت هم هست خدا میدونه الان چند تا از این هکرا دوست دارن به شهرت جورج هاتز و جانگل برسن !

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
thumb.php

هکر معروف Mathieu Hervais در جدید ترین پیغامی که در تویتر خود گذاشته است اعلام کرده است که آخرین فریمور کنسول PS3 توسط وی هک شده است.
وی اذغان دارد که exploit ورژن 3.56 را بدست آورده به BootLoader و این نسخه کاملاً مسلط است.

اقداماتی که سونی در چند وقت اخیر علیه هکر ها به دنبال هک شدن کنسول PS3 انجام داده است باعث ترس این هکر برای انتشار نحوه هک این فریمور شده است تا جائی که وی گفته است هرگز این مهم را منتشر نخواهد کرد.
http://twitter.com/Mathieulh/status/44199017273507840
http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-hacker-mathieulh-finds-playstation-3-firmware-3-56-exploit/

خداییش میگما !!! چند تا از برو بچ ایرانی باهاشون دوست بشن خیلی خوبه . چونکه میتونن کدهای هک رو از اونها بگیرن و منتشر کنن . اون وقت سونی هیچ غلطی هم نمیتونه بکنه :d:d:d تو ایران همه چیز ازاده .

مثلا من چندو روز پیش شنیدم که کل مراکز مهم برق فشار قوی ایران دارن از نرم افزارهای 1000 تومانی :d استفاده میکنن ( برای کنترل برق کشور :d) . در صورتی که همین نرم افزار ها تو خارج قیمتشون تا 1 میلیون تومان هم میرسه :-o!!!!

عشق است ایران ..

ویندوز اصل مایکروسافت 1000 تومان :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,644
نام
حسین
کاشکی تو ایران هکش می کردن اینجا که نه قانونی نه هیچی سونی هم دستش به هیچ جا بند نمشد خیلی حال میداد:d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
عزیزان تو ایران هم که هکش کنید تحت تعقیب اینترپل قرار میگیرید و تا آخر عمر باید قید خارج از کشور رفتن رو بزنید...مگر اینکه یواشکی و در راه خدا و بدون سر و صدا منتشرش کنید.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
عزیزان تو ایران هم که هکش کنید تحت تعقیب اینترپل قرار میگیرید و تا آخر عمر باید قید خارج از کشور رفتن رو بزنید...مگر اینکه یواشکی و در راه خدا و بدون سر و صدا منتشرش کنید.

اګر تحت تعقیب اینتر پل قرار بگیریم فکر کنم توی ایران هم دیگه جامون امن نیست.اگه اشتباه نکنم ایران هم با اینترپل همکاری هایی انجام می ده.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا سونی هر کاری کنه دیگه نمیتونه جلوی هک رو بگیره یکی از دلایلی که اینه حرف میزنم اینه که تمام هکرها دیگه با کد های ps3 آشنا شدن و میدونن چجوری هک کنن اونموقعی نمیتونستن هک کنن که به کدهاش آشنا نبودن

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
اګر تحت تعقیب اینتر پل قرار بگیریم فکر کنم توی ایران هم دیگه جامون امن نیست.اگه اشتباه نکنم ایران هم با اینترپل همکاری هایی انجام می ده.
اگه به این حرفا باشه خودم شخصا میبرم پاساژا و فروشگاهای معتبرو نشون میدم

اونوقت دسته جمعی میریم =)):d بقیه هم هر کی خواست دلبخواهیه

(نیان امشب دنبالتون):punish::baby::rose:

پس تو ایران از این حرفا نزنید که اینتر مینتر کشکه خدایش خودتون دورتونو خبر دارید اینتر تا

حالا دیدید...همین الان زنگ بزنید بیاد از انواع کنسولا با انواع هک و بازی

و نرم افزار فراوان 3 تا 100

شوخی نکنید ...

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
یکی بره کامپیوتر این هکر هک کنه فریمور بکشه بیرون :))
این سونی جنبه نداره اگر میگی هک نمیشه وقی هک شد باید جنبه داشته باشی :p
این ژاپنی ها همیشه بی جنبه بودن .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
گفتم دیرو زود داره اما سوخت سوز نداره اما این شهرت خیلی چیز بدی هستش این ها برای مشهور شدن همه کار میکنن .

آخرین ویرایش:

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
اه منو می ترسونی منو چه به هک همیکه یکمی یاد گرفتم برام دردسره من از این میترسم بزنم دستگاه

خودمو یا یکی دیگرو سقط کنم این یکی دیگه چه سیقیه به من چه من مصرف کنندم...

الحمدالله سرکوچمون بود جمعش کردن رفت باور کن..

این کسایی که کپی رو یاد میدن یا عینا انجام میدن روی کنسول این شرکتا اگه بیشتر از این کارم نباشه

کمترم نیست...

گیر نمی دن نترس اگه بازم می گم اگه توفیق پخش کردن این هک نصیبتان شد دریق نکنید با خودمم

هستم تو خواب همچین مسئله ی رو ببینیم ولی حیفه خدایشش تو همچین کشوری با این شدت ازادی

کپی رایت نتونن یه همکاری داشته باشن برابکس...

مگه می خواد چی کار کنه 3.56 هک شد 3.60 می یاد سونی قلق کرده حسابی ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر