فروش بازی Watch_Dogs

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
Rating - 100%
4   0   0

سلام بازی Watch Dogs: Signature Edition رو دارم نسخه ی Xbox One هست.همونطور هم که توی عنوان مطرح شده بازی نسخه ی Signature هست که شامل 60 دقیقه گیم پلی اختصاصی و اضافه + ATM Hack Boost + Investigation Bouns هست که کدش هنوز مصرف نشده و در اختیار خریدار قرار میگیره خود بازی هم با آک مو نمیزنه بسیار تمیز دفترچه موجود کدها هم استفاده نشده.هزینه ی ارسال هم با خریدار محترم هست (فکر نکنم بیشتر از 7-8 تومن با تعرفه های جدید پست در بیاد).تهران هم حضوری میتونید بیاید تحویل بگیرید.

تعویض هم فقط با Wolfenestein: The New Order
قیمت مقطوع 170 هزارتومان

پ.ن: در مورد نام کاربری هم نام کاربری من قبلاً تو این انجمن MirzaSaman33 بوده که میتونید با مراجعه به پروفایلم ببینید ، فروش به غیر ازاینجا توی فرو پرشین تولز (فروش بازی Watch Dogs: Signature Edition نسخه ی Xbox One - بیا تو قیمت رو ببینی پشیمون نمیشی! | انجمنهای پرشین تولز) هم ادامه داره!

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز بیا و با Tomb Raider عوض کن! من حتی حاضرم پس از مدتی، اگر خواستی دوباره واچ داگز رو بهت بدم! یکی دو ماه داشته باشم و دوباره با هم عوض کنیم! من هم تهران هستم و اگر تمایل داشتی تشریف بیار محل کارم و اونجا عوض کنیم. این تعویض کردن‌ها رو همیشه هم می‌شه انجام بدیم بدون اینکه دیسک‌ها بخواد کلا جابجا بشه! رسما به همدیگه بازی به صورت امانتی قرض بدیم و دوباره پس بگیریم!

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
Rating - 100%
4   0   0
دوست عزیز بیا و با Tomb Raider عوض کن! من حتی حاضرم پس از مدتی، اگر خواستی دوباره واچ داگز رو بهت بدم! یکی دو ماه داشته باشم و دوباره با هم عوض کنیم! من هم تهران هستم و اگر تمایل داشتی تشریف بیار محل کارم و اونجا عوض کنیم. این تعویض کردن‌ها رو همیشه هم می‌شه انجام بدیم بدون اینکه دیسک‌ها بخواد کلا جابجا بشه! رسما به همدیگه بازی به صورت امانتی قرض بدیم و دوباره پس بگیریم!
والا TR رو رفتم یه دور ، بازیی نیست که بخوام دوباره کلی پول بابتش بدم و بازی کنم ، متاسفانه طی این دو هفته هم به دلیل مشکلی خونه نشینم اگر بازی فروش نرفت بروی چشم بازی ها رو برای مدتی عوض میکنیم باهم!
برای تعویض هم بیشتر بازی Wolfenestein: The New Order مدنظرم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر