فارسی سازی opl برای پلی استیشن 2

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
به به، حتما توی برناممه یکی بسازم...
باید ببینم اینجا کجا چاپ میکنن بردش رو که بدم انجام بدن...
اگه شما زودتر کردید و تست کردید اینجا هم بگید چطوره.
این هم روش ساخت نسخه دست ساز هستش

روش ساخت MX4SIO برای پلی استیشن 2 بصورت آسان

عکس های نسخه دست ساز خودم هم داخلشه.
نسخه جدید opl اومد خبر بده که برم تو کارش

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,530
نام
محمدقاسم
سلام دوستان عزیز 🌹
ExFat تو محیط PS2 جواب نمیده.
Zso هم هنوز جای کار داره،اکثرا بازی ها کار نمی کنن،و در واقع کار همون Rip Iso رو داخل USB UTIL انجام میده.
الان هم باید دوباره ۱۰۰ گیگ بازی رو تبدیل کنم بریزم تو فلش دوباره 😁

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
چاپ کردنش که کاری نداره. تو واتزاپ پیغام بده. بهت یاد میدم. شماره من تو سایتم هستش
ممنون، برای چاپ کردنش که فکر کنم باید بدم جایی که دستگاه مورد نیازش رو داشته باشه...
یا نکنه منظورتون همون استفاده از یک مموری کارت آماده و rewire کردنش برای خواندن از روی sd card ـه؟ مثل همون پستی که گذاشتید..؟

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سلام دوستان عزیز 🌹
ExFat تو محیط PS2 جواب نمیده.
Zso هم هنوز جای کار داره،اکثرا بازی ها کار نمی کنن،و در واقع کار همون Rip Iso رو داخل USB UTIL انجام میده.
الان هم باید دوباره ۱۰۰ گیگ بازی رو تبدیل کنم بریزم تو فلش دوباره 😁
چه بد... توی محیط ps2 جواب نده ضدحاله... عادت کرده بودیم به صفحه بوت مودچیپ...
راجب اون zso هم آره، شنیده بودم برای بعضی بازی ها جواب نمیده فعلا... (خودت تبدیل کردی یا آماده ریختی؟)
خوب چرا یه فلش خالی تست نکردی که انقدر اذیت نشی 🥲😂
ممنون از اطلاعات.

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,530
نام
محمدقاسم
چه بد... توی محیط ps2 جواب نده ضدحاله... عادت کرده بودیم به صفحه بوت مودچیپ...
راجب اون zso هم آره، شنیده بودم برای بعضی بازی ها جواب نمیده فعلا... (خودت تبدیل کردی یا آماده ریختی؟)
خوب چرا یه فلش خالی تست نکردی که انقدر اذیت نشی 🥲😂
ممنون از اطلاعات.
آره واقعا ، من مموریم جا نداره fmcb یا فورتانا نصب کنم.
Zso هم بدرد نخوره اصن،بازی رچت و کلنک 3 رو می‌کنه 300 مگ بعد انتظار هم داشته باشیم اجرا شه؟
خودم تبدیل کردم با OPL Manager،لامصب خیلی خیلی کنده،1 ظهر زدم که تبدیل شه،4 بامداد تموم شد.آخرم کار نکرد،دو تا بازی هم تبدیل نکرد
فلش خالی نداشتم وگرنه حتما تست میکردم😉

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
ممنون، برای چاپ کردنش که فکر کنم باید بدم جایی که دستگاه مورد نیازش رو داشته باشه...
یا نکنه منظورتون همون استفاده از یک مموری کارت آماده و rewire کردنش برای خواندن از روی sd card ـه؟ مثل همون پستی که گذاشتید..؟
برای چاپ فیبر دستگاه نمیخواد اصلا. شما با من تماس بگیر تا توضیح بدم. کار ساده ای هستش. با همون وسایل دم دستت میتونی فیبر چاپ کنی

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
خوب دوستان، طبق گفته خود Jay-Jay بنظر توسعه و آپدیت OPL DB کامل متوقف شده (شاید برای همیشه) منبع
که البته چیز ناراحت کننده ایی نیست، تنها برتریت OPL DB بنظرم همون صفحه اختصاصی بازی های PS1 بود، توی OPL اصلی هم اضافه کردن بازی های PS1 آسونه و فقط چند مرحله اضافه داره... (کسی نیاز داشت بگه که تاپیک اجرای بازی های PS1 از روی USB و SMB رو آپدیت کنم برای OPL اصلی)
همه دیگه باید تغییر بدن به همون نسخه رسمی.

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سلام ببخشید میشه اسم بازی ها رو هم فارسی کرد با usb util؟
فعلا نه، کار راحتی نیست... پشتیبانی RTL توی opl کامل نیست، به همین خاطر یکم سخته
یه صحبت هایی بود قبلا راجب این موضوع بین توسعه دهندگان OPL (که پشتیبانی درست RTL اضافه کنن) ولی بنظر نتیجه نرسیده هنوز...

sadegh_mamezadeh

کاربر سایت
Aug 26, 2022
15
ممنون حتمأ امتحانش میکنم
داداش منم یک تِم بنامps4 theme opl,, دانلود کردم زبان فارسی رو انتخاب میکنم از داخل فلشم زبان فارسی رو مربع مربع اشکال هندسی مربعی میاره به جای نوشته...مُنتها من این فونت و زبان فارسی رو تو پوشه lan اکسترکت کردم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
داداش منم یک تِم بنامps4 theme opl,, دانلود کردم زبان فارسی رو انتخاب میکنم از داخل فلشم زبان فارسی رو مربع مربع اشکال هندسی مربعی میاره به جای نوشته...مُنتها من این فونت و زبان فارسی رو تو پوشه lan اکسترکت ک
بعضی از تم ها با فونت فارسی ناسازگار

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
داداش منم یک تِم بنامps4 theme opl,, دانلود کردم زبان فارسی رو انتخاب میکنم از داخل فلشم زبان فارسی رو مربع مربع اشکال هندسی مربعی میاره به جای نوشته...مُنتها من این فونت و زبان فارسی رو تو پوشه lan اکسترکت کردم
مشکل از اینه که بعضی از تم ها فونت اختصاصی خودشون رو اعمال می‌کنن، به همین خاطر اگه اون فونت کاراکترهای فارسی رو نداشته باشه درست نشون نمی‌ده...
راه حل فیکسش اینه که برید داخل فولدر تم و فونتش رو با فونت زبان جایگزین کنید. (نمی‌دونید چطوره اینجا ارسال کنید، ویرایش میکنم)

آخرین ویرایش:

sadegh_mamezadeh

کاربر سایت
Aug 26, 2022
15
مشکل از اینه که بعضی از تم ها فونت اختصاصی خودشون رو اعمال می‌کنن، به همین خاطر اگه اون فونت کاراکترهای فارسی رو نداشته باشه درست نشون نمی‌ده...
راه حل فیکسش اینه که برید داخل فولدر تم و فونتش رو با فونت زبان جایگزین کنید. (نمی‌دونید چطوره اینجا ارسال کنید، ویرایش میکنم)
آره داداش ممنونم،رفتم و فونتهای داخل تِم هارو حذف کردم و فونتهای فارسی ریختم و جواب داد و منو و تنظیمات و ...فارسی سازی شد👍😊♥️

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر