فروش یک عدد PS3 Slim 120 GB کپی خور یا تعویض با XBOX 360

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
با سلام.
دوستان یک عدد PS3 Slim 120 GB هستش که کپی خور میباشد.فرمویرش هم 3.55 هست.این دستگاه مال یکی از دوستان من هستش که ایشون خارج از بازیسنتر هستن.این دستگاه مدت 2 ماه هست که خریداری شده و زیاد هم باهاش کار نشده و از نظر فیزیکی و سالم بودن هیچ گونه مشکلی نداره و کاملا سالم هستش.کنسول به همراه وسایل اصلی خودش به همراه جعبه فروخته میشه.از همه لحاظ هیچ فرقی با روز اولش نداره و با آک مو نمیزنه.
در ضمن روی هارد داخلی کنسول هم تعدادی بازی هستش.(بازی زیاد هست توش بیشتر هم انحصاری هستن
مثل Uncharted 2 و Infamous 2 و Heavy Rain و Metal Gear و Fifa 11 و Killzone 3)

ریجنش هم پال هست.به همراه دو دسته.یکی SIXAXIS و یکی هم Dualshock

کسانی که خریدار واقعی هستن میتونن PM بدن و قیمت پیشنهادیشون رو بدن.

در ضمن این دستگاه با یک عدد Xbox 360 Slim هم تعویض میشه.کسانی که تعویض میکنند هم میتونن PM بدن.

تحویل حضوری در اهواز و برای شهرستان ها و یا تهران هم ارسال میشه.
دوستان فراموش کردم بگم که بازی Ridge Racer هم به همراهش داده میشه(اوریجینال به عنوان دیسک بوت(البته به قول بچه ها))

این هم عکس های دستگاه:

http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=19933&stc=1&d=1318442288
http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=19935&stc=1&d=1318442288
http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=19934&stc=1&d=1318442288

Attachments

• Back.jpg
    Back.jpg
    44.7 KB · مشاهده: 58
  • Front.jpg
    Front.jpg
    45.2 KB · مشاهده: 45
  • Up.jpg
    Up.jpg
    34.8 KB · مشاهده: 46
آخرین ویرایش:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
دوستان فراموش کردم بگم که بازی Ridge Racer هم به همراهش داده میشه(اوریجینال به عنوان دیسک بوت(البته به قول بچه ها))
قیمت پایه ای مد نظرم نیست شما پیشنهاد بدین حالا چه 1000 تومن ... تا من ببینم چی میشه.
دوستانی هم که تعویض میکنن لطفا شرایط دستگاهشون رو کامل بنویسن

Special Sir

کاربر سایت
Oct 8, 2011
4
نام
Nima
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز من یه آرکید در حد آک دارم و خداییش 9ماه باش کار کردم و خیلی نوعه
الانم میخوام بفروشمش یه ps3 بگیرم اگه مایلی من با 2تا دسته و 30و40تا بازیش تعویض میکنم

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
دوست عزیز من یه آرکید در حد آک دارم و خداییش 9ماه باش کار کردم و خیلی نوعه
الانم میخوام بفروشمش یه ps3 بگیرم اگه مایلی من با 2تا دسته و 30و40تا بازیش تعویض میکنم

رفیق من دنبال Slim هستم.شرمنده

داداش به رفیقت بگو مهدی:d 310 میخره جیرینگی;)
جدی گفتما

چشم دوست عزیز فعلا شما بالاترین قیمت رو دادین البته یکی از دوستان 300 تومان پیشنهاد دادن.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
Rating - 100%
82   0   0
تو چنتا ps3 میخوای داشته باشی پسر ! مگه نداری ؟!!!

بزار ماکه کنسولمون رو از دست دادیم بخریم
سلام همشهری
من که یدونه 40 گیگ زرد:d شده دارم.یکی از دوستام چند وقته بهم سپرده تو این رنج قیمت منم گفتم شاید معامله شد
بعدشم شما که پلی 3 رو از دست ندادی که.مگه نفروختیش؟
در کل اقا من اون قیمت حضوری ازت خریدارم اگه تهران باشی

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
من که نوشتم! حضوری فقط توی اهواز امکانپذیر هستش.برای بقیه ی جاها پست میکنم.قیمت پایه هم 320 در نظر میگیرم چون واقعا دستگاه تمیزه و این دوست من میخواد یه 360 بگیره ولی اگه دیدم پیشنهادها به حد مورد انتظار نرسید کلا بیخیالش میشم.
اگر هم اعتماد ندارید کافیه برین توی پروفایلم و تاپیک های ایجاد شده رو ببینید.من حدود 100 تا جنس تا حالا از توی این انجمن خرید و فروش کردم بدون اغراق.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Rating - 0%
0   0   0
قبلا هم گفته بودم یه X360آرکید دارم +وسایل جانبی تعویض میکنم با PS3 اگه خواستی که p.m بده عکس هم میزارم اگه نخواستی که هیچ.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
آپدیت : شرایط تغییر کرد.یه دسته ی SIXAXIS هم اضافه شد یعنی به همراه دو دسته هست.

با دو تا از دوستان قول و قرارشم گذاشتیم ولی مثل اینکه ما رو علاف گیر اوردن و سرکار بودیم.کلا تو این هفته همش سر کار بودم توی همه ی تاپیک های فروشم)x
فقط خریداران واقعی PM بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر