علاقه کارگردان District 9 به پروژه ساخت فیلم Halo

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
halo_4_forward_unto_dawn_master_chief.jpg

Neill Blomkamp ، کارگردان عنوان تحسین شده District 9 ابراز علاقه به گرفتن سکان هدایت ساخت پروژه فیلم های Halo رو اعلام کرده . اما این مورد تنها در صورتی اتفاق میافتد که او بتواند کنترل این مجموعه خلاق را به عهده بگیرد . Blomkamp طی صحبت هایی با IGN گفته است :
" من واقعا هنوز هم دنیا و جهان اساطیری Halo را دوست دارم ، اگر کنترل این پروژه را به من بدهند ، من این فیلم راخواهم ساخت . اما این مشکل است . چون وقتی چیزی از قبل وجود دارد ، ایده و تفسیر خود من از فیلم با 150 نفر دیگر که در فیلم مشغول هستند ، تقسیم میشود و ( مالکیت معنوی فیلم مختص من نمیشود ) " .

او اضافه کرد :
" پس از اتمام فیلم نوبت به تفسیر مخاطبان است . شما میتوانید زندگی یا شکست رو در چشمان آنها مشاهده کنید . این مورد اصلا برای من جذاب نیست ، اما قطعه های اصلی جذاب اند . "

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
di-4FNM.jpg

کارگردان به این خوبی، عاشق دنیای هیلو با تصور و درک عالی از Sci-fi. فن ها مشتاق و از خدا خواسته. یه چراغ سبز از 343i باعث میشه همه به ارزوشون برسن.

ویرایش
:
بشتابید. تریلر Elysium
لینک یوتوب: LNhdDDTY6Lk

خوشم میاد امضازی هنری بلومکمپ استفاده از المانهای haloـی هست. آلیزیوم در اصل یه Halo ست !!.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
di-4FNM.jpg

کارگردان به این خوبی، عاشق دنیای هیلو با تصور و درک عالی از Sci-fi. فن ها مشتاق و از خدا خواسته. یه چراغ سبز از 343i باعث میشه همه به ارزوشون برسن.

ویرایش
:
بشتابید. تریلر Elysium
لینک یوتوب: LNhdDDTY6Lk

خوشم میاد امضازی هنری بلومکمپ استفاده از المانهای haloـی هست. آلیزیوم در اصل یه Halo ست !!.

لطفا با این سایت لینک ومستقیم کن و لینک مستقیم بذار :

Magnitube

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بعد از انتخاب دانکن جونز برای کارگردانی ـه وارکرافت نیل هم بهترین گزینه برای کارگردانی ـه هیلوئه
البته شایعاتی هم درباره نشستن پیتر جکسون رو صندلی ـه کارگردانی هست

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بعد از انتخاب دانکن جونز برای کارگردانی ـه وارکرافت نیل هم بهترین گزینه برای کارگردانی ـه هیلوئه
البته شایعاتی هم درباره نشستن پیتر جکسون رو صندلی ـه کارگردانی هست

جکسون عمرا بیاد ! جکسون فعلا داره رو پروژه هابیت 2 کار میکنه ! هابیت هم از قراره معلوم شده سه گانه ! پس حالا حالا باید دور جکسون رو خط کشید . اما اگر میشد بیاد ، فیلم بی نظیری ساخته میشد .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
جکسون عمرا بیاد ! جکسون فعلا داره رو پروژه هابیت 2 کار میکنه ! هابیت هم از قراره معلوم شده سه گانه ! پس حالا حالا باید دور جکسون رو خط کشید . اما اگر میشد بیاد ، فیلم بی نظیری ساخته میشد .

قرار نیست که به این زودی ها کلید بخوره
تا تائید نهایی ساخت پروژه کار روی سناریو تائید سناریو و پیش تولید و ... کلی طول می کشه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
فیلم District 9 که واقعا شاهکار بود مخصوصا با کارگردانی خلاقانه ای که ایشون داشتن ... واقعا درک درستی از تخیل و ارتباط اون با دنیای واقعی دارن ...
مطمئنا یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود برای ساخت فیلمی اینچنینی ...

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
پروسه ساخت هیلو اینجوری بود کلا تا اونجایی که خبر دارم :D
اول قرار بود جکسون سه گانه بسازه به دلایلی نقش تهیه کننده گرفت(همون وقتم قرار بود خودش یه هیلو بازی بسازه ) و Neill Blomkamp کارگردانش بشه و یونیورسال هم فیلم بر عهده گرفته بود در هر صورت کنسل شد و قرارداد قسخ کردن
بعدش هم شایعه جکسون و حتی اسپیلبرگ هم بود این آخریا اسم فینچرم بخاطر لانچ تریلر Halo 4 اومده بود :D
درکل Neill Blomkamp بهترین گزینس شکی توش نیست میتونه یه فیلم کلاس بالا بسازه

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
ماجرای اصلی از این قراره که پروژه ساخت فیلم HALO تا مدت ها بر عهده Peter Jackson به عنوان کارگردان بوده ولی بعد از یه مدت، تهیه کنندگی فیلم رو بر عهده می گیره و خودش دنبال کارگردان واسه فیلم میگرده!

Jackson ابتدا ،به Guillermo del Toro (کارگردان سری HellBoy) پیشنهاد کارگردانی Halo رو میده! ولی del Toro این درخواست رو رد میکنه و به جاش فیلم Hell Boy 2:The Golden Army رو میسازه!

بعد از این اتفاق ، Jackson از یه تازه کاری به اسم Neill Blomkamp میخواد تا سکان دار پروژه،بشه! Blomkamp هم 5 ماه طاقت فرسا روی آماده سازی پروژه کار میکنه طوری که لباس ها و محیط فیلمبرداری و ... رو واسه یه نسخه آزمایشی آماده میکنه! نسخه آزمایشی گویا چنگی به دل نمیزنه و پروژه به حالت تعلیق درمیاد!

بعدش Jackson کارگردانی فیلم District 9 رو به عهده Blomkarmp میذاره! این پروژه هم با وجود سن و سال Blomkarmp (متولد 1979) و تجربه کمش ،اتفاقا حوش ساخت از آب درمیاد و متای 81 رو کسب میکنه و مخاطبای زیادی رو جذب خودش میکنه!

حالا هم Blomkarmp، دوباره ابراز علاقه کرده که برگرده سر پروژه هیلو و کارشو از سر بگیره !

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
di-4FNM.jpg

تریلر فیلم, یه جاهایی دقیقا خود هیلو بود
محیط واقعا به دنیای هیلو نزدیک بود
یه سری عکس از تریلر فیلم

-

-
اینکه علنا خود هیلو هست

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تریلر فیلم, یه جاهایی دقیقا خود هیلو بود
محیط واقعا به دنیای هیلو نزدیک بود
یه سری عکس از تریلر فیلم

-

-
اینکه علنا خود هیلو هست

واقعا این عکسا برای تریلر فیلمه ؟! اگهاینطور باشه که با یه فیلم خیلی عظیم و حماسی رو برو هستیم . بهنظر خودم این فیلم رو اگه جکسون بسازه 3 گانه میشه ! اونم نسازه شاید یه سه گانه بی نظیر از اب دربیاد . مثل همین فیلم کوتاهی که قبل از بازی هیلو به صورت CG منتشر شده بود . خیلی عالی بود .

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
بلومکمپ از مدیران اسپشال افکت بوده. بهترین فیلمی که من تو 2009 دیدم همین منطقه 9 بود.
بخاطر موضوع تهیه کنندگی فیلم, منطقه 9 هم بسیار تحت تاثیر کارگردانیه جکسون بود ولی ضرباهنگ کارش تندتره.
در کل اینده بسیار درخشانی رو پیش رو داره...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر