فروش دوربين و 2 تا چيز ديگه !

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
Rating - 100%
6   0   0
سلام
من يك دوربين سوني سايبر شات دارم كه مي خوام اونو بفروشم . مدل دوربين h5 هست . دوربينو پارسال خريدم به خاطر اندازش شايد 4-5 بار بيشتر ازش استفاده نكردم .
مشخصاتش هم براي اونايي كه نميدونن :
7.2 مگاپيكسل وضوح سنسورشه , 12x زوم اپتيكال داره و 50 - 60 x هم زوم هوشمند . iso 1000 هست . و000
به همراه دوربين ا كيف و يك مموري 1 گيگ هم هست .
من خودم يك پاناسونيك كوچيك خريدم و ديگه از اين استفاده نكردم .
دوربين و حدود 250 ميفروشم .
----------------------------------------------------------------------------------------
يك dvd ارجينال فيفا استريت دارم كه اونو به قيمت 25 هزار تومان مي دم . اين dvd فقط 2 بار استفاده شده . يك بار وقتي مي خواستم دستگاهمو تست كنم و يك بارم باهاش 3-4 ساعتي بازي كردم . پلتفرم xbox 360 و ريجن pal . دفترچه هم همراش هست و اصلا خط و خش نداره
----------------------------------------------------------------------------------------
آخرين وسيله هم براي فروش يك كارت tv هست كه از وقتي كارت dvb گرفتم ازش استفاده نمي كنم . اين كارت ورودي ديجيتال و آنالوگ براي كپچر داره + يك كنترل هم همراش هست . مدل dg max gold edition هست . كيفيتش هم حرف نداره . من با يك آنتن سر خود باهاش كار ميكردم . قيمت اينو نميدونم الان چقدره من خودم 80000 تومان گرفتم , حالا خودتون يه پيشنهاد بدين !!

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Rating - 0%
0   0   0
سلام !
استاد یه عکس از خود دوربین و متعلقاتش به همراه هر نوع اطلاعاتی که فکر میکنی موقع فروشش نیازه که بگی رو واسم PM کن !

مرسی و منتظرم ...

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
Rating - 100%
6   0   0
سلام !
استاد یه عکس از خود دوربین و متعلقاتش به همراه هر نوع اطلاعاتی که فکر میکنی موقع فروشش نیازه که بگی رو واسم PM کن !

مرسی و منتظرم ...
عكس دوربين يه سرچ تو اينترنت بزني هست . سعي ميكنم عكس بزارم . الان با گوشيم پست گزاشتم دسترسي ندارم به pc.
دوربين سالمه و تمام مدت تو پارچه ضد رطوبت بوده . هيچ مشكلي داره . تا يك مقداري ميتونم پايين تر قيمت بدم .

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
Rating - 100%
6   0   0
اينم عكسهاي دوربين و كارت tv , از dvd كه ديگه عكس گرفتن نداره !
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر