فرمت هایی که 360 تا الان می خواند

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا من این رو آپدیت کردم اما پس چرا VCD رو پخش نکرد؟! باز هم مثل همیشه...

لطفا فوری راهنمایی کنید
ممنون ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا من این رو آپدیت کردم اما پس چرا VCD رو پخش نکرد؟! باز هم مثل همیشه...

لطفا فوری راهنمایی کنید
ممنون ;)
مگه جایی گفته بودن که این آپدیت قراره VCD پخش کنه که شما می گی چرا پخش نکرد؟
همانطور که قبلا گفتم و در صفحه اول این تاپیک هم هست ولی انگار شما نخوندی VCD یک فرمت منسوخ شده به حساب میاد و هیچ player جدیدی اونو پشتیبانی نمی کنه چه برسه به کنسول های بازی.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

مگه divX همراه با آپدیت پاییزی نیومده ؟ این پاییز کیه ؟! تاریخ کنسول من 12/2007 هست ولی divX پخش نمیکنه ...
آپدیتیم که با بازی شده مال gta بود یعنی اولین دیسکی که توش گزاشتم و با burnout و بازیای دیگه آپدیت نیومد .

قیمت این اکنت گلدی که واسه آپدیت آنلاین باید بسوزونم چقده ؟ شاید بیخیالش شدم ! :p

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
درود

مگه divX همراه با آپدیت پاییزی نیومده ؟ این پاییز کیه ؟! تاریخ کنسول من 12/2007 هست ولی divX پخش نمیکنه ...
آپدیتیم که با بازی شده مال gta بود یعنی اولین دیسکی که توش گزاشتم و با burnout و بازیای دیگه آپدیت نیومد .

قیمت این اکنت گلدی که واسه آپدیت آنلاین باید بسوزونم چقده ؟ شاید بیخیالش شدم ! :p
شما يه ديسك Divx تو دستگاه بذار، بعد وصل شو به Live ، بعد برو تو Media و سعي كن فيلم هات رو پخش كني، اگه درست به Live وصل شده باشي همون موقع شروع ميكنه به دانلود آپديت براي پخش Divx.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
می تونی یه اکانت توی XBox.Com بسازی و اون رو توی کنسولت Recover کنی.بعد می تونی از اکانت Silver ش استفاده کنی و اکانت Gold بمونه... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر