عظمتی به اسم Nokia N99 !!!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام دوستان
امروز میخوام گوشی جدید نوکیا رو که هنوز تاریخ رسمی این گوشی هنوز مشخص نشده رو بهتون معرفی کنم
بعد از عرضه گوشی iphone توسط شرکت اپل نوکیا برای اینکه این رقیب نوپا حرفی برای گفتن نداشته باشد دست به تلاش های گسترده ایی زده تا همچنان غول بی بدیل عرضه گشی های تلفن همراه باشد
امکانات باور نکردنی این گوشی از ان 99 یک اسطوره ساخته است که شاید شما جزو معدود افاردی باشید که از این پرونده با خبر میشوید
این گوشی شباهت ظاهری به نوکیا ان 800 دارد و با ورود خود به بازار به طور حتم راه را بر دیگر رقبای خود خواهد بست .در اینجا به گوشه ایی از امکانات این گوشی اشاره میکنیم
دوربین:8 مگا پیکسل.اره درست دیدید 8 مگا پیکسل.احتمالا لنز ان هم carl zeiss خواهد بود
حافظه داخلی :16 گیگا بایت
حافظه جانبی:تا 8 گیگا بایت جمعا 24 گیگا بایت
صفحه نمایش :3.2 اینچبا قابلیت تفکیک پذیری 16 میلیون رنگ
قابیلت پشتیبانی از فرمت های ACC,MP4,ACC+,MP3,MPEG,DIVX,Xvid
قابیلت فیلمبرداری با کیفیت dvd
پشتیبانی از 3g,wlan,wi-fi
یکی دیگر از مشخصه های ان 99 وجود JOG SCROLL جالبی است که در 9 جهت مختلف حرکت میکند واز این رو از انجام بازی با کیبورد خود گشی راحت میکند.
با این اوصاف ایا شما نیز ارزو دارید روزی ان 99 را در دستانتان لمس کنید؟
منبع:مجله عصر ارتباط

این هم یک عکس از این گوشی..

nokia-n99-concept.jpg

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
به احتمال 99 درصد fake می باشد.
عکس اول رو که مطمینم fake چون من حدود فروردین یا اردیبهشت تو چند جا دیدم و مشخص شد که fake به چند دلیل:
تو عکس اول در حال اجرای word هست و اجرای ورد رو گوشی symbian یه کمی خنده داره.
گوشی دکمه قطع و وصل تماس نداره.
یه کمی برا من عجیبه چرا همه شماره های 123-9رو گذاشته ردیف اول بالا.
کیبردش هم خیلی شبیه مدل های imate می باشد.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من تو سایت رسمی نوکیا N99 رو سرچ کردم . هیچ نتیجه ای نداشت و چیزی به نام N99 پیدا نکرد . پس هنوز خود نوکیا معرفیش نکرده .
این عکس اولی هم %100 فیک هستش به همین دلایلی که اقای mahdysh بهش اشاره کرد به اضافه ی اینکه این گوشی هیچ شباهتی به گوشیهای سری N نداره بعدشم خدا نکنه N99 این شکلی باشه ! چیه این بابا ؟ :sick: (من کلی حساب روش باز کردم .)
در ضمن جدیدترین گوشی های سری N که به تازگی از طرف نوکیا معرفی شدن N95 8 GB & N81 هسن .

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
بله اگه متن اول تايپ رو قشنگ ميخوندی متوجه ميشدی که اين پروژه هنوز لو نرفته
قضيه اينه که يه سری جاسوسی ميکنند
نوکيا به جز اين گوشی يه پروژه ديگه هم داره به نام N800 که اون هم دوربين 8 مگا پيکسلی داره و ..

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
مهم گوشی با يه همچين امکاناتيه
حالا ديگه عکس و طرح ش دير يا زود ساخته ميشه ديگه

سلام
بله اگه متن اول تايپ رو قشنگ ميخوندی متوجه ميشدی که اين پروژه هنوز لو نرفته
قضيه اينه که يه سری جاسوسی ميکنند
نوکيا به جز اين گوشی يه پروژه ديگه هم داره به نام N800 که اون هم دوربين 8 مگا پيکسلی داره و ..
بله اگه مهم امکانات باشه چنین گوشی بالاخره تولید میشه.
به نظر من این تصویر صددرصد fake حالا شما دوست داری بگو لو نرفته و از این حرف ها.
این گوشی بیشتر شبیه طراحی یه فرد ناشی با paintه.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
فکر نکنم نوکیا انقدر تو طراحی بد عمل کنه ! مطمئنا اگه نوکیا N99 ای در کار باشه اینطوری نیست شکلش .
من یه N100 پیدا کردم خیلی شبیه تره به سایر طراحی های نوکیا ! ببینید :
200612031238NokiaN100_Konsole_Esato.jpg

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

:):laughing::cheesygri;):mad::eek::-":-":-"

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
گوشی به اسم n99 وجود نخواهد داشت با توجه به عکس منتشر شده غیر اصلی سری n بر پایه دوربین طراحی و برنامه ریزی میشه و شرکت کایرزیس لاس سوئیس دوربین 8 مگا به هیچ وجه برای اسمارت فون نداره پس این اشتباه!
روند کنونی نوکیا برای تغییرات گوشی های تولید قبل خود به آپدیت جدید که نمونش تغییر n95 - 5300-5700 هست!
هم اکنون نوکیا در حال کار بر روی سری 7 خود یعنی توسعه و پیشرفت n77-n75-n76 میباشد در ضمن آخرین پروزه واید لپتاپ نوکیا مثل تصویر بالا e90 هست با دوربین 3

موفق باشید!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
فکر نکنم نوکیا انقدر تو طراحی بد عمل کنه ! مطمئنا اگه نوکیا N99 ای در کار باشه اینطوری نیست شکلش .
من یه N100 پیدا کردم خیلی شبیه تره به سایر طراحی های نوکیا ! ببینید :
200612031238NokiaN100_Konsole_Esato.jpg
این هم به نظر میاد که یه کپی از imate jasjar باشه و به احتمال زیاد fake هست.

این هم جدید ترین مدل نوکیا که از N99 هم قدرتمندتر و قوی تره.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
که به علت سری بودن پروژه هنوز اسمی نداره:biggrin1::biggrin1:
5193fd2539.jpg

منبع

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
ميشه بهم نشون بدی که من کجا گفتم اين عکس که گزاشتم عکس واقعی N99 هست ؟!!

به نظر من این تصویر صددرصد fake حالا شما دوست داری بگو لو نرفته و از این حرف ها.

اگه قشنگ ميخوندی ميديدی منبع و مجبور به دادن Spam نميشدی!

اگه این منبعشم میگفتی بد نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر