فروش يك كنسول XBOX360 Elite أكبند

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
Rating - 0%
0   0   0
ببخشید که این چند وقته نتونستم تو سایت بیام.
آخرین قیمتی که برای این کنسول پیشنهاد شده 625.000 تومان است و خواهشا قیمت رو پایین تر اعلام نکنید چون همانطور که گفتم روی این قیمت مشتری نقدی دارم .
و چند نکته است که باید بهش اشاره کنم:
1- همانطور که گفتم با توجه به LOT No. 801 و 175 وات بودن PS این کنسول , مادر برد این کنسول به احتمال 100% فالکون است. (کنسول های وارداتی رو که من هفته پیش توی توپخونه چک کردم اکثرا قدیمی تر هستند و مادر بردشون فالکون نیستند.)
2- تاریخ تولید این کنسول با توجه به LOT No مربوط به ژانویه 2008 است.
3- این کنسول داخل سلفون اصلی شرکت است و هنوز باز و کپی خور نشده و با توجه به درایو BenQ , خریدار خیلی راحت می تونه اونو خودش کپی خور کنه و یا اگر خواست من این کنسول رو جلوی خود خریدار باز می کنم که از آکبند بودن آن مطمئن باشه و چند ساعت بعد آن رو کپی خور تحویلش می دهم.

narsin

کاربر سایت
Mar 29, 2008
80
Rating - 0%
0   0   0
ps2 مدل 77004 کارتون پلمپ نو فوری فروشی
slime مشکی
کنسول اصلی میباشد و استوک نیست وسریال آن با کارتون یکی است.
(به دلیل نداشتن 50 پست در اینجا مطرح شد).

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
آخرین قیمتی که برای این کنسول پیشنهاد شده 625.000 تومان است و خواهشا قیمت رو پایین تر اعلام نکنید چون همانطور که گفتم روی این قیمت مشتری نقدی دارم .
اگه مشتری نقدی داری چرا ردش نمی کنی ؟
قیمتش تو بازار چنده اونوقت ؟

ps2 مدل 77004 کارتون پلمپ نو فوری فروشی
slime مشکی
کنسول اصلی میباشد و استوک نیست وسریال آن با کارتون یکی است.
(به دلیل نداشتن 50 پست در اینجا مطرح شد).
شما هم بهتره یه قیمت بدی.. اینطوری فکر نکنم کسی ازت بخره..

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
Rating - 0%
0   0   0
اگه مشتری نقدی داری چرا ردش نمی کنی ؟
قیمتش تو بازار چنده اونوقت ؟
قیمت این کنسول (بردش فالکون نبود و پاورش هم 203 وات بود) 10 روز پیش تو پشت شهرداری 650.000 تومان بود .
تا 3 شنبه صبر می کنم اگر بالاتر پیشنهادی نشد به همون قیمت می فروشمش. (شما زیاد غصه اشو نخور چون چیز بنجلی نیست که رو دستم باد کنه و یا اینکه مجبور بشم به قیمت پایین ردش کنم بره.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر