عکس ها و نظرات شما از بازی motorstorm برای psp

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوست عزیز
فایلهایی که به 001 و 002 ختم میشن با نرم افزار hjsplit میشه به هم وصلشون کرد
شما این نرم افزار رو دانلود کنید

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
جناب nemanaldin، از راهنماییتون ممنونم، برنامه را هم گرفتم. گزینه join را هم زدم اما تنها 3تا فایل را میگذاره تو یه فایل زیپ! خب این به چه دردی میخوره! باید پسوندشون عوض بشه که بتونم بریزم تو دستگاه

آقای نوبخت، از راهنمایی خیلی زیاد شما هم ممنون!! خودم میدونستم که باید با برنامه 7z اکسترکت کنم اما مشکل اینجاست که نمیشه!
اصلا کسی تا حالا این سه تا فایل را گرفته بوده یا این بدشانسه منم فقط؟!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
جناب nemanaldin، از راهنماییتون ممنونم، برنامه را هم گرفتم. گزینه join را هم زدم اما تنها 3تا فایل را میگذاره تو یه فایل زیپ! خب این به چه دردی میخوره! باید پسوندشون عوض بشه که بتونم بریزم تو دستگاه

آقای نوبخت، از راهنمایی خیلی زیاد شما هم ممنون!! خودم میدونستم که باید با برنامه 7z اکسترکت کنم اما مشکل اینجاست که نمیشه!
اصلا کسی تا حالا این سه تا فایل را گرفته بوده یا این بدشانسه منم فقط؟!
یکی از دوستان از همین لینک دانلود کرده بود و مشکلی نداشت. فکر نمیکنم Extract کردن مشکل خاصی باشه که بشه توضیح کاملی راجع بهش داد.
ببینم وقتی با HJSplit فایل ها رو Join میکنی اون فایل Zip محتویاتش چیه؟

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
ببینید، من 3تا فایل دارم. دوتاشون با حجم 204 مگابایت و یکیشون هم 80 مگابایته
پسوند همشون هم 7Z هست. حالا وقتی که JOIN میکنم، خود برنامه میزنه با موفقیت انجام شد . همشون داخل یه فایل WINRAR میرن که باز فرمتش همون 7Z هستش اما باز هم نمیشه!
خود برامه 7Z هم فابل رااکسترکت میکنه اما فقط میندازه همه را تو یه دونه فایل زیپ!
مشکل اینجاست که چرا پسوند فایلها همون 7Z میمونه و تبدیل به ISO یا CSO که PSP بتونه بخونتشون نمیشه؟!

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
ببینید، من 3تا فایل دارم. دوتاشون با حجم 204 مگابایت و یکیشون هم 80 مگابایته
پسوند همشون هم 7Z هست. حالا وقتی که JOIN میکنم، خود برنامه میزنه با موفقیت انجام شد . همشون داخل یه فایل WINRAR میرن که باز فرمتش همون 7Z هستش اما باز هم نمیشه!
خود برامه 7Z هم فابل رااکسترکت میکنه اما فقط میندازه همه را تو یه دونه فایل زیپ!
مشکل اینجاست که چرا پسوند فایلها همون 7Z میمونه و تبدیل به ISO یا CSO که PSP بتونه بخونتشون نمیشه؟!

اقا شما اول با برنامه hjsplit اون 3 تا فايل رو به هم join ئهنخده بعد با برنامه 7z يا winrar اون فايل join شده رو دوباره extract ميكني
در ضمن
اقا اين پسوردش بازم اشتباهه
باز ارور ميده

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
من دوباره دانلود کرد. ایندفعه از torrent و با پسوند cso. اما انگاری این بازی واسه ما طلسم شده! آیکون بازی میاد اما وقی میرم توش صفحه psp سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته! بازیهای دیگه مثل gt اجرا مشه اما این نه! فریمورم هم 5.5 gen bاست

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من دوباره دانلود کرد. ایندفعه از torrent و با پسوند cso. اما انگاری این بازی واسه ما طلسم شده! آیکون بازی میاد اما وقی میرم توش صفحه psp سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته! بازیهای دیگه مثل gt اجرا مشه اما این نه! فریمورم هم 5.5 gen bاست

cpu رو روی 333 بزار ببین چی میشه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اگه میخوای یه umd داشته باشی به نظر من یه موتور استورم و 2 گاد آف وار psp و متالگیر و تیکن ومیدنایت کلاب 3 و رسیستنس ارزش خرید دارن یعنی بین این 6 عنوان یکی رو انتخاب کنی که umd ش رو داشته باشی خوبه.که شما هم بازی ای که انتخاب کردید تو همین لیست هستش.کلا یه یادگاری از این نسل بدک نیست مخصوصا که psp2 داره میاد و آروم آروم psp میره کنار

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز رفتم umd این بازی را خریدم .
اتفاقا خودم بیشتر جهت یادگاری خریدم . 20 هزار تومان شد ، به نظرم خوب گرفتم.
فقط یه چیزی ، انگار سرعت لود بازی بون umd سریعتر بوده .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
امروز رفتم umd این بازی را خریدم .
اتفاقا خودم بیشتر جهت یادگاری خریدم . 20 هزار تومان شد ، به نظرم خوب گرفتم.
فقط یه چیزی ، انگار سرعت لود بازی بون umd سریعتر بوده .
کاملا درسته لود بازی ها کمی بیشتر طول میکشه.خوب حالا میتونید فیلم های مخصوص psp رو هم با همین umd ببینید.منظورم فیلم های iso هستن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر