فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوستان ببخشید نبودم!:blushing:
خبرهای جدید از هک فریمور 6.20 اینه که اولین برنامه برای exploit بازی pata pon 2 ساخته شد این در واقع یک Hombrew game بسیار ساده است که فقط برای تست کردن و نشان دادن اینکه قابلیت اجرای Hombrew رو دارا شده هست!
این Hombrew game توسط همون باگ که در save game بازی Pata pon 2 بود قابل اجراست و خبر دیگه این که تیم Project xx در حال حاضر داره روی Eloader کار میکنه این تیم همون گروهی است که فریمورهای Gen رو عرضه کرد و این خودش میتونه باعث امیدواری باشه;)چون که این گروه یکی از تیم های حرفه ای و خوب در هک فریمور بشمار میاد به هر حال باید منتظر خبرهای بعدی برای عرضه ی Eloader باشیم:smile:
منبع

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان پس با این همه خبر خوب,من ورژن 5.70 رو به 6.20 ابدیت کنم؟
اخه یه umd دارم که واسه اجراش باید به 6.20 ابدیت کنم,میخواستم ببینم اگه هک 6.20 قطعیه من این بازیرو یکم بازی کنم تا hen ,cfw برای 6.20 بیاد؟؟؟؟؟؟:cheesygri

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
دوستان پس با این همه خبر خوب,من ورژن 5.70 رو به 6.20 ابدیت کنم؟
اخه یه umd دارم که واسه اجراش باید به 6.20 ابدیت کنم,میخواستم ببینم اگه هک 6.20 قطعیه من این بازیرو یکم بازی کنم تا hen ,cfw برای 6.20 بیاد؟؟؟؟؟؟:cheesygri
شما ابدید کنید 100% اگه قرار باشه هکی بیاد حتما برای fw به جز 6.20 نمییاد

amirjoji

کاربر سایت
Apr 13, 2009
69
پس از مدت ها انتظار PSP 6.20 Save Data Exploit منتشر شد!!!

خب دوستان…
بالاخره بعد از این همه Exploit و … نهایتا PSP 6.20 Save Data Exploit منتشر شد تا خیال همه از بابت هک شدن PSPGo راحت بشه!!!
نکته جالب توجه اینکه این Exploit روی تمام مدل های پی اس پی با فرمور ۶٫۲۰ کار می کنه.
این Exploit توی دموی بازی Patapon 2 پیدا شده که دموی این بازی هم به راحتی پیدا میشه…

8qih2a6t378s40ynwy0a.jpg

ابتدا دموی بازی رو دانلود کنید و در مسیر خودش قرار بدید…
بسته ای رو که قرار دادم رو هم دانلود کنید.
بعد از اجرا کردن آدرس درایو مموری پی اس پی رو بدید ( Browse رو بزنید ).
Ok رو بزنید و بعدش Install رو بزنید تا همه فایل ها سر جای خودش قرار بگیره…
وارد دموی بازی بشید.
Save رو Load کنید و …
تمام شد!!!
منتظر برنامه های بعدی مخصوص ۶٫۲۰ باشید.
به احتمال فراوان تا چند روز دیگه Eloader یا برنامه ای مشابه این یکی منتشر میشه که دیگه به راحتی میشه بازی های کپی ( ISO , CSO ,Bin ) رو از روی مموری یا حافظه داخلی ( مخصوص PSPGo ) اجرا کنید…
در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید می تونید همینجا اعلام کنید تا بررسی بشه…
موفق باشید.

منبع pspgo.ir

دانلود دموی بازیPatapon 2

دانلود بسته نصبی Exploit

saeedpersian

کاربر سایت
Oct 2, 2009
10
یه خبر جدیده دیگه:eek::biggrin1::biggrin1:

لطفا این رو ترجمه کنید

Some Brew You May Have Missed: SonicBoomPSP BETA 1 & PRXdecrypter v2.4b
greg | April 4, 2010

sonicboom.png

First let me tell you real quick about PenHacks’ SonicBoomPSP… Sonic Boom! Guile-style. Nah, it’s not like that. Really it’s an app for messing with youngins that’ll no doubt generate some good solid knee slapping. You see, SonicBoomPSP produces a high-pitched sound that only peeps under 20 years of age can hear. Me being in my 20s, I can’t hear it. But if you have younger siblings, you get the idea.

prxdecrypter.png

Next on the homebrew platter: jas0nuk’s PRXdecrypter. It’s for all the go-getters who want to decrypt and analyze the inner-workings of PSP firmware EBOOTS; it’s not your everyday-type app. Grab a firmware EBOOT, we got plenty right here, pass the EBOOT.PBP through PRXdecrypter and you’re left with a fully decrypted data dump. Oh, and here’s the v2.4b change log:
Decryption error for an old key, tag 0×4C940AF0, fixed.
Decryption key added for pops_04g.prx from 6.XX firmwares – tag 0×457B1EF0.
Slightly more information when encryption is likely to fail (SHA-1 check warning).
NOTE: key for tag 0×2E5E10F0 does not appear to be working due to a new encryption method. I’ll look into it.
New EBOOT.BIN key added for tag 0×2E5E12F0. As above, might not work.

Download:

SonicBoomPSP BETA 1
PRXdecrypter v2.4b

منبع:http://www.psp-hacks.com/2010/04/04...issed-sonicboompsp-beta-1-prxdecrypter-v2-4b/

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام بچه یه لودر به نامHalf Byte Loader امده من نصب کردم یه hello word جدید امد بعد دستگاه به طور اتوماتیک از بازی امد بیرون شبه به hen بود انگار برنامه رو شکست راهنمایی کنید اینم لینک دانلود

http://pspslimhacks.com/first-patap...alf-byte-loader-beta/comment-page-2/#comments
رفیق این همون خبری است که من در پست بالا گذاشتم! جریان اینه که در همون exploit که در save game دمو بازی Pata Pon 2 پیدا کردند تونستند یک Hombrew game بسیار ساده در حد تست (با کمترین گیم پلی و گرافیک) فقط برای نشان دادن اینکه قابلیت اجرای Hombrew بر روی این فریمور ممکن هست رو به همه نمایان کنند! و هنوز برنامه ای که بتونه فایل های Iso یا Cso رو روی این فریمور اجرا کنه عرضه نشده و باید منتظر خبرهای بدی برای ریلیز Eloader باشیم اون موقع هست که میشه در مورد اجرا شدن بازی ها اظهار نظر کرد!

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یه خبر جدیده دیگه:eek::biggrin1::biggrin1:

لطفا این رو ترجمه کنید

Some Brew You May Have Missed: SonicBoomPSP BETA 1 & PRXdecrypter v2.4b
greg | April 4, 2010

sonicboom.png

First let me tell you real quick about PenHacks’ SonicBoomPSP… Sonic Boom! Guile-style. Nah, it’s not like that. Really it’s an app for messing with youngins that’ll no doubt generate some good solid knee slapping. You see, SonicBoomPSP produces a high-pitched sound that only peeps under 20 years of age can hear. Me being in my 20s, I can’t hear it. But if you have younger siblings, you get the idea.

prxdecrypter.png

Next on the homebrew platter: jas0nuk’s PRXdecrypter. It’s for all the go-getters who want to decrypt and analyze the inner-workings of PSP firmware EBOOTS; it’s not your everyday-type app. Grab a firmware EBOOT, we got plenty right here, pass the EBOOT.PBP through PRXdecrypter and you’re left with a fully decrypted data dump. Oh, and here’s the v2.4b change log:
Decryption error for an old key, tag 0×4C940AF0, fixed.
Decryption key added for pops_04g.prx from 6.XX firmwares – tag 0×457B1EF0.
Slightly more information when encryption is likely to fail (SHA-1 check warning).
NOTE: key for tag 0×2E5E10F0 does not appear to be working due to a new encryption method. I’ll look into it.
New EBOOT.BIN key added for tag 0×2E5E12F0. As above, might not work.

Download:

SonicBoomPSP BETA 1
PRXdecrypter v2.4b

منبع:http://www.psp-hacks.com/2010/04/04...issed-sonicboompsp-beta-1-prxdecrypter-v2-4b/
ای بابا اینجا شده خبر دونی! هر کی رسید میخواد خبر بزاره! الان یه خبر رو بعد از من 2 نفر دیگه گذاشتن :eek: در صورتی که من در همون پست بالا همه چیز رو توضیح داده بودم !
شما دوست عزیز هر چی که تو سایتها میبینید میاید اینجا میزارید؟؟؟:confused: این خبر اصلا هیچ ربطی به این تاپیک نداره! یه Plugin هست که روی psp های کپی خور اجرا میشه که ترجیح میدم در موردش صحبت نکنم!آقا اگه میشه یه خورده دقت بکنید نگران خبر گذاشتن هم نباشید هر خبر جدیدی در مورد هک فریمئر 6.20 باشه مطمئن باشید اولین نفری که خبر رو میزاره خود بنده هستم در پست های بعدی هم سعی میکنم خود متن اصلی خبر رو هم بزارم که دوستان 2 3 بار دیگه همون خبر رو پست نکنند!موفق باشید!

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
پس از مدت ها انتظار PSP 6.20 Save Data Exploit منتشر شد!!!

خب دوستان…
بالاخره بعد از این همه Exploit و … نهایتا PSP 6.20 Save Data Exploit منتشر شد تا خیال همه از بابت هک شدن PSPGo راحت بشه!!!
نکته جالب توجه اینکه این Exploit روی تمام مدل های پی اس پی با فرمور ۶٫۲۰ کار می کنه.
این Exploit توی دموی بازی Patapon 2 پیدا شده که دموی این بازی هم به راحتی پیدا میشه…

8qih2a6t378s40ynwy0a.jpg

ابتدا دموی بازی رو دانلود کنید و در مسیر خودش قرار بدید…
بسته ای رو که قرار دادم رو هم دانلود کنید.
بعد از اجرا کردن آدرس درایو مموری پی اس پی رو بدید ( Browse رو بزنید ).
Ok رو بزنید و بعدش Install رو بزنید تا همه فایل ها سر جای خودش قرار بگیره…
وارد دموی بازی بشید.
Save رو Load کنید و …
تمام شد!!!
منتظر برنامه های بعدی مخصوص ۶٫۲۰ باشید.
به احتمال فراوان تا چند روز دیگه Eloader یا برنامه ای مشابه این یکی منتشر میشه که دیگه به راحتی میشه بازی های کپی ( ISO , CSO ,Bin ) رو از روی مموری یا حافظه داخلی ( مخصوص PSPGo ) اجرا کنید…
در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید می تونید همینجا اعلام کنید تا بررسی بشه…
موفق باشید.

منبع pspgo.ir

دانلود دموی بازیPatapon 2

دانلود بسته نصبی Exploit
اینم یه نمونه ی دیگش!:-":eek::eek: رفیق شما دیگه خیلی به خودت زحمت دادید پست رو از سایت ما pspgo.ir کپی پیست! لطفا دقت کنید دوستان در مورد خبرها!
,ویرایش:رفیق ببخشید ندیدم منبع رو حواسم نبود حد اقل یه تغییری ایجاد میکردی :biggrin1::biggrin1:(شوخی)

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
اینم یه نمونه ی دیگش!:-":eek::eek: رفیق شما دیگه خیلی به خودت زحمت دادید پست رو از سایت ما pspgo.ir کپی پیست! لطفا دقت کنید دوستان در مورد خبرها!

منبع pspgo.ir
حالا خوبه منبع رو گفت :D
وگرنه الان کشته بودیش :D

یه سوال ! من زدم آپدیت شه همین 6.20 بعد میگه وایسید شارژ شه شارژتون کافی نیست برای نصب فریمور چه قدر صبر کنم ؟ نیم ساعته گذاشتم انگار نه انگار مگه چه قدر طول می کشه که این قدر باتری می خواد ؟ :eek:

ویرایش : همین الان دیدم داره نصب میشه :D
ویرایش :D : هک شد اسامی خیرینی که هک کردن هم پدیدار شد :D نهایت چه قدر طول می کشه لودر بیاد ؟

آخرین ویرایش:

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
حالا خوبه منبع رو گفت :D
وگرنه الان کشته بودیش :D

یه سوال ! من زدم آپدیت شه همین 6.20 بعد میگه وایسید شارژ شه شارژتون کافی نیست برای نصب فریمور چه قدر صبر کنم ؟ نیم ساعته گذاشتم انگار نه انگار مگه چه قدر طول می کشه که این قدر باتری می خواد ؟ :eek:

ویرایش : همین الان دیدم داره نصب میشه :D
ویرایش :D : هک شد اسامی خیرینی که هک کردن هم پدیدار شد :D نهایت چه قدر طول می کشه لودر بیاد ؟
دور نیست به زودی هک قطعی زوده امید وار باش من خودم از 5.03 به 6.20 تقیر دادم اشتباه کردم:(

saeedpersian

کاربر سایت
Oct 2, 2009
10
ای بابا اینجا شده خبر دونی! هر کی رسید میخواد خبر بزاره! الان یه خبر رو بعد از من 2 نفر دیگه گذاشتن :eek: در صورتی که من در همون پست بالا همه چیز رو توضیح داده بودم !
شما دوست عزیز هر چی که تو سایتها میبینید میاید اینجا میزارید؟؟؟:confused: این خبر اصلا هیچ ربطی به این تاپیک نداره! یه Plugin هست که روی psp های کپی خور اجرا میشه که ترجیح میدم در موردش صحبت نکنم!آقا اگه میشه یه خورده دقت بکنید نگران خبر گذاشتن هم نباشید هر خبر جدیدی در مورد هک فریمئر 6.20 باشه مطمئن باشید اولین نفری که خبر رو میزاره خود بنده هستم در پست های بعدی هم سعی میکنم خود متن اصلی خبر رو هم بزارم که دوستان 2 3 بار دیگه همون خبر رو پست نکنند!موفق باشید!

معذرت میخوام دوست عزیز.یه غلطی کردیم آپدیت 6.20 رو نصب کردیم :((.حالا این دوماه هست که با psp بازی نمیکنم.حالا که خبر هک 6.20 اومده هی دنبال خبر جدید از هک 6.20 هست:(م.دست شما هم درد نکنه بابت اطلاع رسانی سریعتون.:love:

ممنون:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر