فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
فریم ویر 6.2 psp به طور کامل هک شد

سلام به همه دوستان :biggrin1:

Good News

سرانجام انتظارها به پایان رسید و فریم ویر 6.2 psp به طور کامل هک شد . قابل توجه دوستانی که می گفتند این خبر ها Fake هست !

خبر این هست که : توسط همون دمویی که در اون Exploit پیدا کرده بودند این فریم ویر قابلیت اجرای hombrew و ........ پیدا کرده است و بازی ای که این قابلیت رو به ما میده چیزی نیست جز: دموی بازی PATA PON 2

این هک بر روی تمامی psp ها یعنی مدل 1000 ، 2000 ، 3000 و حتی psp go که فریم ویر 6.2 بر روی انها نصب باشه کار میده .

این فایل هک رو از این مسیر دریافت کنید :

http://pspslimhacks.com/psp-6-20-save-data-exploit-released-hello-world-6-20/

توجه داشته باشید که شما باید دموی بازی Patapon 2 رو هم که 99 مگابایت هست دانلود کنید . از اینجا

طی چند روز اینده هم شاهد ریلیز Eloader و سپس hombrew خواهیم بود . شما بعد از اون کامل می تونید بازیهای کپی رو انجام بدید

در اخر اگر سوالی درباره شیوه نصب این هک داشتید من در خدمتم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يعني الان هنوزم تا eloader نياد نميشه بازي كپي بازي كرد ؟
يه سوال ديگه هم دارم اگه سوني fw6.3 رو بده باز هم ميشه از اين باگ استفاده كرد يا بايد دوباره منتظر يك هك جديد باشيم؟

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
دوستان من PSP 3004 - 5.5 دارم

الان چی کار باید کنم هیچی بلد نیستم از کپی خور کردنو اینا لطفا راهنمایی کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
game over شدی که! 3004 با 5.5 کپی خور نمیشه. باید بذاریش کنار و صبر پیشه کنی:(

فکر کنم که شما اینجا یه اشتباهی کردی.
فریموری که هک شده 6.2 هست.یعنی باید به این ورژن آپدیت بشه و بعد اون عملیات انجام بپذیره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هنوز که 6.20 هک نشه که

شما اگر به خبر توجه کنید،فریمور 6.2 گفته شده که Exploit شده.چند روز دیگه هم که ELoader و ... عرضه میشه.
به هر حال شما همین الان هم می تونید این عملیات رو انجام بدید قبل از عرضه ELoader ها.

این هم از خبر سایت PSP-Hacks

[LTR] While my PSPgo is charging, I’ll let you try it… By way of YouTube: Malloxis’ 6.20 SAVEDATA Exploit. The game, or demo actually: Patapon 2. I believe the demo is freely distributable so we’ll host it.
Malloxis mentions an eLoader (Homebrew Loader) will follow.
Update: My PSPgo experience… Copied the “UCUS98732_DATA02″ directory to PSP/SAVEDATA and the demo “UCUS98734″ to PSP/GAME. Copied “h.bin” to the root directory. Started the game and selected Continue, then selected the hacked save, and I’ve been staring at a “now loading” screen since… For quite awhile now… It’s not crashed; I can press “Home” and exit to the XMB. No other keys do anything though. Just sits there… “now loading…” Anyone else have any luck?
Update: I can confirm the exploit works fine on my PSP-2000. Nice job Malloxis, m0skito, N00b81, and Wololo. Thanks for the release too. Not sure what’s up with my PSPgo… It’s just a never-ending “now loading” screen. Others confirm that their PSPgo works though.
Update: Works on my PSPgo! I re-downloaded the Patapon 2 demo from PSN and voila! That worked fine. So I can 100% confirm this exploit both on my PSPgo and PSP Slim. Again — nice job team!
Download:
PSP 6.20 SAVEDATA Exploit
Patapon 2 PSP Demo
- source: youtube
[/LTR]

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
شما اگر به خبر توجه کنید،فریمور 6.2 گفته شده که Exploit شده.چند روز دیگه هم که ELoader و ... عرضه میشه.
به هر حال شما همین الان هم می تونید این عملیات رو انجام بدید قبل از عرضه ELoader ها.

این هم از خبر سایت PSP-Hacks
آره دوست من از مسافرت اومدم حواسم نبود پست قبلی رو بخونم!
شرمنده!

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
خب با اجازتون شیوه هک کردن رو بگم :

اول این فایل save data Exploit رو دانلود کنید . دانلود

دوم دموی بازی Patapon 2 رو از اینجا دانلود کنید : دانلود

خب ، شما الان کاری که می کنید پوشه Save ای که به این نام هست ( UCUS98732_DATA02 ) رو در مسیر psp/ savedata کپی کنید . یه فایل هم هست به اسم h.bin اون رو هم در مموری کارت و حافظه psp کپی کنید . ( پوشه خاصی لازم نیست ) .

دموی بازی رو هم که گرفتید در این مسیر کپی کنید :

psp/game

خب حالا بازی رو اجرا کنید ، احتمالا میگه که save ای پیدا نشد ! ایا می خواهید یک Save جدید بسازید ؟

شما گزینه No رو انتخاب کنید و برید داخل بازی ،در منوی اصلی گزینه دوم نوشته Continue این گزینه رو انتخاب کنید ، بازی Save مورد نظر رو می شناسه و اجازه لود کردن می خواد ، شما سیو رو لود کنید . یه محیط از بازی نشون داده میشه ، حالا کلید R رو فشار بدید تا صفحه Hello World screen که یک صفحه مشکی رنگ هست و دونه های برف انگار دارن فرود میان رو نشون میده ، اسامی افرادی هم که در هک کردن نقش داشتند میزنه !

شما موفق شدید که ورژن 6.2 رو کامل هک کنید .

من روی psp go خودم همین راه رو رفتم و با موفقیت هک انجام شد . ( کامل یعنی بخش اصلی )

موفق باشید :cheesygri

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
خود 6.20 رو از سایت سونی دانلود کنم ؟

اگه اره همین جا لینک بدید

برای ps3 خواستم آپدیت رو دانلود کنم 6.20 برای Psp هم زده بود 27 مگ یکی گفت اگه بریزی نمیشه برگردوند و اینا

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
خب با اجازتون شیوه هک کردن رو بگم :

اول این فایل save data Exploit رو دانلود کنید . دانلود

دوم دموی بازی Patapon 2 رو از اینجا دانلود کنید : دانلود

خب ، شما الان کاری که می کنید پوشه Save ای که به این نام هست ( UCUS98732_DATA02 ) رو در مسیر psp/ savedata کپی کنید . یه فایل هم هست به اسم h.bin اون رو هم در مموری کارت و حافظه psp کپی کنید . ( پوشه خاصی لازم نیست ) .

دموی بازی رو هم که گرفتید در این مسیر کپی کنید :

psp/game

خب حالا بازی رو اجرا کنید ، احتمالا میگه که save ای پیدا نشد ! ایا می خواهید یک Save جدید بسازید ؟

شما گزینه No رو انتخاب کنید و برید داخل بازی ،در منوی اصلی گزینه دوم نوشته Continue این گزینه رو انتخاب کنید ، بازی Save مورد نظر رو می شناسه و اجازه لود کردن می خواد ، شما سیو رو لود کنید . یه محیط از بازی نشون داده میشه ، حالا کلید R رو فشار بدید تا صفحه Hello World screen که یک صفحه مشکی رنگ هست و دونه های برف انگار دارن فرود میان رو نشون میده ، اسامی افرادی هم که در هک کردن نقش داشتند میزنه !

شما موفق شدید که ورژن 6.2 رو کامل هک کنید .

من روی psp go خودم همین راه رو رفتم و با موفقیت هک انجام شد .

موفق باشید :cheesygri

الان آوردن صفحه Hello World screen هک کامل حساب میشه؟!

در عجبم از کسانی که هیچی نمیدونن و الکی پست میدن!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فریم ویر مورد نیاز 5.50 هست؟آ

خود 6.20 رو از سایت سونی دانلود کنم ؟

اگه اره همین جا لینک بدید

برای ps3 خواستم آپدیت رو دانلود کنم 6.20 برای Psp هم زده بود 27 مگ یکی گفت اگه بریزی نمیشه برگردوند و اینا

برای این کار نیاز به فریمور 6.20 دارید.
اما به نظر من صبر کنید ELoader و ... عرضه بشن.اما فعلا همین 2 تا فایل رو دانلود کنید و داشته باشید. :smile:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دانلود شد جفتش :D 6.20 رو پس فعلا نگیرم ؟

حالا این UMD ها که 30 تومن 30 تومن خریدم چی کار کنم کسی می خره ؟

این لینک دانلود 6.20 هست :

Code:
http://www.psp-hacks.com/file/1855

فعلا دانلود کن ولی نصب نکن.
اون UMD ها رو هم بذار برای فروش،کاربر زیاده که علاقه به خرید داشته باشه.

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
دست برادران هکر و دوستانی که لطف میکنن خبرهارو اینجا میزارن درد نکنه.
یعنی من با خیال راحت یه PSP GO بگیرم؟این هکش چطوریاس از ایناس که خاموش شه میپره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر