علت عدم دسترسی به سایت

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

از اونجایی که سایت به سرور قبلی فشار زیادی رو وارد میکرد و این برای هر 2 طرف (ما و شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی) مشکلاتی را به وجود اورده بود مجبور شدیم به یک سرور قوی تر نقل مکان کنیم که این انتقال به دلیل حجم کاری و مشکلاتی که حین نقل و انتقال دیتا بیس به وجود امده بود دلیلی شد برای تعطیلی سایت به مدت 48 ساعت.

از این رو از همه کاربران عزیزی که در این 2 روز به سایت مراجعه کردند و به اطلاعات دسترسی نداشتند پوزش می طلبیم و امیدواریم در اینده مشکلات این چنینی پیش نیاد.

در حال حاضر تغییرات انجام شده و در 2-1 روز اینده وضعیت جدید رو تست میکنیم.اگر مشکلی بود در تاپیک راهنماى اديتور فروم و امکانات سایت مطرح کنید.

دوستانی که هنگام لوگین شدن مشکل دارند یک بار از اکانت خود خارج بشن و دوباره لاگین کنند در صورت بر طرف نشدن مشکل Cookies ها رو پاک کنند.

موفق و پیروز باشید
مدیریت بازی سنتر

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من نمیفهمم (به قول یه نفری هم شاید نفهمم!!) این قضیه عکسی که امین گزاشت چیه؟

از اینکه سرور رو عوش کردید ممنون اما هیچ وقت من نمیتونم از ایراد بنی اسرائیلی گرفتن خودم جلوگیری کنم!!:

خیلی بهتر میشد اگه میشد یه مدت قبل میگفتین که سایت حداقل به مدت 48 ساعت تعطیل هست اونموقع هم خیال شما و هم من راحت بود من اول فکر کردم بن شدم!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

persiangame1

کاربر سایت
Oct 15, 2006
27
در اینجا اصلا ایمیلی به نام info@bazicenter.com نداریم! شما اگه می خوای با مدیرا تماس بگیری می تونی از قسمت ارتباط با ما که لینکش در قسمت پایین انجمن ها می باشد استفاده کنی.

ایمیل ads@bazicenter.com هم ایرادی نداره احتمالا اشتباه وارد کردی.

یعنی بعد از این همه عمری که از خدا گرفتم هنوز بلد نیستم ادرس ایمیل سایت درست وارد کنم!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی بعد از این همه عمری که از خدا گرفتم هنوز بلد نیستم ادرس ایمیل سایت درست وارد کنم!!

این همه ایمیلی که به این آدرس فرستاده شده و می شه هیچ کدام تا حالا مشکلی نداشته پس قطعا مشکل از طرف ما نیست!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
سلام من هنوز مشکل پیغام انجمن رو هنگام ورود به سایت و ارسال پست دارم که بعضی موقع ها میشه و بعضی موقعها نمیشه...cacheم رو هم 10 دفعه خالی کردم نمی دونم مشکل از چیه:

پیغام انجمن

بدليل يك سري تغییرات در سایت هم اكنون انجمن ها غير قابل دسترسی است.

لطفا ساعاتی ديگر مجددا به سايت مراجعه كنيد....

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام من هنوز مشکل پیغام انجمن رو هنگام ورود به سایت و ارسال پست دارم که بعضی موقع ها میشه و بعضی موقعها نمیشه...cacheم رو هم 10 دفعه خالی کردم نمی دونم مشکل از چیه:

پیغام انجمن

بدليل يك سري تغییرات در سایت هم اكنون انجمن ها غير قابل دسترسی است.

لطفا ساعاتی ديگر مجددا به سايت مراجعه كنيد....

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من بالاخره بعد از 6 روز تونستم وارد سایت بشم....نمی دونم مشکل من از isp بود یا چیز دیگه ای
کلی برام دردسر شده بود این موضوع.....ولی بالاخره امروز وارد شدم!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
منم همین امروز تونستم بیام تو سایت ! تا 2-3 ساعت پیش همینطور پیغام انجمن میداد و نمیتونستم وارد بشم.(دقیقا 6 روز این مشکل رو داشتم!)
خدا رو شکر الان دیگه درست شده...دست اونایی هم که زحمت کشیدن درد نکنه.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر