فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
الان آوردن صفحه Hello World screen هک کامل حساب میشه؟!

در عجبم از کسانی که هیچی نمیدونن و الکی پست میدن!

قربون شکلت بنده ادعای دانایی نکردم که ! انچه که بلد بودم واسه رفاه حال گروهی از دوستان نوشتم ! و فکر می کنم مهمترین مرحله هک همین مرحله بود که انجام شد ! باقیش مشکل چندانی نیست .

امیدوارم به زودی زود شاهد ریلیز Eloader و hombrew هم باشیم که دیگه بازیهای کپی رو با این فریم ویر بتوینم اجرا کنیم

آخرین ویرایش:

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
خب با اجازتون شیوه هک کردن رو بگم :

اول این فایل save data Exploit رو دانلود کنید . دانلود

دوم دموی بازی Patapon 2 رو از اینجا دانلود کنید : دانلود

خب ، شما الان کاری که می کنید پوشه Save ای که به این نام هست ( UCUS98732_DATA02 ) رو در مسیر psp/ savedata کپی کنید . یه فایل هم هست به اسم h.bin اون رو هم در مموری کارت و حافظه psp کپی کنید . ( پوشه خاصی لازم نیست ) .

دموی بازی رو هم که گرفتید در این مسیر کپی کنید :

psp/game

خب حالا بازی رو اجرا کنید ، احتمالا میگه که save ای پیدا نشد ! ایا می خواهید یک Save جدید بسازید ؟

شما گزینه No رو انتخاب کنید و برید داخل بازی ،در منوی اصلی گزینه دوم نوشته Continue این گزینه رو انتخاب کنید ، بازی Save مورد نظر رو می شناسه و اجازه لود کردن می خواد ، شما سیو رو لود کنید . یه محیط از بازی نشون داده میشه ، حالا کلید R رو فشار بدید تا صفحه Hello World screen که یک صفحه مشکی رنگ هست و دونه های برف انگار دارن فرود میان رو نشون میده ، اسامی افرادی هم که در هک کردن نقش داشتند میزنه !

شما موفق شدید که ورژن 6.2 رو کامل هک کنید .

من روی psp go خودم همین راه رو رفتم و با موفقیت هک انجام شد . ( کامل یعنی بخش اصلی )

موفق باشید :cheesygri

وقتی که این مراحل رو طی کردی جلوی ورژن فریم ور چی نوشته شد ؟ الان بازی رو تست کردی که جواب بده ؟ دارم وسوسه میشم که یهpsp go هم بخرم ( البته هیچی فت نمیشه :biggrin1: )

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
وقتی که این مراحل رو طی کردی جلوی ورژن فریم ور چی نوشته شد ؟ الان بازی رو تست کردی که جواب بده ؟ دارم وسوسه میشم که یهpsp go هم بخرم ( البته هیچی فت نمیشه :biggrin1: )

دوست عزیز بعد از این کار شما یه صفحه میبینی که توس برف میاد!

این یعنی میتونن کد های غیر مجاز رو روش اجرا کنن

نه به این معنی هست که هک کامل شده نه به این معنیه که CFW اومده نه به این معنیه که میشه توش بازی کپی کرد!!

فقط یه راه حل عملی و مطمئن برای اینکه نشون بده بزودی هک میشه

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
===================
دوست عزیز این مهمترین مرحله ای بود که انجام شد . در واقع سیستم به طور کامل هک شده

فقط می مونه ارائه Eloader و Homebrew که گفته شده در چند روز آینده ریلیز خواهد شد .

این کار بیشتر از همه واسه دارندگان psp go خوشحال کننده بود . چون که بر خلاف تصور که می گفتند ورژن 6.2 هک نخواهد شد حالا شاهد هک شدن کامل اون هستیم و بازیهای کپی هم که :biggrin1: .

ولی افرادی که psp 1000 , 2000 و 3000 دارند فعلا صبر کنند تا مراحل بعد هم صورت بگیره و به یاری دوستان هکر بتونید با خیال راحت FW 6.2 رو نصب کنید :love: .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این خبر تازه پخش شده :

[LTR]Developer m0skit0 has unveiled the Half Byte Loader project, which is an easy-to-port user-mode homebrew loader for game exploits. So for the month long save data escapade, in which many exploits were discovered, this means developers can adapt the core HB Loader code and boom — homebrew everywhere for everyone.
Any developers are welcome to come forward and lend a hand. Contact m0skit0 or Wololo at the source link. Also at the source link is an alpha build available for testing purposes; however, it won’t serve Homebrew Joe any use. You’ll be required to compile code, have a general understanding of PSP development, and right now HBL is executing ELF binaries—not PBPs. But it’s like this: some very simple homebrew is working fine; more intricate homebrews fail at different stages; things like emulators, not yet; and as far as ISOs go—don’t even ask.
There is no set release date, but you can bet the developers are making progress. Half Byte Loader has been under secret development for a month or so now. The HBL adaptation for Patapon 2 Demo is codenamed “Valentine Project.” A Google Code project page has also been set up right here. So keep an eye out.
[/LTR]

منبع وب سایت PSP-Hacks.Com هست.

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
سلام من این کارو رو حرف شما رو 3000 کردم ولی اصلا هیچ بازی نمییاد حالا چی کار کنم قبلا 5.03 بود لا اقل کپی موقعت بود الان که انم نمی شه کمک کمک:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من این کارو رو حرف شما رو 3000 کردم ولی اصلا هیچ بازی نمییاد حالا چی کار کنم قبلا 5.03 بود لا اقل کپی موقعت بود الان که انم نمی شه کمک کمک:(

من گفتم که فعلا نصب نکنید تا همه چیز معلوم بشه.
شما این مراحل رو انجام بدید یه صفحه میاد که پیغامش نشون دهنده هک شدن دستگاهه.
فعلا بازی ها اجرا نمیشن تا چند روز دیگه که فایل های اصلی هک بیاد.الان هم مشکلی پیش نیومده باید یه مقدار تحمل کنید.

وقتی یه چیزی عرضه میشه همیشه کامل درباره ش تحقیق کنید.سریع به سمت نصب و این کارا نرید.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
در هر صورت باید به 6.20 آپدیت کرد دیگه؟
منظورم اینه که این لودر ها ریلیز شه روی همین 6.20 انجام می پذیره دیگه؟

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652

دوست عزیز شما دو تا پست بعد رو میخوندی متوجه میشدی که نباید بریزی!

ولی نگران نباش اینی که اومده یعنی هک 100% بعد از یه مدت loader ها میان! باید صبر کنی

در هر صورت باید به 6.20 آپدیت کرد دیگه؟
منظورم اینه که این لودر ها ریلیز شه روی همین 6.20 انجام می پذیره دیگه؟

فکر کنم باید به 6.20 اصلی ببریم بعد با این سیو Eloader رو بیاریم و بعدم که ......:cool:

IMP.hossein

کاربر سایت
Feb 21, 2010
22
سلام به همگی
بنده یک psp 3004 با ورژن 6.10 دارم
با این روش 3004 رو هم میشه هک کرد ؟
باید patapon 2 رو هم داشته باشم ؟ الان psp من کپی خور نیست ، چی کار کنم ؟:confused:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان يكي اون بالا سوال كرد و هيچكي جوابش رو نداد حالا من سوالش رو تكرار ميكنم:
اين كپي خور شدن موقتي هست يا هميشگي؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام به همگی من نبودم یکی دو روز دوستان واقعا چرا دقت نمیکنید به خبرها :confused: بالا من نوشتم که این exploit فقط نشان دهنده ی هک شدن این فریمور است و هنوز هیچ گونه hen یا cfw enabler براش عرضه نشده بعد میاین سوال میکنید این موقت است یا دائم یا میگید من psp 3000 رمو به این اپدیت کنم:confused::confused:
این فقط یکی از اولین قدم ها برای ارائه ی کامل هک بود و هنوز خیلی از راه مونده تا اومدن Hen و Eloader و اون موقع است که باید بیابن و این سوال ها رو بپرسید نه الان!;)
حالا هم کسایی که آپدیت کردند خیلی نگران نباشند چون eloader و با Hen نزدیکه!
منتظر خبرهای جدید باشید!:smile:

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
سلام به همگی من نبودم یکی دو روز دوستان واقعا چرا دقت نمیکنید به خبرها :confused: بالا من نوشتم که این exploit فقط نشان دهنده ی هک شدن این فریمور است و هنوز هیچ گونه hen یا cfw enabler براش عرضه نشده بعد میاین سوال میکنید این موقت است یا دائم یا میگید من psp 3000 رمو به این اپدیت کنم:confused::confused:
این فقط یکی از اولین قدم ها برای ارائه ی کامل هک بود و هنوز خیلی از راه مونده تا اومدن Hen و Eloader و اون موقع است که باید بیابن و این سوال ها رو بپرسید نه الان!;)

ممنون دوست عزیز.اگه ممکنه یه فروشگاه که psp go واسه فروش داره توی پیغام خصوصی به من معرفی کنید.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو

آقای عزیز من گفتم که اگه بیاد موقت هست یا دائم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر