عضو گیری (crew) برای مکس پین ۳

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
رتبه امروز اول خرداد ۶۹۵ ممنون از بچه ها (مهدی، حمید ، اشکان ، پدرام ، مصطفی و...) مخصوصا دو تا اولی که فعال هستن به لطف دوستان داریم گنده میشیم هرچی بیشتر بهتر

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
میشه لطفا یه توضیح مختصری بدید که تو این crews چه بازی هایی انجام میدید؟اگر یه نفر بازیش خوب نباشه و مبتدی باشه از این گروه اخراج میشه؟

دوست عزیز crews یه چی توو مایه های همون clan توو کال او هستش ترجیحا باید فعال باشی یعنی حداقل روزی ۶،۷ ساعت بازی کنی اگه نتوونی درست بازی کنی بالطبع رو کل crew تاثیر میزاری خودتم دیرتر لول میگیری...

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
multiplayer max ziad hal nmide red dead khili shakhtare albate levelamo yekam bala biaram aslahe khob mikharam hal mide rasty saeed khan dishab harchi invite mikardi full bod yeja invite kon ke kole ozv crew baham bashim

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

ta 2 3 shab dg rotbe crew 2 raghamie

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
mester spear
البته بازی اختصاصی من RDR هست (اگر اونجا کسی حرفه ای هست و مایله می تونه بهم بگه)
اما در غیر این صورت مکس پین هم بازی میکنم و فعالم.

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
mester spear
البته بازی اختصاصی من RDR هست (اگر اونجا کسی حرفه ای هست و مایله می تونه بهم بگه)
اما در غیر این صورت مکس پین هم بازی میکنم و فعالم.
salam age red dead bazi mikoni add kon :Sharki Ashkinz
albate felan vase crew max payne bazi mikonim vali gorizi ye red dead ham ba ham mizanim

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
رتبه امروز اول خرداد ۶۹۵ ممنون از بچه ها (مهدی، حمید ، اشکان ، پدرام ، مصطفی و...) مخصوصا دو تا اولی که فعال هستن به لطف دوستان داریم گنده میشیم هرچی بیشتر بهتر

سعید جان نذریه یه دونه هم به ما بده دادا !:d

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
دوست عزیز crews یه چی توو مایه های همون clan توو کال او هستش ترجیحا باید فعال باشی یعنی حداقل روزی ۶،۷ ساعت بازی کنی اگه نتوونی درست بازی کنی بالطبع رو کل crew تاثیر میزاری خودتم دیرتر لول میگیری...

یعنی من اگه امروز بیام بازی کنم و بترکونم به رتبمون اضافه می شه و اگه فردا کلا آفلاین باشم و نیام، رتبه میاد پاینن؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
یعنی من اگه امروز بیام بازی کنم و بترکونم به رتبمون اضافه می شه و اگه فردا کلا آفلاین باشم و نیام، رتبه میاد پاینن؟

اره ولی اگه مثلا اون موقع که تو نیستی من باشم زیاد تاثیری نمیزاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر