عکس سیستم Gaming شما

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

دوست عزیز شما برین تو این سایت به آپ 98 بهترین آپلود سنتر دائمی و رایگان عکس و فایل های شما با لینک مستقیم و بدون محدودیت !خوش آمدید, مکانی برای آپلود، نمایش و اشتراک گزاری بعد اینکه رفتین عکساتونو اپلود کنین راحت انتخاب کنین بعد اپلودو بزنین منتظر بمونین اپلود بشه اپلود شد 4 تا لینک میده برا هر عکس شما یکی مونده به اخری که زده لینک برای انجمنو کپی کن تو قسمت پاسخ که مینویسی تو بازی سنتر عکستون نشون داده میشه بصورت لینک در نمیاد موفق باشین .

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
دوست عزیز شما برین تو این سایت به آپ 98 بهترین آپلود سنتر دائمی و رایگان عکس و فایل های شما با لینک مستقیم و بدون محدودیت !خوش آمدید, مکانی برای آپلود، نمایش و اشتراک گزاری بعد اینکه رفتین عکساتونو اپلود کنین راحت انتخاب کنین بعد اپلودو بزنین منتظر بمونین اپلود بشه اپلود شد 4 تا لینک میده برا هر عکس شما یکی مونده به اخری که زده لینک برای انجمنو کپی کن تو قسمت پاسخ که مینویسی تو بازی سنتر عکستون نشون داده میشه بصورت لینک در نمیاد موفق باشین .
دوست من مگه الان مشکلی داره

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 AM ارسال شده بود ----------

فک نمیکنی زیادی بیس داری؟ :D
خیلی باهاشون حال میکنم بیسشو از نصف بیشتر نمیتونم بکنم البته بگم کارت صدام کریتیوه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد

ای بابا تو که اون زیرو پر کردی پاهاتو کجا میزاری؟! کلا سیستمت یه جوریه که جا برای ول کردن لنگ مقادیری کمه ولی خب خود سیستم خوبه

حیف که سیستمم گیمینگ نیست و تازه خیلی فاجعست وگرنه عکس میزاشتم محلهای قرارگیری لنگ رو میزاشتم واستون:d

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
ای بابا تو که اون زیرو پر کردی پاهاتو کجا میزاری؟! کلا سیستمت یه جوریه که جا برای ول کردن لنگ مقادیری کمه ولی خب خود سیستم خوبه

حیف که سیستمم گیمینگ نیست و تازه خیلی فاجعست وگرنه عکس میزاشتم محلهای قرارگیری لنگ رو میزاشتم واستون:d
اینم مشخصات:
mb:asrock 890
ram:16 gig 4*4 vga:6970 radeon
cpu_amd black edition 3.4 x6
hard:1 tb
monitor:asus 22 led
speaker logiteck z5500+sound card creative

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
55 LED اینچ:xالبته فقط با مالکیت شخصی خودمb-)

ببخشید که کیفیت عکس ها پایین است

10211841785104896922.jpg

از اون صندلی فقط برای 17 اینچ استفاده می کنم فاصله ی مبل راحتی تا 55 دقیقا مطابق این فلش (تعیین فاصله) ؛ قرار گرفته شده است

90378692276505105782.jpg

67589087255605849835.jpg

بسیار ممنون میشم نظر بدید
yahoo_11.gif
yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
علی جان مبارکه. فقط یه سوال: چرا Xvision؟

به به علی آقای گل گلاب>:d<

خیلی ممنون:x

من هم به کمتر از سونی یا حداقل سامسونگ راضی نمی شدم ولی با توجه به راهنمایی شما و دیگر دوستان که تجربه ی خرید تلوزیون 3بعدی را داشتند متوجه شدم که نه 3 بعدی به دردم می خوره و نه استفاده از اینترنت تلویزیون

و اینکه سری ال ای دی های دیجیتال ایکسویژن واقعا از کیفیت تصویر خوبی برخورداره (چون مثل سونی از پنل LED با کیفیت سامسونگ استفاده کرده) با تست های زیادی که انجام دادم به نظر من حتی از سری EX720 سونی هم بهتر بود

و با توجه به کیفیت خوب و سایز 55 اینچ قیمت بسیار مناسبی داشت

من تا به خوب بودن کیفیت تصویر آن اطمینان کامل پیدا نکردم حاضر به خرید آن نشدم و الان هم واقعا به انتخاب خودم افتخار می کنم

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
مبارک همه دوستان عزیز اینشا الله که فَنِش براتون بچرخه.
مهم نیست سیستمتون خیلی خفن و گرون باشه مهم اینه که باهاش حال کنید و از کار کردن باهاش لذت ببرید.
موفق و پیروز باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر