عکس سیستم Gaming شما

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
attachment.php

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اینم به خاطر دوستان که گفتن چرا عکس نمی ذارم

کیس زیاد خودشو نشون نمی ده اما داخلش با نور قرمز روشن کردم بغلی هم سینمای پاناسونیک 1000w 5.1 هست

اینم بقیه ی دوستان

اینم کار جدیدم که یه 50 تومنی برام اب خورد رنگ بدنه مخصوص هست با تینرم نمی ره

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ماشاالله هردوتاتون بزنم به تخته خوب شلخته بازی درآوردین ها ا ا ا . مامانتون گیر نمیده بهتون ؟! چه وضعشه بابا ؟ حالا بگیم عرشیا کوشولوه اما nojx360 شما چرا ؟ شماکه یه سنی ازت گذشته چرا ؟! ;) :p

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
ماشاالله هردوتاتون بزنم به تخته خوب شلخته بازی درآوردین ها ا ا ا . مامانتون گیر نمیده بهتون ؟! چه وضعشه بابا ؟ حالا بگیم عرشیا کوشولوه اما nojx360 شما چرا ؟ شماکه یه سنی ازت گذشته چرا ؟! ;) :p

من کو چولو ام:-o)x

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
کلا گیمر های ایرانی همینن:dمن یدونه توشون تک دراومدم:d.....
کی گفته ، پس لازم شد یه عکس از اتقاقم بذارم، تا چند روز دیگه ، از لپتاپ و PC و PS3 میذارم تا نظم رو همه دوستان ببینند .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

مامان چیه دیگه سنمون از این حرفا گذشته:d

اینا چیزایی که باید دم دست باشه دیگه چاره ای نیست همینه کلا وسیله خیلی زیاد دارم مرتب کردنش وقت اضافه می خواد که من ندارم یه جورایی هم نمی شه چون انباری نداریم:d اگرم داشته باشم بازی می کنم:d

من کلا یکی از بچه ها رو دیدم که اتاق قشنگی داشت که می خوام در اینده رو دستش بلند شم

در ضمن خارجیا از ماها بدترن لینک های youtube ببینی انگار طرف داره تو توالت فیلم می گیره:d

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کی گفته ، پس لازم شد یه عکس از اتقاقم بذارم، تا چند روز دیگه ، از لپتاپ و PC و PS3 میذارم تا نظم رو همه دوستان ببینند .
الان گفتیم میخای بری تمیز کنی دیگه:d:d...........NOJX 360 ....50 تومن دادی برات رنگ زدن فقط!!؟!!؟؟ مییاوردی برات با 5 تونم میزدم خوووو چیکا کرده طرف مگه..مشکی براق زده با پلی استر براق>:d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
الان گفتیم میخای بری تمیز کنی دیگه:d:d...........NOJX 360 ....50 تومن دادی برات رنگ زدن فقط!!؟!!؟؟ مییاوردی برات با 5 تونم میزدم خوووو چیکا کرده طرف مگه..مشکی براق زده با پلی استر براق>:d

بابا این اموزشه چی بود می گفت با اسپری بزن من دو تا خریدم اصلا جالب نشد بردم گارگاه پیش یکی گفت اینا به درد نمی خوره با تینر بردش خودش روش کار کرد دو سری شد اینه از نزدیک خیلی قشنگ تره با گوشی عکس گرفتم کیفیت نداره کابل ها و با هاردشم دیگه خودم رنگ کردم علت گرونیش اینه که بهترین نوع رنگه اسیب پذیریش خیلی کمه

یه توصیه تو این کار هیچ وقت وارد نشو اصلا شبیه چیزی که توی سایت ها می بینی نمی شه فقط باید طرف این کارش باشه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان اینم عکسهای سیستم گیمینگ بنده !
با توجه به متاهل بودن اینجانب و محدودیتهای موجود (!) فکر می کنم سیستم گیمینگ جالبی باشه ! ;)

بد جور در کف مانده ایم ...

خودت نمی ترسی بیایی اینجا مخصوصا عکس اولیه خیلی خیلی قشنگه تو کفم .... خداییش نسبت به متاهل باشه عالیه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر