عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بله منم قبول دارم که سونی هیتاچی و پاناسونیک کاملا معتبر هستند و جزو بهترین مارکهای دنیان کس یهم نگفتن که پاناسونیک بی کیفیته !! شما اینطور برداشت کردی
کلا LCD های سونی برترین LCD های حال حاضر هستند مخصوصا این مدلهای جدید که قرار با موتور Bravia Engine 2 عرضه بشه که کلا بازار رو میترکونه
ضمنا فروش محصولات سونی مخصوصا LCD های Full HD سری براویا کم که نشده هیچی خیلی بیشتر هم شده

شما لازم نیست کارشناس بشی

این حرف خودته :

شرکتهایی مثل سامسونگ و پاناسونیک که تکلیفشون معلومه (قیمتهای ارزان و محصولات بی کیفیت)

شما اولا در حد خودت حرف بزن.بعدش هم این که کسی سونی رو بد حساب نکرد اما وضعیت حال حاضرش در بازار خوب نیست.
وقتی طرفدار یه برند هستی نیا اینجا پست بده.من خودم LCD TV از هیچ کدوم از این مارک ها تو خونمون نیست که حتی بخوام بگم چون من فلان دارم پس بهتر از اون یکی برند هست.
حرف هات مال بچه هاست.
شما رو حرف خودت بایست لازم نیست به من پیشنهاد کارشناسی نکردن بدی.

خواهشا دیگه بحث رو هم تمامش کنید تا مدیران برخورد نکردن.
همون برند سونی بهترینه...فقط تمامش کنید.

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
خیلی سعی کردم چیزی نگم ولی نشد .
الآن تو قسمت های دست نخورده سیبری هم مردم می دونن که امروزه نمیشه گفت فلان برند از اون یکی سر تره یا بر عکس !
در ضمن تصویر یه چیز شخصسه اینو تاحالا چند بار گفتم . سیستم چشم شما تصویر رو نسبت به چشم کس دیگه متفاوت می بینه و حتی سلیقه افراد هم تو تصویری که می بینن موثره .
شما الآن اگه سری به سایت های بزرگ یا حتی اونایی که خنزل پنزل الکترونیکی می فروشن بزنین می بینین که پرفروشترین ها هیچ وقت قبضه یک برند نیست .
در ضعف سونی در رسپانس تایم هم شکی نیست . دقیقا به همین خاطر سونی از فروش مانیتور تو دنیا هیچ سهمی نداره . اما در این که صاحب تکنولوژی هست هم شکی نیست ولی این چه ربطی به کیفیت محصول داره نمیفهمم .
در ثانی اینجور تعصب های کورکورانه بین ما ایرانی ریشه ای تاریخی داره . یه عادت بد دیگم که بعضی هامون دارین اینه که زبونمون یه سه چهار ساله نوری جلوی عقلمونه !
و اینکه اصلا اینها چه ربطی به این قسمت داره !

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
هیچی سونی نمیشه کسایی که اینقدر از سونی بد میگن از پایه با سونی مشکل دارن.الان معتبرترین مارک بازار سونی هست.دایی خود من تو جمهوری همه مارک هارو داره سونی توشون یه پادشاهه هم کیفیت ساختش که واقعا بالاست و اگه کسی خلافشو دیده بگه حالا نه اینکه تو 200 تا محصول یکیش خراب دراومد بگید کیفیت اینم پایینه در مقایسه با دیگر مارکها نظر بدید.هم اینکه واقعا قلب تپنده lcd سونی هست
خلاصه اینکه همه مارکها خوبن مخصوصا هیتاچی اما انصافا سونی یه سروگردن از همشون بالاتره

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان فکر کنم این بحث رو تموم کنید بهتره
اگرم دوست دارید ادامه بدیم ببریدش تو تاپیکه خودش
اینجا جاش نیست

آقای رابین هود اصلا خودت میفهمی چی میگی؟
یه جا میگی سامسونگ و غیره متفرقه هستن یه جایه دیگه میگی سامسونگ خریدی؟

شما که از خاله و عموت الگو نگرفتی این مطالبه گهربار رو از کجا درمیاری؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
از کجا میشه فهمید که lcd پیکسل سوزونده؟
البته همونطور که دوستان گفتن بهتر هست تو تاپیک خودش ادامه بدین.
پیکسل وقتی بسوزه کاملاً مشخص میشه ! یک نقطه ی سفید تو مانیتور وقتی روشنش میکنید در صفحه های تیره کاملاً معلوم میشه.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
من نمیفهمم چرا همه سعی دارن با زور حرف خودشونو به بقیه اعمال کنند!!
بابا هر کسی هر مارکی که دوست داره بره بخره حالا یا سونی یا سامسونگ یا هرچی...همشون هم خوب هستند

نکته:سامسونگ بزرگترین تولیدکننده LCD در دنیاست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
اسم تاپیک مشخصه و ربطی به LCD و پیکسل و هرتز و ... نداره. از این به بعد پستهای نامربوط با تاپیک پاک میشن. برای اطلاعات در مورد LCD هم یه تاپیک توی بخش 360 هست که میشه اونجا راجع بهش بحث کرد.

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
کسی اینجا سامسونگ سری 650 رو خریده؟؟؟
اگر کسی این مدل رو داره ممکنه یک عکس هنگام بازی ازش بگیره و اینجا بزاره؟؟(اگر ممکنه یک عکس هم از کنترلش هم بگیره:love:(و باز اگر هم شد منوی تلویزیون:-"))
ممنون میشم;)

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,786
نام
امیر
آقایون ، برای چی شماها این سلطانو توی یه فضای محدود و کوچیک به زور جا میدین ، بدبخت نمیتونه نفس بکشه ، یکی از بهترین حالت هایی که به تهویه ps3 کمک میکنه و باعث طولانی شدن عمرش میشه ، قرار دادن اون به صورت ایستاده در یک محیط بازه ، تا هوا از قسمت زیرینش هم عبور کنه و دستگاه خنک تر کار کنه ! توی عکسهایی که از دوستان دیدم اکثرا اونو بصورت افقی ، توی یک فضای محدود قرار دادن که اصلا برای یک کنسول نسل جدید خوب نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر