فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان يه دسته بندي كنيد كه كدوم بازي ها برا چه امولاتوريه ، بعد يه توضيحي خك مثلا درباره امولاتور Snes ميديد!
دوستان دقت کنند که اون لینک ها توی فروم سایت هست که کاربرها خودشون لینک برنامه ها رو گذاشتند شما میتونید اسم برنامه ای رو که می خواید توی ینترنت سرچ کنید راحت پیدا می کنید یا توی همین سایت www.psp-hacks.com
در مورد امولاتور ها هم باید بگم من خودم اینا رو به راحتی اجرا کردم Snes9x Pico Drive 1.51 picoDrive 1.35 GBA Advanced N64 NES Sega Master System و ....
روش اجرا برنامه هم که توی صفحه ی قبلی هست!
فقط اگر دنبال بازی ها برای امولاتور ها میگردید بهترین سایت این هست www.coolrom.com
rom تمامی امولاتور ها رو داره!
برای اجرای بازی ها فقط کافی کنار فایل eboot یه فولدر بسازید بنام ROMS بعد بازی هاتون رو توی اون قرار بدید و بعد که وارد برنامه شدید ادرس این فولدر رو بهش بدید و بازی ها به راحتی اجرا میشه! البته این ها که من تست کردم روی فریمور 6.20 هست! همین الان من خودم دارم Crash hogu adventure رو با امولاتر gameboy advance رو psp go بازی میکنم واقعا آلیه :biggrin1::biggrin1::):
اگر هر سوالی دارید من در خدمتم!:smile::smile:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
من PSP3004 با ورژن 6.20 دارم، دو تا سوال داشتم، اون قبلی خیلی خوب اجرا شد ولی توی این یکی به محض اینکه دکمه RB رو میزنم از بازی میپره بیرون و دوباره توی دشبورد خود PSP میاد.
توی همون سایت یه دستورالعمل گذاشته که بشه بازیهای مختلف را هم اجرا کرد ولی فقط یکی از اون برنامه ها توی ویندوز قابل اجرا هستش و بقیه پسوند prx دارند، چطوری میشه اونها رو اجرا کرد؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من PSP3004 با ورژن 6.20 دارم، دو تا سوال داشتم، اون قبلی خیلی خوب اجرا شد ولی توی این یکی به محض اینکه دکمه RB رو میزنم از بازی میپره بیرون و دوباره توی دشبورد خود PSP میاد.
توی همون سایت یه دستورالعمل گذاشته که بشه بازیهای مختلف را هم اجرا کرد ولی فقط یکی از اون برنامه ها توی ویندوز قابل اجرا هستش و بقیه پسوند prx دارند، چطوری میشه اونها رو اجرا کرد؟
منظور شما از این چیه ؟
GBA رو اگه میگید باید این ورژن رو دانلود کنید UO gpsp kai 3.2 user 64m test 02
البته حتما باید این فایل Bios رو براش بگیری بعد 100% اجرا میشه اینو کنار فایل Eboot بریز حله!:smile:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
شرمنده، میدونم سوالم رو خیلی بد پرسیده بودم، سوال اولم مربوط به این هک بود، همه کارها رو همینطوری انجام دادم ولی وقتی RB رو میزنم میاد توی دشبورد PSP
نحوی اجرای این هک هم به صورت زیر است:

1-اول دموی patapon 2 رو دانلود کنید!
2-psp رو با کابل usb به pc وصل کنید
3-فایل Hbl رو که دانلود کردید مستقیما توی root مموری psp کپی کنید!
4-save game دمو بازی patapon 2 رو توی قسمت mso/psp/savegameکپی کنید!
5-فایل برنامه مورد نظر خودتون روی ms0/psp/Game کپی کنید!
6-بعد وارد دمو بازی شده و save game بازی رو لود کنید و بعد از اون برنامه ی مورد نظرتون اجرا خواهد شد (البته هنوز خودم تست نکردم:biggrin1:) منبع
GOOD LUCK:love:

سوال دومم هم مربوط به این لینک بود، فکر میکردم که اینطوری بشه بازیهای جدیدتر رو هم بازی کرد ولی الان که درست خواندم دیدم که برای اجرای بازیهایی که به فیرم ویر 6.20 احتیاج دارند بر روی فیرم ویرهای 5 است.

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
اقا این اخرین ورژن برنامه عالی هست هر homebrew رو که میریزم اجرا میکنه حتی ورژن های قدیمی رو
برنامه های اجرا شده
psp 2000 tav 6.20
r83

bookr
picodrive
snes
nes
gba emulator

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
شرمنده، میدونم سوالم رو خیلی بد پرسیده بودم، سوال اولم مربوط به این هک بود، همه کارها رو همینطوری انجام دادم ولی وقتی RB رو میزنم میاد توی دشبورد PSP

سوال دومم هم مربوط به این لینک بود، فکر میکردم که اینطوری بشه بازیهای جدیدتر رو هم بازی کرد ولی الان که درست خواندم دیدم که برای اجرای بازیهایی که به فیرم ویر 6.20 احتیاج دارند بر روی فیرم ویرهای 5 است.
شما یه جای کارتون حتما اشتباه هست وگرنه مطمئن باشید این هک 100% اجرا میشه!
وقتی وارد دمو بازی میشید save بازی رو لود کنید بعد وقتی وارد منو بازی شد بعد از 2 3 ثانیه R1 رو بزنید یه صفحه ی سیاه میاد بالا و بعد از اون لیست فایل ها و برنامه هایی که توی پوشه game شما هست نمایش داده میشه بعد از اونجا هر برنامه ای که میخواید راحت اجرا میکنید ممن خودم تقریبا 90% برنامه های مفید psp رو روش اجرا کردم و مطمئن هستم خیلی از برنامه های دیگه هم هست که تست نشدند! همون طور که دوستان هم گفتند میبینید که راحت امولاتور ها و Hombrew گیم ها اجرا میکنه!
فقط شما مطمئن شید که اون کار ها رو به درستی انجام دادید یا نه؟

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام
من یه سوال ازتون داشتم برای upgrade کردن psp باید حتما با کابل usb این کارو بکنم یا
با ram reader هم میشه.
چون من فریمور 6.20 را دانلود کردم و در مموری کارت در شاخه زیر کپی کردم ولی کار نداد.
psp\game\update\eboot.pbp
میخواستم ببینم درسته یا نه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام
من یه سوال ازتون داشتم برای upgrade کردن psp باید حتما با کابل usb این کارو بکنم یا
با ram reader هم میشه.
چون من فریمور 6.20 را دانلود کردم و در مموری کارت در شاخه زیر کپی کردم ولی کار نداد.
psp\game\update\eboot.pbp
میخواستم ببینم درسته یا نه
فرقي نميكنه با چي بريزي توش ، وقتي اجرا ميكني آپديت رو چي ميگه ؟

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام
ممنون مشکلم حل شد.
من میخواستم شبیه ساز سگا و ps1 را دانلود کنم از کجا میتونم گیر بیا رم.
و سوال دیگه اینکه بازیهاشون را از کجا دانلود کنم.
وباید اونا را در چه پوشه وبا چه فرمتی ذخیره کنم.

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
سلام. من PSP 3004 با فریمویر 5.51 دارم الان دمو پاتاپون رو اجرا کردم کاملا بالا امد سیوش رو اجرا کردم الان بدون شبیه ساز بازی tetris hbl رو اجرا کردم ولی وقتی میخای بیای بیرون از بازی یا کل برنامه هنگ میکنه وباید باتری رو دربیاری! شاید از فریمویر باشه؟

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
سلام. من PSP 3004 با فریمویر 5.51 دارم الان دمو پاتاپون رو اجرا کردم کاملا بالا امد سیوش رو اجرا کردم الان بدون شبیه ساز بازی tetris hbl رو اجرا کردم ولی وقتی میخای بیای بیرون از بازی یا کل برنامه هنگ میکنه وباید باتری رو دربیاری! شاید از فریمویر باشه؟

ميتونه از خيلي چيزا باشه فريموير ورژن hbl يا بازي به نظرم 6.20 كني بهتر

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام
من چند تا سوال داشتم
1-اول اینکه من دمی بازی را dl کردم الن باید کجا کپیش کنم.
2-اونجا که روش هک را نوشته میخواستم ببینم پوشه mso هست یا ms0
llk,k

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام به همه دوستان!
خوب ورژن بعدی Half Byte Loader با ریویژن 85 عزضه شد!
که بعضی از باگ ها و مشکلات ورژن قبلی در این نسخه برطرف شده !
این ورژن رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید!
Download:
Patapon 2 Demo
Patapon 2 SAVEDATA Exploit
Half Byte Loader BETA r85
روش اجرا هم دقیقا مثل نسخه های قبلی است!:smile:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر