فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
خبر جالبی بود البته برای من نه برای خودت مصطفی:blushing: من که اسلیم کپی دارم :cheesygri
برای من تنها نه برای همه ی psp go داران و حتی psp کپی خور دارها چون بازی های جدید که بیاد فریمور جدید می خواد اون موقع این فریمور که به امید خدا بیاد می تونی بازی های جدید رو اجرا کنی!!!
در ضمن اسم من مرتضی هست نه مصطفی تو اون تاپیک هم بهت گفتم:biggrin1::mad:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوباره خدمت همه ی دوستان:biggrin1:
خبری جدید امروز در سایت ها گذاشته شد!
اینکه دومین save game exploit در فریمور 6.20 در یک بازی دیگه باز هم پیدا شد! که این دومین باگی است که در کمتر از 8 روز در فریمور 6.20 پیدا کرده اند! این بار فردی دیگر بنام Flyer این باگ رو در یک بازی دیگه پیدا کرده است که خبر بسیار امید وار کننده ای به حساب میاد و به گفته ی خود سایت ها این دومین exploit کار را برای پایان رساندن و ارائه دادن این هک به طور عمومی بسیار آسان تر و امیدوارانه تر کرده است!
ترجمه ی قسمتی از متن اصلی:
این خبر بسیار خوبی است در این لحظه برای ادامه راه در مورد این دومین save game exploit
دومین save game exploit پیدا شد با بهرگیری از یک بازی دیگر!

save-game-exploit.jpg

اینم خود متن:
Its all good news at the moment in the way of save game exploits, as a second save game exploit has been found using another game. Flyer over on the lan.st forums has just recently posted his findings on a second save game exploit he found. Flyer like many others are are continually hunting for exploits and he struck gold. All we need now a nice working VSH exploit that wouldn’t require you to won a certain title. Like the tiff exploit.
So we now have two exploits in the space of just one week. Great stuff Flyer! We know that its likely to be another user mode exploit. Which if worked on by PSP developers in the scene, could lead to another HEN (Homebrew Enabler)
So its all looking positive in the PSP scene and I guess we should see a working release in a few weeks. I hope this game is kept under wraps and top secert. Unlike PSPJoke’s game title which was apparently leaked out all over the place…
Source: Lan.st
با این حساب فریمور 6.20 داره امنیت خودش رو به طور کامل از دست میده چون که این دومین exploit هست که فقط فقط در طول 1 هفته پیدا شده است!
امید واریم هر چه زودتر فریمور به طور رسمی عرضه بشه:smile:
منتظر خبرهای داغ و جدید باشید!:love:
منبع

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یه سوال
وقتی طرف اعبان نکرده اون بازی چه بازی ای هست پس سونی چجوری اون رو از psn ورداشته؟
ببخشید دوستان من یادم رفت پست اول رو ویرایش کنم!
درستش اینه که امکان این که سونی در صورت پیدا کردن بازی ای که در اون باگ وجود داره اون رو از شبکه ی psn برداره هست!

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ای بابا هی ناز میکنن ! اگر میتونین خب هک کنین دیگه ! خسته شدیم ! از وقتی دارک الکس رفته دیگه هک فیرمویر های جدید هم منتفی شده ...

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ای بابا هی ناز میکنن ! اگر میتونین خب هک کنین دیگه ! خسته شدیم ! از وقتی دارک الکس رفته دیگه هک فیرمویر های جدید هم منتفی شده ...
دوست عزیز چه ربطی داره به ناز کردن و این حرفا مشکل شما اینه که فکر می کنید همه ی فریمور ها مثل هم هست اون فریمور های قبلی که دارک الکس هک کرد کجا و اینا کجا! من در اینکه دارک الکس خیلی حرفه ای هست و خوب شکی ندارم اما این اصلا قابل مقایسه با قبلی ها نیست تو فریمور های قبلی اینقدر راه برای نفوذ به فریمور وجود داشت که دیگه نمی خواد اصلا بگی ولی الان اسن فریمور که به گفته ی همه غیر قابل هک بوده است بازم داره هک میشه بعد شما راحت میای میگی دارن ناز می کنن! اگه از امنیت فریمور 6.20 خبر دار بودی این حرفا رو نمیزدی اما این دومین باگ خبرهای خ.ب رو به دنبال داره! منتظرش باشین!;)

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
میبینم که :biggrin1: مرتضی ، افسار سخنرانی رو در دست گرفتی :-"
----------------
به یاری خدا شاهد اخبار شیوه هک در همین تاپیک باشیم :love:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
درود :biggrin1:

با اجازه مرتضی عزیز :smile:

خبرها حاکی از پیدا شدن سومین exploit در save یک بازی با ریجن ژاپنی هست.

mamosuke که یک کدنویس ژاپنی تبار هست این باگ رو پیدا کرده و توانسته که بر روی فریمور 6.2 و بر روی psp 2000 اجرا کنه !!!
-----------------
منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر