فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوبله اي بازي نسخه پي سي اش اومده! مدرن دوبلش كرده

اوني كه مدرن داده بيرون فقط دوبله هست. ولي ما هم دوبله و هم اديت و فارسي مي كنيم. در ضمن ما نسخه ايكس باكس رو داريم فارسي مي كنيم.

کارتون درسته ,دمتون گرم, فارسی کردن pes دیگه 100% عملیه؟

خواهش مي كنيم. بله.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
الان بازی دوبله یشما اومده؟تگه بگیرم دستگام بن نمیشه مثل فورزا 4 ؟اگه اومده کجا این بازی رو دارن؟

نه دوست عزيز هنوز كارمون تموم نشده. فقط 1 روزه استارت رو زديم! بازي اي كه مجوز از وزارت ارشاد داشته باشه كه مشكلي درش نيست.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوستان، ما نمي تونيم خيلي سريع بازي رو تحويل بديم! بايد صبور باشيد. چون بيش از 10.000 ديالوگ داره!! به غير از اون خيلي هم وقت مي بره تا فارسي سازي شه!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان، ما نمي تونيم خيلي سريع بازي رو تحويل بديم! بايد صبور باشيد. چون بيش از 10.000 ديالوگ داره!! به غير از اون خيلي هم وقت مي بره تا فارسي سازي شه!
دستتون درد نکنه اما داداش به نظرم وقت میذاشتی رو بازی های دیگه مثل بازی LA noire یا بازی مثل COD mw3 یا BF 3 بهتر بود! ماندگار تر میشد.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دستتون درد نکنه اما داداش به نظرم وقت میذاشتی رو بازی های دیگه مثل بازی LA noire یا بازی مثل COD mw3 یا BF 3 بهتر بود! ماندگار تر میشد.
la. noir رو كه قصد داشتيم ولي نشد! mw3 هم مي خواستيم دوبله كنيم، ولي بعضي از دوستان گفتند كه ارزشش رو نداره كه دوبله شه چون همه اين بازي رو تا ميايد دوبله كنيد تموم مي كنن! ما هم مي دونستيم كه اين بازي بازار خوبي نداره! bf3 كه اصلا بهش مجوز نمي دن!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
سلام به دوستان اديتور!!!!!!!!!!!!!!
يادش بخير يه زماني ما هم تو كار اديت بوديم!
از PES 6 شروع كردم و عكس پشت ضميمه رو عكس خودم گذاشتم!!!!!!!!!!
نميدونيد چه ذووووووقي كردم
همون ذوق باعث شد تا PES 2010 برم
الانم راحت ميتونم PES 12 رو اديت كنم
اما متاسفانه از PES 10 به بعد رو روي ايكس باكس بازي كردم و فهميدم اديت رو بازي XBOX كار حضرت فيله!!!!!1
توي PC كه خيلي راحت با يه كيتسرور همرو اديت ميكني!!!!!!!
اما ايكس باكس...............
حالا بگذريم..
يكسري رفتم يه سي دي PES 11 مثلا اديت شده رو مال به شركت كلاه بردار(اسمشو نميارم) گرفتم اونم به مبلغ 5000
رفتيم سي دي رو نصب كرديم نتنها گزارش فارسي اش كلا 5 دقيقه حرف ميزد و خيلي رو اعصاب بود(اصلا حرف نميزد!!!!!!!!!!!!)تيم هايي ايراني كه قرار بود باشن هم حتي اسمشو درست نكرده بودن!!
نمي دونم مشكل از من بودده يا جاي ديگه اي
خلاصه....................لپ كلامم با شما بود كه اگه يه بازي ميديد بيرون كامل باشه
اميدوارم كارتون رونق بگيره.....................

M4hd1

کاربر سایت
Sep 17, 2009
155
نام
Meiti
دیالوگ هم خودتون اضافه کنید به بازی،مثلا وقتی فردوسی پور میگه <<چـه میـکنه این بازیکن...:d>>گزارش رو جالب میکنه.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام به دوستان اديتور!!!!!!!!!!!!!!
يادش بخير يه زماني ما هم تو كار اديت بوديم!
از PES 6 شروع كردم و عكس پشت ضميمه رو عكس خودم گذاشتم!!!!!!!!!!
نميدونيد چه ذووووووقي كردم
همون ذوق باعث شد تا PES 2010 برم
الانم راحت ميتونم PES 12 رو اديت كنم
اما متاسفانه از PES 10 به بعد رو روي ايكس باكس بازي كردم و فهميدم اديت رو بازي XBOX كار حضرت فيله!!!!!1
توي PC كه خيلي راحت با يه كيتسرور همرو اديت ميكني!!!!!!!
اما ايكس باكس...............
حالا بگذريم..
يكسري رفتم يه سي دي PES 11 مثلا اديت شده رو مال به شركت كلاه بردار(اسمشو نميارم) گرفتم اونم به مبلغ 5000
رفتيم سي دي رو نصب كرديم نتنها گزارش فارسي اش كلا 5 دقيقه حرف ميزد و خيلي رو اعصاب بود(اصلا حرف نميزد!!!!!!!!!!!!)تيم هايي ايراني كه قرار بود باشن هم حتي اسمشو درست نكرده بودن!!
نمي دونم مشكل از من بودده يا جاي ديگه اي
خلاصه....................لپ كلامم با شما بود كه اگه يه بازي ميديد بيرون كامل باشه
اميدوارم كارتون رونق بگيره.....................

بله حق با شماست. هيچ شركتي بازي رو كامل گزارش فارسي نمي كنه! فقط ما داريم اينكارو مي كنيم. بله من هم با شما وافقم، چون كل ديالوگ هاشون 5 دقيقه بيشتر نيست در حالي كه بيش از 10.000 ديالوگ داره! ولي ما داريم 10.000 ديالوگ رو كاملا فارسي مي كنيم. الان گزارش فارسي PES 12 براي پي سي اومده. ولي شايد 100 تاش هم فارسي نكرده باشن و بقيش رو هم حذف كردن كه بگن ما كامل فارسي كرديم! اينا اينكارو مي كنن تا سريع بازي رو بدن بيرون وگرنه اگر بخوان كاملش رو بدن بيرون تا 3 الي 4 ماه ديگه وقت مي بره.

---------- نوشته در 03:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

دیالوگ هم خودتون اضافه کنید به بازی،مثلا وقتی فردوسی پور میگه <<چـه میـکنه این بازیکن...:d>>گزارش رو جالب میکنه.

متاسفانه امكان اضافه كردن ديالوگ براي ما مقدور نيست!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من که بی صبرانه منتظرم

ممنون از شما دوستان که به ایرانی بودن افتخار میکنید

حالا بگو چه ربطی داشت

خيلي ممنونيم از شما. خواهش مي كنيم.

ربطش رو شما مشخص مي كنيد نا ما! ( من به شخصه كه همچين فكر نكردم ) :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند