عکس هایی از بخش چند نفره AC : Blackflag فاش شد

Javid Wolf

کاربر سایت
Jan 29, 2012
111
نام
Javid
Ubisoft با دارایی های خود در E3 مشکل دار شده; عکسهایی از بخش Multiplayer این بازی فاش
شده است که در زیر میتوانید مشاهده کنید.

عکس کاراکتر ها از نوع دزدان دریایی ساخته شده که در کنار این عکسها چند عکس از حالت جنگی بازی نیز
نشان داده شده است. در عکسهای جنگی فضای جنگل بازی به صورت طبیعی ساخته شده که منو یاد مرحله ی Swamp بازی Ac : Liberations
می اندازد که این چیز بدی نیست.

احتمال دارد که خبر های بیشتری از این بازی بعد از کنفرانس Ubisoft با e3 داده شود.

این بازی در اواخر October برای کنسول های PS3, Xbox 360 , Wii U و PC و در اوایل November برای کنسولهای Xbox One و PS4 در نظر گرفته شده است.

عکسها :

assassins_creed_4_black_flag_1-110x156.jpg
assassins_creed_4_black_flag_2-110x156.jpg
assassins_creed_4_black_flag_3-110x156.jpg
assassins_creed_4_black_flag_4-110x156.jpg
assassins_creed_4_black_flag_5-110x156.jpg

assassins_creed_4_black_flag_6-156x87.jpg
assassins_creed_4_black_flag_7-156x87.jpg
assassins_creed_4_black_flag_8-156x87.jpg

منبع

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اول از همه باید تشکر کنم بابت گذاشتن اخبار ولی یه لطفی کن رنگ فونتی که مینویسی رو تغییر نده که اونایی مثل من از black style استفاده میکنن ، چشمشون در نیاد موقع خوندن :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
كلا مولتيش چيز خاصي نداره ,فقط براي فروش بيشتر اضافه كردن:d همون Brotherhood هم كه براي بار اول مولتي داشت زياد جالب نبود.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,482
نام
آرش
كلا مولتيش چيز خاصي نداره ,فقط براي فروش بيشتر اضافه كردن:d همون Brotherhood هم كه براي بار اول مولتي داشت زياد جالب نبود.
همون مولتی برادرهود که چیز خاصی نداشت توی E3 2010 اکثر سایت ها و مجلات بعنوان بهترین مولتی نمایشگاه انتخابش کردند.

سیستم مولتی Revelations و III کاملا شبیه به هم و متفاوت با Brotherhood هست. به نظر خودم بهترین مولتی این سری اول B، بعد از اون III و در آخر هم R هست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,060
نام
سهند

نظر من برعکسه ، کلاََ سلیقه ای هستش
برای من یکی از بهترین مولتی پلیرهاست
امیدوارم این نسخه نو آوری های بیشتری تو مولتیش باشه
با آرزوی بهبود وضع اینترنت ایران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر