فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان لیست تمام برنامه هایی که روی این ورژن قابل اجراست توی این صفحه هست!
یه تعداد هم که من خودم تست کردم و 100% اجرا شدن توی همون صفحه توی پست بعدی قرار دادم! نمونش اینا:
Pico Drive
Bookr
mh gpsp kai 3.2
و ....

IMP.hossein

کاربر سایت
Feb 21, 2010
22
سلام
يه مشكل
وقتي ميخوام از توي برنامه hbl برنامه اي رو اجرا كنم از برنامه ميره بيرون انگار كه مثلث رو زدم ،
مشكل از برنامه است يا فايلها ؟
اگه از فايلهاست ، فايلهاي با چه پسوندي رو و چطوري بريزم ؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مشکل

سلام
هر کاری میکنم وقتی r1 رو میزنم psp خاموش میشه................
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- مموری باید فورمت بشه؟؟؟؟؟؟
2- کی r1 رو باید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام.
رفقا شما 100% یه جای کاتون اشتباه هست وگرنه حتما روی همه ی psp ها کار میده!
به هر حال !
شما اول اون فایل زیپ رو از حالت زیپ که خارج میکنید این 3 فایل ازش بیرون میاد:
فایل h.bin
پوشه ی hbl
و یه فایل Readem.txt
شما باید فایل h.bin و پوشه ی hbl رو کامل کپی کید توی صفحه ی اول مموری psp یا همون system storage خود psp go
(همون جا که پوشه های Video و picture و music و... هست)
و بعد اون فایل save بازی patapon 2 رو هم توی قسمت psp/savedata کپی کنید همین بعد توی دمو بازی وارید شدید سیو رو لود کنید بعد به اونجا که رسیدید که باید r1 بزنید 2 یا 3 ثانیه صبر کنید بعد R1 بزنید یه نوشته هایی ظاهر میشه که بالای اونم قرمز نوشته بعد از این به منو لود میشه که تمام فایل هایی که توی پوشه ی psp/game ریختید بالا میاد مثلا اگه بازی چیری هم دارید اونجا اسمش رو نوشته و هر برنامه ای که ریخته باشید مثلا pico drive و ..
اینجا که رسیدید میتونید برنامه ی دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و اجرا کنید!
به همین صورت که گفتم اگه پیش برید حتما کار میده! این روش هم بسیار روش ساده و اسونی هست دوستان فقط کافیه یه خورده دقت کنن من موندم شما چی کار کردید اون صفحه ی برفی و اینا چیه اصلا چنین چیزی نباید ببینید !فقط یه منو سیاه تحت داس نمایش داده میشه که توی اون هر برنامه و چیزی که توی پوشه ی psp/game شما هست ظاهر میشه!
اگه سوالی داشتید من در خدمتم!
ممنون مشکل من حل شد
الان pico drive را اجرا کردم
خیلی ممنون

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
چه جوری حل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
سلام
هر کاری میکنم وقتی r1 رو میزنم psp خاموش میشه................
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- مموری باید فورمت بشه؟؟؟؟؟؟
2- کی r1 رو باید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
ممکنه فایلهایی رو که گرفتی مشکل داره .
من خودم از اول دانلود کردم و از نو ریختم و اجرا کردم ردیف شد

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
آقا میخوام PSP 3000 بگیرم الان آخرین فریموری که براش اومده چنده و همه بازی ها و بازیهای جدید رو راحت اجرا میکنه؟؟کلا" دردسر نداره؟؟ چون کپی موقت هست میگم...
بعد آخرین قیمت 3000 هم الان تو بازار چقدره؟؟
و موقع خرید چه چیزهایی رو باید چک کنم تا از آک و سالم بودن کنسول خیالم راحت باشه؟؟
اینا رو بگید ممنون میشم...چون میخوام بخرم حتما کامل راهنمایی کنید

حالا در کل الان ارزش خرید داره چون قراره به زودی PSP2 بیاد...این از دور خارج نمیشه؟؟
چون الان هم به اون صورت بازی جدید و توپی براش نمیاد نه؟؟

الان این چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟!

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان لیست تمام برنامه هایی که روی این ورژن قابل اجراست توی این صفحه هست!
یه تعداد هم که من خودم تست کردم و 100% اجرا شدن توی همون صفحه توی پست بعدی قرار دادم! نمونش اینا:
Pico Drive
Bookr
mh gpsp kai 3.2
و ....

pico drive صدا نداره:(

IMP.hossein

کاربر سایت
Feb 21, 2010
22
دوستان يكي منو راهنمايي مي كنه ؟؟؟
هيچ برنامه اي اجرا نميشه ؟ چي كار كنم ؟ فايلها رو چه طوري بريزم ؟ف
يكي راهنمايي كنه !
كمك ! !

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان يكي منو راهنمايي مي كنه ؟؟؟
هيچ برنامه اي اجرا نميشه ؟ چي كار كنم ؟ فايلها رو چه طوري بريزم ؟ف
يكي راهنمايي كنه !
كمك ! !
رفیق تو پست بالایی من هست یکم دقت کنی حله!:smile:خیلی راحته فایل زیپ رو Extract کن بعد پوشه ی hbl و فایل h.bin رو بریز توی صفحه ی اول مموری psp بعد اون فایل save game بازی رو هم بریز توی psp/savedata همین!
بعد وارد دمو بازی patapon 2 شو یه سوال میکنه ازت اولی رو بزن no دومی رو بزن yes بعد وارد منو بازی که شدی بزن continue بعد save رو لود کن !
بعد وارد بازی که شدی (همون جا که صدای جیرجیرک میاد) بعد از 2 3 ثانیه R1 رو بزن صفحه سیاه میشه و یه منو سیاه تحت داس بالا میاد که تمام برنامه ها و چیزایی که توی پوشه ی psp/game شما هست اونجا نمایش داده میشه بعد هر کدوم رو خواستید اتنخاب و اجرا میکنی!;)
از بهترین برنامه ها هم امولاتور pico drive و bookr و .... هستند!
البته باید به همه ی دوستان بگم که برنامه ی picodrive به خاطر داشتن فایل های cso و iso که به کرنل فریمور مربوط میشن صدا ها رو لود نمیکنه! اما خود برنامه و تمام بازی هایی رو که بخواید به راحتی و با کمترین مشکل اجرا میکنه!:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر