فریز کردن و ارور های e105/e106 در ایکس باکس وان ایکس

nimamc3

کاربر سایت
May 22, 2019
4
سلام دوستان . من مدتیه با مشکلات وان ایکسم درگیر هستم میخوام توی این پست مشکلاتو بگم و دوستانی که اطلاع دارن کمک کنند تا هم مشکل من برطرف بشه و هم خیلی از دوستان دیگه ای که قطعا مشکلات من براشون وجود داره.
موقع دانلود بازیها installation stopped میشم . معمولا بعد این اتفاق سرعت کنسول میاد پایین و از اخرم هنگ میکنه و مجبور میشم ریستارتش کنم . بعد از ریستارت هم ارور e105/e106 میاد که با کشیدن کابل برق بمدت 30 ثانیه مشکل برطرف میشه و بالا میاد
بعضی وقتها هم بعد از اینکه بازی کردم و کنسولو خاموش کردم . دفعه بعد که روشنش کردم صفحه سیاه بوده و چیزی بالا نمیاد و باز مجبورم کابل برقو بکشم و دوباه بزنم
اینو بگم وقتایی که هنگ میکنه میتونم تو تمام بخش های setting برم بجز بخش network
بعضی وقتاهم داخل بازیای انلاین پیم clear local save میده و اگر همونجا این کارو انجام ندم هنگ میکنه.
بنظرتون این مشکل از چیه؟ میتونه از نت باشه؟ نتم مخابراته . با همراه اولم بازیام استپ میشه.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
سلام دوستان . من مدتیه با مشکلات وان ایکسم درگیر هستم میخوام توی این پست مشکلاتو بگم و دوستانی که اطلاع دارن کمک کنند تا هم مشکل من برطرف بشه و هم خیلی از دوستان دیگه ای که قطعا مشکلات من براشون وجود داره.
موقع دانلود بازیها installation stopped میشم . معمولا بعد این اتفاق سرعت کنسول میاد پایین و از اخرم هنگ میکنه و مجبور میشم ریستارتش کنم . بعد از ریستارت هم ارور e105/e106 میاد که با کشیدن کابل برق بمدت 30 ثانیه مشکل برطرف میشه و بالا میاد
بعضی وقتها هم بعد از اینکه بازی کردم و کنسولو خاموش کردم . دفعه بعد که روشنش کردم صفحه سیاه بوده و چیزی بالا نمیاد و باز مجبورم کابل برقو بکشم و دوباه بزنم
بعضی وقتاهم داخل بازیای انلاین پیم clear local save میده و اگر همونجا این کارو انجام ندم هنگ میکنه.
بنظرتون این مشکل از چیه؟ میتونه از نت باشه؟ نتم مخابراته . با همراه اولم بازیام استپ میشه.
سلام . هیچ ارتباطی به نت نداره . اگر با تعویض هارد و پارتیشن بندی دوباره به نتیجه نرسیدی . مادربورد ایراد داره متاسفانه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مشکلی نیست برو فضای مموری کلود لایوتو پاک کن تا ارور کلد لوکالو نده .
اون که دانلود استوپ میشه ماله همه اینطوره . با dns و ... هم که بدتر شده.
نت مخابرات هم بدرد وب گردی هم‌نمیخوره چه برسه بازی پاکت لاست هات خیلی بالاست و همین باعث اون‌ مشکل میشه .نتو حتما عوض کن‌

• Like
Reactions: nimaprince

nimamc3

کاربر سایت
May 22, 2019
4
دوستان عزیز اگر سرچ بزنین متوجه میشین کاربرای زیادی که وان ایکس داشتن بعد از انجام یکی از اپدیتا کنسولشون با مشکل مواجه شده. مشکل من با گرفتن یک اپدیت حل شد . ولی نه افلاین اپدیت . باید اپ xbox insider رو بریزید و ازونجا اپدیتو بگیرین . هم محیط داشبورد عوض میشه و هم بیشتر مشکلارو حل میکنه. امیدوارم بکار شمام بیاد.

• Like
Reactions: amircloop

AM7

عضو جدید
Nov 29, 2023
1
سلام خسته نباشید من یه ایکس باکس وان اس دارم بازی که کردم خاموشش ک کردم ب فرداش روشنش کردم دیدم ارور E106داده بود مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر