فروش تعدادی بازی Mass Effect با قیمت خوب

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
Rating - 100%
1   0   0
با سلام
تعدادی بازی Mass Effect روی دیسک Emtec با قاب و کاور با قیمت 5000 تو من به فروش میرسد .
کسانی که مایل به خرید هستند اینجا اعلام کنند و به من PM بدهند .

دوستانی که این بازی رو میخوهند ولی در شهرستان هستند توجه کنند به شهرستان هم فرستاده میشود .فقط تعداد محدوده زودتر اقدام کنید .

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
Rating - 100%
1   0   0
اون موقع که اون پست رو دادم قاب و کاور نداشتم که اونو اضافه کردم ( 600 تومن هزینش شد ) . دوما خودم باید یه سودی ببرم یا نه ؟؟؟ به خاطر 400 تومان گله دارید ؟؟؟؟
سوما روی وریباتیم هم اگه بخواهید میزنم ( توصیه میکنم نخواید چون زیاد فرقی نمیکنه ) .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
Rating - 0%
0   0   0
اقا شما یه شماره حساب ردیف کن من خریدارم اخه اینجوری که نمیشه :((
راست میگه ایمان;) همین کاوه رو دیروز دیدم گفت میخواستم ازش بخرم ولی چون شماره حساب نداشته و باید پول رو پست میکردم پشیمون شده!

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
Rating - 100%
1   0   0
واقعا شرمندم خدایی برام مقدور نیست . بابا حساب باز کردن پول زیاد میخواد منم ندارم .
باور کنید اینطوری هم میشه . مثلا ییک از بچه ها برام فرستاد . عکس قبض پست رو هم برام PM کرد منم امروز صبح با پست پیشتاز براش فرستادم ( با بیمه و بسته بندی محکم که هیچ مشکلی براش پیش نمیاد )

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Rating - 100%
65   0   0
اینطوری که نمیشه ایمان جون...
من و یکی دیگر از بچه های اهواز هم می خواستیم Mass Effect بگیریم ازت ولی منصرف شدیم.چون گذاشتن پول در پاکت پستی حتی با وجود پرداخت حق بیمه پاکت عمل زیادی قدیمی ای است و پست هم گفته که هیچ تضمینی در میان نیست...
مگه یک حساب قرض الحسنه عادی باز کردن چقدر پول میخواد ؟ 5000 تومن که اونم پولی نیست.
شما عوض اینکه همین روال سابق رو ادامه بدهی این کارو بکن تا خدای نکرده مشکلی و دلخوری هایی ایجاد نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر