فروش کابل VGA کنسول Xbox360

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
Rating - 0%
0   0   0
اجناس زیر به فروش می رسند :
----------------------------------

1- کابل VGA مارک REAL اصل همراه با جعبه تقریبا آکبند به قیمت 30.000 تومان

2- ترانس 110 به 220 ولت 500 وات مارک NEW TRANS به قیمت 15.000 تومان

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
Rating - 0%
0   0   0
اگر دوتا رو با هم 35 هزار تومان میدی من میخواهم ضمنا کارکردشون چقدره اگه میتونی عکسم بذار
این لوازم برای من نیست و قیمت رو دوستم عنوان کرده و من هم فکر نمی کنم که بالا گفته باشه . حدود 20 روز پیش یک کنسول XBox360 NTSC UC به همراه این دو قطعه برای یکی از دوستانم خریدم. پدرش بمناسبت عید یک LCD TV سامسونگ خریده و دیگر احتیاجی به این کابل VGA نداره و خودش هم یک پاور 220 ولت از روی یک کنسول سه چراغ پیدا کرده و خریده و دیگه احتیاجی به این ترانس هم عملا نداره (اگر کسی پاور ارجینال کنسول NTSC UC رو که 110 ولت است رو هم خواست این رو هم می فروشه.;))
لازم به ذکر است که این کابل VGA مارک REAL اصل است و از اون کابل های Dragon نیست که داخل پک REAL می فروشند.

قيمتات يكم بالاست
اگه بالاست شما نخر..

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
Rating - 100%
2   0   0
قیمت اخرت چند هست اقای marco250 و اگر واقعا 20 روز کار کرده من میخرم من برای خرید عجله دارم اگر زودتر جواب بدی ممنونت میشم قیمت اخرمم بین 35 تا 40 هزار تومان ضمنا اگر تهران هستی ازت میخرم اگر شهرستان هستی که هیچی

آخرین ویرایش:

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
Rating - 0%
0   0   0
قیمت اخرت چند هست اقای marco250 و اگر واقعا 20 روز کار کرده من میخرم من برای خرید عجله دارم اگر زودتر جواب بدی ممنونت میشم قیمت اخرمم بین 35 تا 40 هزار تومان ضمنا اگر تهران هستی ازت میخرم اگر شهرستان هستی که هیچی

این قیمت رو همانطور که گفتم دوستم عنوان کرده و متاسفانه پایین تر هم قبول نمی کنه.
من این وسط نه سر پیازم و نه تهش ;) ولی خداییش این لوازم رو هر کس ببینه متوجه خواهد شد که فرقی با آکبند ندارن.
دوستم ایام عید مسافرت هستش و بهمین علت لوازمش رو پیش من گذاشته که اگر تو این ایام کسی خریدار بود بفروشمش بره.
من تهران هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر