فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام دوست خوبم آقا طاهر
من سیو یا رمز بازی skyrim برای xbox 360 رو میخوام اگه دارید لطف کنید یا راه بدست آوردنشو بهم بگید
خیلی خیلی فوری
ممنونم

zelzeleh

کاربر سایت
May 3, 2012
43
سلام به دوستان عزیز....اگه میشه و لطف میکنید سیو بازی mafia2 قسمت chapter 11 رو واسه pc میخوام....دم همگی گرم....ممنون میشم واسم بذارین.

این اولین پستم هست که دارم توی انجمن بازی سنتر میزنم پس لطفا دوستان کمکم کنن و این سیو رو واسم بذارن... اگر کسی این سیو رو گذاشت بی زحمت هم بگه که چه جوری این سیو رو با سیو قبلی جابجا کنیم....شرمنده من تازه واردم هنوز خیلی راه نیفتادم...بازم ممنون

آخرین ویرایش:

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
سلام سیو وکد تقلب بازی رزیدنت اویل 4 میخواستم ممنون

دانلود:

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 PM ارسال شده بود ----------

batman lego pc

دانلود سیو بازی بتمن (لـگو):

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

سیو GTA 5 برای PC مرحله آخر!!!
کلا بازی تموم شده باشه
ممنون

کسی هست که سیو بازی GT5 رو داشته باشه به مسابقات 24 ساعتش رسیدم خیلی مشکل شده #:-s

دانلود سیو Grand Theft Auto 4 :

دانلود 2 سیو مختلف و کامل از Grand Theft Auto: San Andreas :
SanAndreas unlock all cities

SanAndreassavegame

نقشه کامل با جزئیات کامل:
secret locations map

رمز: wWw.asRoma.it.tt

دانلود 3 سیو مختلف و کامل Grand Theft Auto: Vice City (به همراه کدها و نکات):

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام به دوستان عزیز....اگه میشه و لطف میکنید سیو بازی mafia2 قسمت chapter 11 رو واسه pc میخوام....دم همگی گرم....ممنون میشم واسم بذارین.

این اولین پستم هست که دارم توی انجمن بازی سنتر میزنم پس لطفا دوستان کمکم کنن و این سیو رو واسم بذارن... اگر کسی این سیو رو گذاشت بی زحمت هم بگه که چه جوری این سیو رو با سیو قبلی جابجا کنیم....شرمنده من تازه واردم هنوز خیلی راه نیفتادم...بازم ممنون

سلام...
دوست عزیز به بازی سنتر خوش اومدی...

سیو های بازی مافیا2 را برات آپلود کردم ( تمامی مراحل + سیو 100% بازی ):

دانلود:

توضیحات:
ویندوز 7 (خانگی):
اینجا
my documents/my games/Mafia II
یا بطور کلی بخوام بگم اینجا:
C:/Users/AppData/Local/2K Games/Mafia 2/Saves

ویندوز 7 (نسخه ultimate):
C:\Users\D4V1D\AppData\Local\2K Games

رمز: wWw.asRoma.it.tt

موفق باشی...

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
سلام دوستان من یه سیو میخوام واسه بازی آلن ویک که همه Manuscript هاش باز شده باشه (نسخه PC) ممنون از دوستان

آخرین ویرایش:

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
سلام دوستان من یه سیو میخوام واسه بازی آلن ویک که همه Manuscript هاش باز شده باشه (نسخه PC) ممنون از دوستان
نبود?
آقا لطفا یکی جواب ما رو بده...

سلام، من دو تا سیو از Alan Wake دارم در 1فایل برای شما قرار دادم... :
ببخشید دیرشد!;)

---------- نوشته در 06:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

نکته در مورد این سیوها:
مایکروسافت مسائل امنیتی زیاد و پیچیده ای را در ویندوزهای ایکس پی، ویستا و همین طور ســـون درضمینه سیو بازی Alan Wake لحاظ کرده است! :

برای استفاده از سیو 1:

فایل 4D530805 را در داخل فولدر زیر ریخته... :
C:\My Documents\Remedy\AlanWake برای ویندوز ایکس پی...

برای ویندوز سون:
C:\Users\\Documents\Remedy\AlanWake
یا
C:\Users\\AppData\Local\SKIDROW(numbers)\Storage\save

savegame_aw1 را در مسیر زیر کپی کنید... :
Documents\Remedy\Alanawake

2. برای استفاده از فایل 2 و فایل های دریافتی دیگری که از اینترنت شاید دریافت کرده باشید...:

فایل مربوطه را در مسیر زیر کپی کنید... :
C:\Users\Z...\AppData\Local\SKIDROW
С:\Documents and Settings\Z...\Local Settings\Application Data\SKIDROW

Z... = همان یوزر ویندوز شما...

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
ممنون دوست عزیز که جواب دادید اما من طی این هفت سالی که اینترنت دارم تا به حال هیچ وقت نتونستم از آپلود سنترهایی که اجازه رزیوم نمیدن فایل دانلود کنم حتی ده کیلوبایت الان این لینکی که شما دادی روی پنج کیلو بایت توقف میکنه و صرعت صفر میشه و دیگه نمیشه کاریش کرد غیر از این که ری استارت کنی که بازم همون آش و همون کاسس لطفا اگه ممکنه توی آپلود سنتری که اجازه رزیوم بده و شیلتر هم نباشه آپلود کنید مثلا مدیا فایر, تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر