عکسgame play شما در xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عکس گیم پلی

من امروز یا فردا چندتا عکس گیم پلی توپ براتون میزارم از شلوغ ترین جاهای Dead Rising.:love: :cheesygri

2h684cx.jpg

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
سلام به همه

یه سوال فنی : چرا وقتی که می تونین از توی سابت های مختلف عکس هایی با کیفیت بالا از این بازی تهیه کنین الکی وقت و انژی خودتون رو برای عکس گرفتن از بازی حروم می کنین ؟

به نظر من بهتره که به جای عکس گرفتن بیاین در مورد محاسن و عیب های بازی ها گرافیک داستان و... بحث کنین تا کسایی مثل من بتونن تصمیم خودشون رو بگیرن که بالاخره 360 بخرن یا منتظر پلی 3 بمونن

:cool: :cool: :cool:

گه بد می گم بگین
dead_rising_large_6.jpg

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
FarCry

سلام به همه

یه سوال فنی : چرا وقتی که می تونین از توی سابت های مختلف عکس هایی با کیفیت بالا از این بازی تهیه کنین الکی وقت و انژی خودتون رو برای عکس گرفتن از بازی حروم می کنین ؟

به نظر من بهتره که به جای عکس گرفتن بیاین در مورد محاسن و عیب های بازی ها گرافیک داستان و... بحث کنین تا کسایی مثل من بتونن تصمیم خودشون رو بگیرن که بالاخره 360 بخرن یا منتظر پلی 3 بمونن

:cool: :cool: :cool:

گه بد می گم بگین
dead_rising_large_6.jpg

Leon راست میگه چون وقتی این همه سایت معتبر بازی عکسهایی از گیم پلی با کیفیت بالا منتشر کردن چرا باید از تلویزیون و مانیتورمون عکس بگیریم.

به همین مناسبت من چند تا عکس از FarCry Insticts Preadator که از نظر گرافیکی موفق نبوده می ذارم تا ببینید با اینکه گرافیکش در حد 360 نبود(اینو از خودم در نمیارم) ولی چقدر خوبه:

931339_20060403_screen001.jpg

931339_20060221_screen007.jpg

DRAGON50

کاربر سایت
May 4, 2006
36
نام
MOHAMMAD
سلام ۲ تا عکس از بازي saints row ميخوام بزارم با دوربين hp که کيفيتش ۳.۲مگا پيکسل هست و از تلويزيونhd panasonic p800 که resolution 1080i هست اگر چه کيفتش باز خيلي خوب در نمياد حجم هر عکس حدود ۱.۵ مگ هست که ميتونيد از دو تا لينک زير بگيريدhttp://www.4shared.com/file/3959151/83551a6c/hpim0280.html? http://www.4shared.com/file/3958904/38e72c7b/hpim0291.html?

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام
میشه در مورد بازی کردن بازی های FPS در 360 توضیح بدید؟؟
منظورم اینکه کلا چه حسی داره؟؟ خوبه؟؟ بده؟؟
همه چیز رو توضیح بدین:love:
بای

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بازی FPS زیاد نداره بیشتر همشون Third Personنن ولی همین Far Cry و Prey میگن خیلی باحاله.

توی سوم شخص هاشم بازی Saints Row که از GTA هم بهتره رو بازی کردم خیلی حال داد ولی GRAW رو که اونم سوم شخص و اول شخص داره(توی اول شخصش تفنگ معلوم نیست) بازی می کنم اعصابم از کنترلش خورد شده.

Prey هم FPS هست و باحاله.

یعنی می تونم بهت بگم که خیلی از PC و PS2 بهتر هست بازی کردن FPS اونم بخاطر مدل دستشه(آنالوگها و کلید های تیر انداریش که به جای R1 مثلا توی PS2 کلید های پایینی LT و RT رو که شکل ماشه ی تفنگ هست رو گذاشتن که خیلی حال میده.:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام.
:cheesygri
یکم بیشتر توضیح بده:blushing:
در ضمن این جملت مشکل داره:
یعنی می تونم بهت بگم که خیلی از PC و PS2 بهتر هست
البته ps2 درسته ولی مطمئن باش هیچ کنترلی نمیتونه به کنترل pc برسه(موس و کیبورد) البته تو بازیهای FPS !!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من خیلی تلاش کردم یه عکس خوب از بازی بگیرم ولی دوربینی که از دوستم گرفتم با اینکه رزلوشن خیلی بالایی داشت ولی اصلا کیفیت خوبی نداشت
خلاصه اینکه بابا ... بیخیال این قضیه بشید برید توی سایت Ign و Gs با خیال راحت عکس ها راببینید ، با همون کیفیتی که من دارم بازی میکنم
==============

امین جان کنترل Pc واقعا راحت تره ولی الان که یه مقدار با 360 بازی کردم میتونم بگم که اگر یه مقدار کنترل سخت باشه در بعضی مواقع لذت بخش تره !!!!
میدونم تعجب میکنی، ولی به خدا نمیخوام چون 360 خریدم طرفداری کنم
فعلا میتونم نظرما در مورد بازیه Gr:aw بگم که کنترل Xbox 360 برای این بازی بهترینه
در صورتی که اولش برام سخت بود
این تجربه را احتمالا خیلی هایی که Xbox 30 خریدند باید داشته باشند
اولش خیلی شاکی بودم که چرا Gr:aw را نمیشه با Mouse بازی کرد
البته اینا مطمین هستم که بازیه Ut2007 را به جز Mouse نمیشه با کنترل 360 یا هر کنترل دیگه ای بازی کرد ، چون واقعا سریعه, Ut تا اینجا (مخصوصا 2004) سرعتی ترین بازی هستش که من دیدم

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام
میبینم که مال دو روز نبودیم دارین فاتح این تاپیک را میخوانید بعد هم این دوستمون یکم Ioپایین نوشته در باره داستان Dead Risingبنویس آخه عزیز من کی گفته این تاپیک مخصوص Dead Rising هست من این تاپیک را زدم که همه فقط گیم پلی بزارن از 360 Wallpapers نخواستم
بعدم اگر شما میتونی برو از همون سایتی که میگی عکس بزار چیکار به تاپیک داری در ضمن از دوستانی که همراهی میکنند و عکس میزارن ممنون

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
بچه ها اصلا نگران نباشيد مايكروسافت فكر همه چيز را كرده . حتما خبر ساخت دسته هاي جديد توسط مايكروسافت را داريد . مايكروسافت در اين دسته ها يا كنترلل هاي جديد از فناوري نينتندو يعني (حسگر جنبشي ) استفاده خواهد كرد ولي نه به اندازه wii ولي حتي قدرت تفكيك دسته هاي wii هم در اندازه ي ماوس pc نيست . خوب اگر خبر داشته باشيد مايكروسافت يك كار خارق العاده روي دسته هاي جديد انجام ميده كه داره به شدت روي انالوگ سمت راست دسته ها كار ميكنه . اين دسته ها را مايكروسافت مخصوص بازي هاي fps ميسازه كه لذت بازي را بسيار زياد ميكنه و گفته شده قدرت تفكيك اين دسته ها به اندازه ي ماوس است كه تير اندازي را بسيار لذت بخش ميكنه ولي خبر مهم اينكه قبل از اين كه دو بازي بسيار بزرگ اينده يعني gers of war و halo3 بيان اين دسته ها وارد بازار خواهند شد و خبر مهم ديگه اينكه شايعه شده بازي halo3 بر مبناي اين دسته هاي جديد ساخته شده ولي اين بازي را با دسته هاي قبلي هم ميتوان انجام داد . پس از xbox360 خودتان لذت ببريد و برايش افتخار كنيد .

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
و صد البته من نمیخوام بحث بیخودی راه بندازم اما این نینتندو از اول نباید یاد بقیه میداد که چه خبره تو این دسته هاش هم سونی و هم مایکروسافت دارن سو استفاده میکنن
و صد البته هر چقدر هم که قدر تفکیک بالایی داشته باشه به موس نمیرسه
fps رو کلا برای pc ساختن:D
حتی دسته های وی هم به کیفیت pc نمیرسه چه برسه به کپی از اون:)
==========================
من خیلی تلاش کردم یه عکس خوب از بازی بگیرم ولی دوربینی که از دوستم گرفتم با اینکه رزلوشن خیلی بالایی داشت ولی اصلا کیفیت خوبی نداشت
به جان خودم پشت تلوزیون یه خروجی تصویر هست!!!
یه بار امتحان کنید!!
(البته همه دوربین ها رو نمیدونم اما مل من به خروجی وصل میکنی تصویر رو صفحه تلوزیون روی دوربین میاد)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
ovis جان این که گفتی مطمئنی حقیقت داره؟؟؟ یعنی منبعی واسش داری؟
اخه من تا حالا هیچ خبری ازش نشنیدم و بچه ها هم هیچی نگفتن:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر