فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
این نظرمون تایید میشه ولی قبلی که ه ظررتون بود تایید نمیشد ؟؟!!!:d در کل حرف حق رو بایس قبول داشت ;)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
این نظرمون تایید میشه ولی قبلی که ه ظررتون بود تایید نمیشد ؟؟!!!:d در کل حرف حق رو بایس قبول داشت ;)

نظري كه قبلا داده بوديد بسيار بسيار بي ربط بود و تاپيك رو به مسخرگي گرفته بوديد!

---------- نوشته در 01:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 PM ارسال شده بود ----------

صدای گوینده جدیده چطوریه؟
یه تستی ازش دارید بزارید؟

http://forum.bazicenter.com/thread52888/page10/#post1776957

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نگید این حرفو چون نظر قبلی نظر من نبود فقط نظر اکثریت اینجوری بود حالا شما بگید اگه حق با من و بقیه نبود چرا گوینده رو عوض کردید ؟؟!! پس قبول کنید که گوینده قبل اینکاره نبود ;) اما این گوینده خیلی عالی تره

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
نگید این حرفو چون نظر قبلی نظر من نبود فقط نظر اکثریت اینجوری بود حالا شما بگید اگه حق با من و بقیه نبود چرا گوینده رو عوض کردید ؟؟!! پس قبول کنید که گوینده قبل اینکاره نبود ;) اما این گوینده خیلی عالی تره

نظر اكثريت اين بود كه صدا مناسب نبود و بد بود، اما نظر شما اين بود كه مثل افغاني ها بود!! در حالي كه اين فقط نظر شما بود نه اكثريت! پس نگيد كه اكثريت نظر من رو داشتن. بله بنابر درخواست دوستان صدا رو عوض كرديم.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نظر اكثريت اين بود كه صدا مناسب نبود و بد بود، اما نظر شما اين بود كه مثل افغاني ها بود!! در حالي كه اين فقط نظر شما بود نه اكثريت! پس نگيد كه اكثريت نظر من رو داشتن. بله بنابر درخواست دوستان صدا رو عوض كرديم.
اگه پست بعدی رو هم که دادم خونده باشید میدونید که گفتم منظورم لحجش بوده در حالی که خیلیا مشکلشون همون لحجه بود حالا بقیه گفتن لحجه من نوع لحجه رو گفتم چه فرقی داره ؟؟؟!!!!! شما نظراتی که صدای قبلی رو تایید نمیکردن هم میگفتید متوجه نمیشم و اشتباه میکنید و از این حرفا . در کل صدای اینبار عالیه و قطعا موفق خواهید شد ;)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
به دليل اينكه گوينده عوض شده دوباره بايد از اول دوبله رو شروع كنيم و حالا هم شروع نمي شه، چون گوينده سرش شلوغه و همينطور ما، بعدش هم درگير دوبله بازي Section 8 هستيم فعلا.

mahdi-xbox2

کاربر سایت
Feb 26, 2011
4
ميخايد بدين من گزارش كنم؟!
افغاني هستم و صدام دقيقا شبيه افغاني هاست و به لهجه افغاني خودم افتخار ميكنم چون زبان ما جزئي از فرهنگ ماست...

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
به دليل اينكه گوينده عوض شده دوباره بايد از اول دوبله رو شروع كنيم و حالا هم شروع نمي شه، چون گوينده سرش شلوغه و همينطور ما، بعدش هم درگير دوبله بازي Section 8 هستيم فعلا.
به نظرم شما کل بچه های اینجا رو مسخره کردید عزیز :|
دارین section 8 رو دوبله میکنین گزارشگرتون ایراد داشته سرش شلوغه از این حرفا فقط بهونست /:)
اگه تواناییشو دارین بازی بدین بیرون و همه جا جار بزنین ما داریم pes12 فارسی میدیم اگه ندارین لطفا وعده وعید ندین:|
احتمالا تاریخ عرضه نسخه شما مصادف میشه با عرضه pes13

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
به نظرم شما کل بچه های اینجا رو مسخره کردید عزیز :|
دارین section 8 رو دوبله میکنین گزارشگرتون ایراد داشته سرش شلوغه از این حرفا فقط بهونست /:)
اگه تواناییشو دارین بازی بدین بیرون و همه جا جار بزنین ما داریم pes12 فارسی میدیم اگه ندارین لطفا وعده وعید ندین:|
احتمالا تاریخ عرضه نسخه شما مصادف میشه با عرضه pes13

همونطور كه شاهديد هيچ كدوم از دوستان با صداي قبلي موافقت نكردند و مجبور شديم يه صداي ديگه پيدا كنيم و اين صدايي كه انتخاب شده و تاييد شده از دوستان و مديران است، سرشون شلوغه ( نه اينكه كار و زندگي داشته باشن، پروژه هاي زيادي سرشون ريخته! ) اين تقصير ما نيست. بعدشم گزارش اين بازي طول مي كشه، چون اولين دوبله ما از پيس هست، ولي سالهاي بعد سريع عرضه مي شه چون ديالوگ هاي جديد اضافه مي شه و كم هستن. ولي ديالوگ هايي كه الان داريم مي خوايم دوبله كنيم 14300 تا هستن!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
ميخايد بدين من گزارش كنم؟!
افغاني هستم و صدام دقيقا شبيه افغاني هاست و به لهجه افغاني خودم افتخار ميكنم چون زبان ما جزئي از فرهنگ ماست...
دوست عزیز شما مطمئنید یه اکان دیگه ندارید ؟؟؟؟!!!!! از مدیران میخوام چک کنن جواب بدن ضمنا پست اول ما رو هم پاک کنید هر افغانی میاد فکر میکنه توهین کردم اما خواهشت آی دی ایشون رو هم چک کنید چون خیلی تابلو هستش .

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوست عزیز شما مطمئنید یه اکان دیگه ندارید ؟؟؟؟!!!!! از مدیران میخوام چک کنن جواب بدن ضمنا پست اول ما رو هم پاک کنید هر افغانی میاد فکر میکنه توهین کردم اما خواهشت آی دی ایشون رو هم چک کنید چون خیلی تابلو هستش .

:)). بايد ايشون رو از رو آيپي شون پيدا كرد. اره خيلي تابلو مي زنه! اگر هم نمي تونيد آيپيش رو پيدا كنيد بديد من سراغ دارم چند نفر كه كارشون هميناست!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox2

کاربر سایت
Feb 26, 2011
4
:)). بايد ايشون رو از رو آيديشون پيدا كرد. اره خيلي تابلو مي زنه! اگر هم نمي تونيد آيديش رو پيدا كنيد بديد من سراغ دارم چند نفر كه كارشون هميناست!
هي ميخام جواب ندم ميگن اسپم نده نميشه...
از كجا فهميدين من اونم شيطونا...!!!:))
حالا 2 تا آيدي داشتن مگه بده؟؟
اينجا خيلي جالبه برا اون ايدي مشكلي پيش اومد 100 تا پست زدم برا حل مشكلش كسي جواب نداد اما اينجا تا 1 پست زدم به حساب خودشون مچ منو گرفتن!!!
بابا شرلوك هلمز!!!!!!!!!
درضمن مجتبي جان يك سوتي سوپر وحشتناك دادي...=))
مجيد دلبندم اون ID نيست IP هست...=))=)):))=))

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
هي ميخام جواب ندم ميگن اسپم نده نميشه...
از كجا فهميدين من اونم شيطونا...!!!:))
حالا 2 تا آيدي داشتن مگه بده؟؟
اينجا خيلي جالبه برا اون ايدي مشكلي پيش اومد 100 تا پست زدم برا حل مشكلش كسي جواب نداد اما اينجا تا 1 پست زدم به حساب خودشون مچ منو گرفتن!!!
بابا شرلوك هلمز!!!!!!!!!
درضمن مجتبي جان يك سوتي سوپر وحشتناك دادي...=))
مجيد دلبندم اون ID نيست IP هست...=))=)):))=))

ديگه ادامه نديد دوستان، اشتباه لپي بود!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
عزیزان کم خودتو اذیت کنید چه فرقی داره خب از رو آی پی مشخص میشه که این آی دی دومین آی دی یه نفر هست زیاد سر آی دی و آی پی بحث نکنید دلبندان . :d
ضمنا اگه میخواید خیال بقیه هم راحت شه و هی نگن که سر کاریم و از این حرفا که حق هم دارن بهتره بگید گوینده بیان اینجا و تایید کنن که قراره گوینده این بازی بشن ( اگه اشتباه نکنم گوینده جدید آقای هاشمی هستن )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر